[lakorn] Roy Ruk Raeng Kaen [2015]

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[lakorn] Roy Ruk Raeng Kaen [2015]

Postautor: Mizuki » 18 maja 2016

Roy Ruk Raeng Kaen [2015]

Obrazek

Kraj: Tajlandia
Gatunek : Dramat, Romans
Liczba odcinków: 16
Emisja: 02.09.2015- 22.10.2015
Czas emisji: środa, czwartek
Kanał: Channel 7
Czas trwania: 1 h 50 min

obsada:

Watcharatrakul Fonthip jako Mook
Jirapreechanon Thunyasupan jako Paktra
Pataradet Sanguankwamdee Michael jako Kimhan
Leesuwan Watcharabul jako Tada

FanVid uwaga spojler, ale spokojnie oglądać bo całości serii nie polecam!!!!

https://youtu.be/ozaQfwBb8fc

opis
Kim i Mook są kochającą się parą i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Brat Mook jest mężem siostry Kima. W ich małżeństwie dochodzi często do awantur. Tada wpada w kłopoty finansowe, co staje się to początkiem tragedii. Mąż jest podejrzany o morderstwo żony, zaś siostra Mook staje w obronie brata. Kim nie mogąc pogodzić się ze zdradą dziewczyny planuje zemstę.

ode mnie
Po pierwsze NIE POLECAM tego lakorna, Zakładam temat, ponieważ jako fanka Tajdram nie kryję oburzenia na to co producenci pokazali w tym serialu. Zastanawia mnie przekaz tego lakorna. Godzenie się kobiet z przemocą i zdradą tylko dlatego, że partner powie w międzyczasie zdawkowe kocham i wykorzysta fizycznie słabość kobiety?
Lubię w lakornach ekspresje, dynamikę, pięknych aktorów. Przyzwyczajona jestem do policzkowania, krzyków, przykuwania do kaloryferów, zamykania drzwi z listewek itp. ale nie godzę się na taką przemoc jaka została ukazana w Roy Ruk Raeng Kaen.

Po dokonaniu morderstwa przez brata Mook, Kimhan postanawia się na obydwu zemścić... brzmi normalnie...nawet romantycznie bo w trailerze mamy całą masę pocałunków, zachodów słońca, głębokiego uczucia...ale tak nie jest... no właśnie to ale...

Kim aby się zemścić prześladuje, ogólnie wyżywa się na dziewczynie. Zdradzony początkowo zachowuje się niby normalnie ... jak ktoś głęboko zraniony pragnie pokazać co czuje....Potem zaczynają na ekranie dziać się dziwne rzeczy...

► Pokaż Spoiler

Wiem, że to lakorn. Jednak jak czytam pozytywne komentarze pod każdym odcinkiem jaka to "cudowna miłość, nie mogę się oderwać takie to piękne..."to ogarnia mnie przerażenie. Czyli facet może Cię lać, gwałcić, zdradzać tylko dlatego, że mówi w międzyczasie: Kocham Cię?
Tylko jak to się ma do pikselowania noża? Ostrze to zło a piącha miód?

Dziewczyny! Pamiętajcie jak Was raz facet uderzy, wykręci Wam rękę to nie jest normalne! Nie gódźcie się na takie zachowanie. Uciekajcie co sił w nogach!

Wróć do „Inne”