[lakorn] Pope Rak (2014)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] Pope Rak (2014)

Postautor: gosq » 29 sie 2015

Pope Rak
Two Worlds of Love
ภพรัก

Obrazek

Odcinki:12

Obsada:
Marm Prin jako Yeeo
Bella jako Namrim
reszta nie istotna :rolly:

Opis:
Namrin, hi-so zarobione dziewcze, przygotowuje się do ślubu z p'Thornem, z którym dorastała. Kilka dni przed ślubem, po samotnym mierzeniu sukni ślubnej Nam ma wypadek na wskutek tak zwanej "road rage" ( jak się na to mówi po polsku :confused: ?
Policjant Yeeo pojawia się na miejscu wypadku i jako jedyny jest wstanie dostrzec Namrin, która.... stała się duchem. Okazuje się że Nam nie wie kim jest i skąd się wzięła na miejscu wypadku.
I tak zaczyna się pościg z czasem i Piekielnym Kierowcą :rolly:

Ode mnie:
Jestem w głębokim szoku, że Tajowie mogą zrobić dobre efekty specjalne :shock: . Wszystkie przechodzenia przez mur, znikania, przenoszenia się, Piekielny Kierowca, piekło są zrobione dobrze. Nie mam się do czego przyczepić. Nie wygląda to kiczowato. W końcu zatrudnili porządnego grafika.

Dalej uważam Marka za najsłabszego aktora z całej ekipy z serii Hearts of the Mountains. Niby widać poprawę ale jeszcze z 10 lakornów. Do Boya, Nadecha i dziewcząt daleko mu jeszcze. Chłopak zdecydowanie nadrabia uśmiechami i przyjemną twarzą. Jego mimika również się poszerzyła xD jego miny jak się zorientował, że Namrin jest duchem i późniejsze domowe perypetie mnie rozbawiły do łez.
Propsy dla Belli, do tej pory nie skończyłam z nią oglądać żadnej dramy. Zaczęłam dramę z Jirayu ale jakoś nie dotrwałam do końca. Uważam, że jest piękną kobieta ale czegoś mi brakowało w jej aktorstwie. Po tej dramie polubiłam ją niezmiernie. Bella jako duch była urocza. Kupiłam jej zagubienie. Relacje naszej pary były super. Czarne charaktery miały udokumentowane powody żeby być złymi i mściwymi. Wszystko miało sens :shock: może nie do końca rozumiałam babcie, która na siłę
► Pokaż Spoiler
. Jedyne co mnie drażniło to brak jakiejś konkretnej reakcji naszego policjanta na te usilne
► Pokaż Spoiler
, chociaż z drugiej strony byłam w stanie go zrozumieć.
Wzięłam się za to bo 1. czekam na napisy do Neung Nai Suang i mnie naszła ochota na więcej lakornów 2. na MDL się rozpływali nad tym lakornem, że super napisany i świetnie zrobiony. I podpisuje się pod tymi zachwytami. Jak ktoś ogląda lakorny to wie jak męczące mogą być ujęcia, zbliżenia na twarze tych złych żeby było wiadomo co oni knują, itd.
Tutaj jest dobrze. Są ładne ujęcia, zbliżenia nie są męczące jakość jest super. Romans nie męczy, bo bohaterowie nasi szybko się ogarniają i są przesłodcy. Dałam się zaskoczyć ze dwa razy :D
Propsuje i polecam

Opening ( cudowny swoją drogą) :

I śpiewający Mark ( dobra piosenka, on serio ma taki głos ? )

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [lakorn] Pope Rak (2014)

Postautor: Mizuki » 29 sie 2015

gosq pisze:[post]113582[/post] "road rage" ( jak się na to mówi po polski ?

hmmm spotkałam się z terminem "polish road rage-cwaniaki z BMW" :P

Namówiłaś mmie, tajskiego duszka mi trzeba!
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [lakorn] Pope Rak (2014)

Postautor: gosq » 29 sie 2015

Mizuki pisze:[post]113586[/post]
Namówiłaś mmie, tajskiego duszka mi trzeba!

Mam nadzieję, że się spodoba :) ja w 4 dni to obróciłam. Czekam na opinie :)
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „Inne”