[lakorn] U Prince Series: The Handsome Cowboy (2016)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] U Prince Series: The Handsome Cowboy (2016)

Postautor: gosq » 27 lip 2016

Obrazek
U Prince Series: The Handsome Cowboy

Pierwsza z 12 części U Prince Series. Oparta na książkowej serii. Nie do końca jestem pewna jak są ze sobą połączone te serie. Wydaje mi się że przynajmniej 4 części są ze sobą połączone z racji przyjaźni naszych Prinsów.
więcej informacji i serii tutaj
ilość odc: 8
emisja: maj 2016- lipiec 2016
pozostałe części będą leciały jakoś do 2017 roku

zapowiedzi do całej serii
► Pokaż Spoiler

Obsada
Puttichai Put (Push) - hansome cowboy aka Sibtit :fav: :fav: :fav:
Supreeleela Esther- Prick Kang :fav: :fav: :fav:

Opis:
Esther jest popularną dziewczyną jednak trzyma się z dala od płci przeciwnej gdyż jej nie ufa. Po za tym od lat czeka na powrót swojej pierwszej miłości z dzieciństwa. Sibtit jest play boyem i obrał sobie na cel Prickang. Czy uda się jej zmienić bad boya?

Ode mnie:
Push jest moją nową miłością więc oglądam z nim wszystko jak leci. Esther lubię od serii Gentelmentów. Cieszę się że dostała rolę "tej dobrej". Jest śliczną dziewczyną i nie najgorszą aktorką.
Co do dramy. Nie jestem pewna czy lubię naszego P'raek'a. Nie podoba mi się zaborczość i rozkazywanie. Jak to określiła główna w jednym z odcinków
► Pokaż Spoiler
Na ten moment jestem na 5 odcinku i nie jestem pewna czy chcę żeby Esther skończyła z głównym.
Słodkie momenty są kochane i dla fanów Pusha jest to must watch bo jak w każda jego drama tak i tutaj nie szczędzi się nam widoków jego walorów :lol: :lol: :lol:
Większość lakornów oglądam dla aktorów, bo umówmy się że tajskie produkcje są jakie są, jednak mają swój urok. Wątpię czy byłabym wstanie oglądać tę dramę z innym głównym aktorem ponieważ nie lubię takich związków. Trafia mnie przy scenach gdzie dziewczę się pyta czy może wyjść ze znajomymi a koleś mówi nie, bo będą na nią patrzeć i będzie zazdrosny :crazy: :crazy:
Na bank skończą razem bo jest to lakorn ale mam nadzieję że główny zostanie porządnie przeszkolony zanim się to stanie.

Obrazek

edit:

No i koniec. Zostały mi dwie dramy z Pushem do oglądnięcia i tutaj sobie wybrał słabą rolę. Ciężko lubić tego bohatera tutaj. Sposób w jaki się zachowuje w stosunku i do naszej głównej i pozostałych pań jest odrzucający. Nie uważam, że każdy playboy jest zły, można być w związkach bez zobowiązań i równocześnie szanować panie. Nie kibicowałam głównej parze za bardzo Spoiler! należały mi się te dwie kulki w ostatnim odcinku :lol:

W porównaniu do Ugly duckling series ta ma słaby start. Muszę czekać do listopada na Foxy pilota z Mekiem :fav: :fav: bo reszta serii nie zapowiada się zbyt ciekawie.
Jeśli ktoś chce zacząć przygodę z Tajlandią od tej serii to nie polecam. Ugly ducking or Kiss: The series jest już przyjemniejsze.

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „Inne”