[lakorn] When A Man Loves A Woman (2016)

pozostałe seriale made in Asia
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

[lakorn] When A Man Loves A Woman (2016)

Postautor: gosq » 27 lip 2016

Obrazek

ilość odc: 15
Channel 3
Obsada:
Voltemas Kimberley (Kim) - Anusaniya
James Ma- Sattawat

Opis:
Piękna historia o tym jak kto tym razem mężczyzna zostaje "sprzedany" za rodzinne długi i musi się ożenić żeby je spłacić. Anusaniya nie wierzy w szczere intencje męża, który jej zdaniem myśli tylko o pieniądzach i znajduje wiele sposobów by mu pokazać że jest gorszy od niej.

Ode mnie:
Kim jest jedną z moich ulubionych tajskich aktorek i chyba widziałam 90 % jej lakornów. James jest na mojej liście odkąd widziałam go w dżentelmenach. ( chciałabym żeby jeszcze raz zagrał z Mint, razem byli taaacy słodcy).
Jest tu spora zamiana ról. Główny jest takim trochę popychadłem i to on "wygrywa dobrocią". Nasza zimna jak lód główna topnieje dzięki tej dobroci :lol: :lol: :lol:
Drama jakich wiele. Źli są denerwujący, dobrzy trochę zbyt głupi i naiwni, szczególnie nasz doktor co chwilami męczy ale ogólnie jak ktoś lubi lakorny to się ogląda dobrze.

"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „Inne”