[lakorn] Neung Nai Suang (2015)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] Neung Nai Suang (2015)

Postautor: gosq » 29 sie 2015

Neung Nai Suang
Only you in my heart
หนึ่งในทรวง

Obrazek

Odcinki: 12

Obsada:
Yaya - Poom / Hathairath
James Jirayu - Neung / Anawat
Noey - Songsaeng

Opis:
Remake lakorna z 2004 z Jane i Kenem ( bardo dobrego swoją drogą, nie wiem czemu nie założyłam tematu dla tego lakorna)
Poom, dziewczę bez rodziców wychowywane przez wujków, wyrosło na piękną kobietę. Poom i Neung spotykają się na balu. Neung zakochuje się w Poom od pierwszego wejrzenia, jednak Poom odmawia mu tańca i ratuje się ucieczką z imprezy, upokarzając go publicznie. Poom nienawidzi Neunga, za młodu spędzali oni razem czas z racji pokrewieństwa wujostwa Poom i rodziny Neunga. Neung był nie miły dla Poom, która to nie zapomniała ani jednego złego słowa, które było skierowane przeciwko niej w dzieciństwie. Starannie pielęgnowała niechęć do swojego partnera zabaw z lat dziecięcych.

Ode mnie:
Nie pamiętam za bardzo oryginału, mieli super kiece w wersji z 2004 bardziej mi się podobały niż w tej z 2015. Dla samych strojów polecam oglądniecie wersji z 2004.
Póki co są napisy do 6 epa. I czekam i czekam na następne. Jestem ogromną fanką Yaya :smitten: ona jest taka cudowna. Widziałam 90 % jej dram gdzie grała główną role. Nigdy nie zapomnę jej z Duang Jai Akkanee, ale tutaj jest niesamowita. To jej oburzenie na twarzy i sztywne siedzenie pokazujące jak bardzo jest obrażona :rolly: Wszystko widać po jej twarzy, wydaje mi się że Jane nie zrobiła na mnie aż takiego wrażenia. Była dobra, ale to co tutaj robi Yaya to jest majstersztyk. Jeśli chodzi o Jamesa to chyba mu jeszcze brakuje doświadczenia. Główny bohater stąpa po bardzo cienkiej granicy psychola, buca, który ma zapędy do tyranii a chłopaka, który nie umie sobie poradzić z uczuciem do kobiety, która podobno zraniła jego przyjaciela (plus jeszcze pomówienia i historie od osób trzecich). I Jamesowi nie wychodzi to aż tak dobrze, bo mnie denerwuje jego postać, jest zaborcza, agresywna i z całej siły popieram niechęć Poom do niego. Sama chciałabym być jak najdalej od niego. Chociaż ładnie na nią patrzy :smitten:
Mogliby szybciej tłumaczyć :grumble:

Oh James Ty wiewiórko :rolly: :rolly: Ależ oni są słodcy razem :smitten:

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [lakorn] Neung Nai Suang (2015)

Postautor: KartoflAnka » 23 wrz 2015

Jeśli chodzi o Jamesa to chyba mu jeszcze brakuje doświadczenia. Główny bohater stąpa po bardzo cienkiej granicy psychola, buca, który ma zapędy do tyranii a chłopaka, który nie umie sobie poradzić z uczuciem do kobiety, która podobno zraniła jego przyjaciela (plus jeszcze pomówienia i historie od osób trzecich). I Jamesowi nie wychodzi to aż tak dobrze, bo mnie denerwuje jego postać, jest zaborcza, agresywna i z całej siły popieram niechęć Poom do niego. Sama chciałabym być jak najdalej od niego. Chociaż ładnie na nią patrzy :smitten:
Mogliby szybciej tłumaczyć :grumble:

Na yt szybciej tłumaczą, bo do 8 epa widziałam.
Co do Jamesa to ja mam trochę inne zdanie( chyba mam do niego takie podejście jak do Marka), bo on mnie bawi tymi swoimi minkami słodziaka. Jak robią ładne zbliżenia to on jest ładniejszy od głównej i ma mniej makijażu :rolly: :rolly: :rolly: Jak tak na niego patrzę to oddycham ze spokojem ze ma te 22 lata, bo wygląda na 15 i czuję się dziwnie, jak odgrywa takiego cwaniaka aż mnie ciary przechodzą. Bardzo mnie przez to ten lakorn bawi i ta zła druga- też jedna z moich ulubionych lakorn evil squad :lol:

Wróć do „Inne”