[lakorn] Cubic (2014)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] Cubic (2014)

Postautor: gosq » 03 wrz 2014

Cubic

Obrazek

Ilość odc.: 16
Rodzaj: akcja,romans

Obsada
Bomb Tanin - Lin Lan Ser
Mint Chalida Wijitwongtong - Ruthainark (Nark) Ritthiwong
Nychaa Nuttanicha Dungwattanawanich - Meena (Min)

Plot.

Jest sobie tatuś, który zadłużył się u mafii. W zastaw dał jedną ze swoich córek, Nan. Nan podobno jest piękna i powabna, ojciec Chrzestny jest nią zainteresowany więc się zgadza. W dzień odebrania długu ojciec zostawia swoją drugą córkę, brzydką (podobno) ale niesamowicie uzdolnioną, a sam ucieka wraz z Nan. I tak Nark wpada w mafijne towarzystwo. Jako, że jest brzydka nikt nie chce jej jako kochankę, więc odpracowuje dług w tradycyjny sposób. W międzyczasie trwa walka o stołki w mafijnej rodzinie i Nark okazuje się jedną z nie licznych osób którym tatusiek mafijny może zaufać. I tak 17 letnie dziewczę staje się specjalistą od przemytu broni i trafia w sam środek mafijnych porachunków.

Ode mnie.
Główny pan jest sztywny jak tyczka, Bomb Tanin był chyba najsłabszym ogniwem w serii o Tajskich Dżentelmenach. Oglądam dla Mint, której jestem ogromną fanką. Nie wiem czy dziewczę samo sobie wybiera role czy jej agent, ale jeszcze nigdy nie widziałam jej w roli biednej pokrzywdzonej przez los dziewczyny która zawsze nadstawia drugi policzek. Wręcz przeciwnie, wszystkie jej bohaterki są niezależne, wyszczekane i nie dają sobą pomiatać. Tutaj może jest trochę za głośna ale i tak mam niezły ubaw jak prowokuje szefa mafii. Jest cała masa pobocznych wątków, które są średnio ciekawe dla mnie. większość przewijam, ale jak ktoś jest fanem Mint to polecam. Ona i Danny ( syn przemytnika broni) to niezłe ziółka. Jakoś oni mi bardziej do siebie pasują, no ale cóż.
Jestem na 7 odc. i trup nie ściele się aż tak bardzo jak myślałam, że będzie... może jeszcze się rozkręci. W openingu widać statek marynarki wojennej więc to nie jest jakaś tam o sobie mafia. sprzęty mają dobre :lol: :lol: :lol: :lol:

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [lakorn] Cubic (2014)

Postautor: Mizuki » 03 wrz 2014

hahaha, to Ci lakorn był...
Co oglądałam to lałam ze śmiechu w każdej minucie...
Sama fabuła taka z czapki, że trudno uwierzyć, że ktoś wywalił kasę, żeby to nakręcić. Tajowie to faktycznie naród przyklejony nosem do TV , wielbiący te swoje lakorny nade wszystko, ale Cubic to jeden z bardziej odjechanych...
Afirmacja starszej córki kosztem młodszego, nieletniego dziecka, przykucie do kaloryfera w chińskim kontenerze,a i do tego praca na budowie :rolly: :rolly: :rolly:
Utknęłam w połowie bo subów nie było, ale chyba sobie to znowu zapuszcze :rolly:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [lakorn] Cubic (2014)

Postautor: gosq » 03 wrz 2014

no trochę się dzieje. Zakochany mafiozo jest uroczy, jak na takiego sztywniaka. Trochę mi szkoda, że nie wzięli innego aktora z 5 dżentelmenów.
W ogóle to pierwszy raz w lakornie ,z tego co pamiętam , widzę całkiem spoko Tę Drugą. Nie tylko śliczna dziewczyna( z odjechanymi kolczykami) ale też z własną pracą. Nie rzuca wszystkiego dla chłopa. Szkoda mi jej strasznie jak widzę jak ją mafiozo traktuje. Życzę jej szczęścia z ChongSinem. I mam nadzieję, że jej nie odwali później. Wystarczy szaleńców na jedną dramę.
Denerwuje mnie jeszcze że nasz Ojciec Chrzestny taki głupkowaty i mało podejrzliwy jest jak na szefa mafii.

Edit.
No i koniec. Na viki filmiki są zjechane i się ciężko oglądało :| ale co tam. Pomimo tego, że może ze 2-3 aktorów tu w ogóle grało, to ubawiłam się na tej dramie niesamowicie.
Dialogi z policją (Interpolem): Patrickiem były mistrzowskie.
Patrick: powiedz mi gdzie ona jest
Podejrzany: a dlaczego miałbym Ci cokolwiek mówić?
Patrick: bo ja jestem z Interpolu i to jest moja sprawa.
:lol: :lol: niezłego wariata na policjanta wzięli. Człowiek bardziej życzył mu śmierci niż kibicował żeby załapał przemytników broni..

Poza tym tak tępej mafii to świat jeszcze nie widział. Żeby 17latkowie bardziej ogarniali niż ogromna rodzina mafijna... nie mówiąc już o ochronie ich własnych ludzi i budynków :wall:
Wszystko to było śmieszne więc wybaczam.. ale nie podobało mi się jak zakończyli wątek z Dannym i w ogóle jak go to potraktowano :angry: wolała bym żeby Mint z nim skończyła. Oni razem by przejęli cały ten mafijny rozpiździaj i zrobili z tym porządek :rolly:

Plusy dla 2 głównych damskich postaci. Ta Druga- niby droga prostytutka a szacunek dla niej. Postać naprawdę świetnie napisana, marzył mi się dla niej inny koniec ale cóż. Dziewczę z klasą :clap:
I dla głównej bohaterki, postać też całkiem spoko zrobiona. szczególnie na koniec kiedy ważniejsza jest dla niej własna edukacja :victory: i przekłada ślub
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „Inne”