[lakorn] Abb Ruk Online (2015)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[lakorn] Abb Ruk Online (2015)

Postautor: Eggie » 27 lut 2015

Obrazek

Odcinki: 15
Emisja: Styczeń - Luty 2015

Obsada:
Anne Thongprasom jako Awatsaya
Peter Corp Dyrendal jako Lipda
Prin Suparat jako Pranont
Kimberly Ann Voltemas jako Pribprao

O czym:
Awatsaya rozpoczyna internetową znajomość z Pranontem, lec nie ma śmiałości się przed nim ujawnić, gdyż Pranont jest od niej nie tylko młodszy, lecz jest także jej podwładnym. Pribprao jest nową pracownicą, która zakochuje się w Pranoncie i poznawszy sekret szefowej, postanawia wykorzystać go dla swojej korzyści. Awatsaya bezradnie patrzy na rozwijający się związek dwojga młodych ludzi, nie domyślając się, że osoba, która kocha ją od lat jest tuż obok.

Ode mnie:
Nie wiem, co mam powiedzieć, więc powiem tylko, że nie oglądałam za wiele lakornów, ale ten serial trafi do 10 moich ulubionych seriali, tak ogólnie. Jest to po prostu full fan service dla fanów pary Mark i Kim. Oglądałam tylko i wyłącznie dla nich, i aczkolwiek ich ostatni serial mnie trochę rozczarował, to tutaj nie tylko postacie przez nich grane były lepsze, i jak to się mówi, świeższe, ale też ta niesamowita chemia, która między nimi na ekranie jest... Scena po scenie, serial jest pełen ich momentów. Ann jako producent zamierzała stworzyć dwie główne pary, ale po pierwsze - za mało było jej i Petera w porównaniu z drugą parą, a po drugie, dla mnie nie mieli aż takiej wybuchowej obecności na ekranie jak MK.

Postać Ann mnie też dość często wkurzała, przyznam.... Za to postać Petera mogłaby dla mnie dostac osobny serial :D W pierwszej części powalał mnie swoimi usmiechami i chichotaniem :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

Nie wiem, czy ktoś to oglądał? Nie potrafię tego trzeźwo ocenić, bo jestem okropną fanką pary Mark-Kim, a poza tym to całe "corniness" patrzenia sobie w oczy i przypadkowego dotykania się i całowania wybitnie tu na mnie działało. Jak nigdy.

Ledwie skończyłam, jest pierwsza w nocy a ja już mam ochotę na powtórkę.

No i piękny OST.

Ja bardzo polecam, ale to już zależy bardzo dużo od sympatii aktorskich.

www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Inne”