[lakorn] Ugly Duckling Series: Perfect Match (2015)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 25 paź 2015

Obrazek

Tytuł: Ugly Duckling Series: Perfect Match (2015)
Pierwsza z czterech historii z serii Ugly duckling Series
2. Pity Girl
3. Don't
4. Boy's Paradise
Ilość odcinków: 9
Emisja: od 17 maja do 12 lipca 2015( wszystkie 4 serie)
Rodzaj: komedia romantyczna
Obsada:
Puttichai Put jako Seua ( ostatnio wciągnęłam z nim kilka lakornów i po prostu skradł mi kawałek serducha, jest genialnym aktorem, jeśli chodzi o komediowe motywy)
Thawornwongs Worranit jako Junior/ Joo

Opis: Joo jest bogatą dziewczyną, która postanawia zoperować sobie pyzatą według niej i jej znajomych twarz. W wyniku alergii na środki chemiczne dziewczyna zostaje zaatakowana przez trądzik trądzików i z czasem porzuca ją jej chłopak i znajomi przestają z nią rozmawiać. Zrozpaczona dziewczyna błaga rodzinę żeby zmienili jej szkołę. Przenosi się do collegu w małej miejscowości, gdzie poznaje Seua- chłopaka, który z dnia na dzień staje się jej przyjacielem.

Ode mnie: Perfect Match zdecydowanie dla miłośników słodkiego romansu szkolnego, słodkiego głównego, który w pryszczatej dziewczynie dostrzega coś więcej, ale sam w sumie jest cwaniaczkiem( nie będę zdradzała niespodzianki). Pełno słodkich scenek, słodkich spojrzeń i sporo zrozumienia w wesołej szkolnej atmosferze. Taki typowy słodki, przesłodzony lakorn romantyczny , ale ogląda się szybko i na wesoło. Nie ma wrednych matek ani żadnych tego typu zapychaczy. Fabuła skupia się na głównej parze i ich przyjaciołach oraz rozwijającemu się uczuciu.

Takie tam kilka na zachętę, ale ostrzegam, bo spojlery, jakby nie patrzeć!!!
Spoiler! Obrazek
Spoiler! Obrazek

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 28 lut 2016

Właśnie skończyłam i naprawdę mi się podobało. Genialnie odebrana rola Suea. Facet ma talent i mam juź kolejny lakorn z jego udziałem w planowanych.
Dużo humoru i uroczych scenek dzięki czemu czas płynął bardzo szybko a policzki bolały od uśmiechania się.
Postac Junior mimo swojej naiwności była naprawdę urocza.

Spróbuję obejrzec pozostałe serie oby były tak samo dobre

I jeszcze jedno Phutthichai Kasetsin jest boski :fav: :fav: :fav: :smitten: :smitten: :smitten: :melt: :melt:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 06 mar 2016

Widział ten lakorn jakiś czas temu i skradł moje serducho, dzięki słodkim scenkom, lekkiej fabule i braku gwałtów, tudzież innych brutalnych scen pełnych nienawiści dwojga, przez co zapewne nie obejrzę za wiele seriali z tego kraju, nie mój klimat. Jednak to było słodkie, urocze i lekkie. Przyjemnie i szybko się oglądało, w sam raz na ponure dni w oczekiwaniu na cieplejszą porę roku.
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [lakorn] Ugly Duckling Series: Perfect Match (2015)

Postautor: gosq » 11 lip 2016

Co jakiś czas mam ochotę na coś tajskiego. Krzywdzę się lakornami już od kilku lat i muszę powiedzieć, że widzę poprawę i sposobie kręcenia i w kreacji żeńskich ról. W szczególności mini serie robią konkurencję tradycyjnym lakornom.

Teraz mam fazę na Pusha więc oglądam z nim wszystko co się da. Koleś w każdej dramie świeci swoją klatą :D

Drama jest urocza aż to momentu kiedy główna odzyskuje ładną buźkę i pojawiają się nowi panowie. Nie podobały mi się wycieczki w stronę Joo. Zresztą podobne teksty lecą w nowym jego lakornie z seri U- prince. Dziewczyny w lakornach nie mogą nawet na spacer pójść same z osobnikiem płci przeciwnej bo zostają zjechane.

Czekam na dramę Pusha i Aom. Pięknie by razem wyglądali
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
KiraQ
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Re: [lakorn] Ugly Duckling Series: Perfect Match (2015)

Postautor: KiraQ » 29 sty 2017

Gdzie obejrzałyście wszystkie odcinki po polsku? jeżeli są...

Wróć do „Inne”