[lakorn] Leh Nangfah (2014)

pozostałe seriale made in Asia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 362
Rejestracja: 10 maja 2010

[lakorn] Leh Nangfah (2014)

Post autor: gosq » 27 lip 2016

Obrazek

Native title: เล่ห์นางฟ้า
Also Known as: Angel Magic; Fairy Magic

Odc: 28
Channel 5

Obsada
Sonthichai Wannarot -Beauty (Lallalit)
Kasetsin Puttichai - Teepob

Opis:
Beauty jest rozpieszczoną, wstrętną dziedziczką fortuny. Po za jej wujkiem, który się nią opiekuje po śmierci rodziców nikt jej nie lubi i nie jest w stanie wytrzymać w jej towarzystwie. Beauty ma fobie. Jej ojciec zginął w wypadku lotniczym spowodowanym przez ptaki, od tego czasu nienawidzi ich i panicznie się ich boi. Jej matka, która musiała być dobrą osobą, po śmierci została kumpelą jakiejś bogini. Poprosiła ją by ta pomogła jej córce się zmienić. W rezultacie Beauty została zamieniona w ptaka. Codziennie od zachodu do wschodu będzie zamieniała się w ptaka. Klątwa zostanie zniesiona tylko wtedy gdy uda jej się robić więcej dobrych uczynków niż złych, gdy przestanie myśleć tylko o sobie i gdy otrzyma pocałunek od mężczyzny którego kocha bardziej niż swoje życie. Ma na to tylko trzy miesiące. Jeśli się to jej nie uda na zawsze pozostanie ptakiem.

Ode mnie:
Vill jest dobrą aktorką, widziałam ją w lakornie gdzie grała bliźniaczki i była niesamowita. Tutaj również się sprawdziła. Bardzo fajnie ogląda się przemianę naszej bohaterki z irytującej, rozwydrzonej, myślącej tylko o sobie osoby na kogoś dbającego i myślącego o innych oraz gotowego przyznać się do własnych błędów. Na dodatek mamy cudownego głównego granego przez Pusha :fav: :fav: :fav: który przytula biednego, zbłąkanego ptaszka do swojej nagiej klaty, bierze z nim prysznic :lol: :lol: :lol: . Przy takich widokach nie jeden chciały zostać przeklęty.
Drugi plan jest średni, mama i bogini są całkiem śmieszne ale całe show kradnie główna para. Polecam bo bardzo przyjemny lakorn. Mam nadzieje że żadne ptaki nie zostały uszkodzone w trakcie kręcenia tej dramy ^^

Beauty jako ptak z Pushem :lol: :lol: :fav:
► Pokaż Spoiler
► Pokaż Spoiler


ODPOWIEDZ