Mieszkamy w Poznaniu...

Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Mieszkamy w Poznaniu...

Postautor: Tamiko » 06 lip 2007

Zauwazyłam, ze spora większość jest własnie z Poznania i mam takie zapytanie. Ponieważ od wrzesnia zamierzam się tam przenieść z powodu studiów, chciałam zapytac czy ktoś nie słyszał nic o wolnym pokoju w mieszkaniu studenckim? jakos tak nie drogo bo już czesne we wsjo jest spore ;___; blisko centrum, zebym nie musiała podróżowac tymi tramwajami, których się panicznie boję XD"
Nawet bylabym zainteresowana miec pokój z kimś (;

Wysłałam formularz do wsjo żeby mi pomogli znaleźć coś i czytam ogłoszenia w internecie, ale tak pomyslałam, ze zapytam WAS... zawsze jest jakaś mała szansa, ze ktoś coś wie;>

Jestem nawet zainteresowana miejscówką gdzie mogłabym mieszkać choćby przez jakis krótki czas... By poprostu sie tak nie martwić i miec sie gdzie podziać ;____;

[img]http://img234.imageshack.us/img234/1610/thdancymikuld3.gif[/img]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 07 lip 2007

Boże idziesz do WSJO?! Nie wiesz co robisz - tak jak ja nie wiedziałam :) (biurokracja na tej uczelni zabija wszystko)
Jak o czymś będę wiedzieć to Ci na pewno dam znać. Jednak najlepiej jak chcesz coś znaleźć to radzę np. na stronce Akademii Ekonomicznej - tam zawsze było dużo ogłoszeń.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Tamiko » 07 lip 2007

zaczynam się bać @@~~~
a to też studiujesz/studiowałaś tam?

a sprawdzę czy sa jakies fajne ogłoszenia xD dziękuję i bede wdzięczna jak dasz znać w razie czego ;)
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Studiuję tam - tylko, że germanistykę z dziennikarstwem. Nie bój się - nie jest tak źle (momentami), ale biurokracja naprawdę dobija każdego - nawet wykładowców. Także czytaj uważnie umowę i uważaj co, jak, gdzie i dlaczego, a do tego pamiętaj, ze prawie za wszystko trzeba tam płacić - to są minusy.
Ale plusem są przyjaźnie nastawieni wykładowcy, którzy nie traktują Cię jak robaka, którego trzeba zdeptać.
Mieszkania możesz jeszcze zobaczyć na http://www.epoznan.pl/index.php?section=ogloszenia z tego co wiem to tam też jest dość dużo. Jak sobie coś przypomnę albo coś o jakimś mieszkaniu będę wiedzieć to dam Ci znać. :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 07 lip 2007

Może zamieszkaj w jakimś prywatnym akademiku?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Tylko, że do dobrego akademika jeszcze trzeba trafić, a jeżeli Tamiko idzie na WSJO to taniej jej wyjdzie wynajęcie pokoju w mieszkaniu studenckim niż akademik.
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Tamiko » 09 lip 2007

tudiuję tam - tylko, że germanistykę z dziennikarstwem. Nie bój się - nie jest tak źle (momentami), ale biurokracja naprawdę dobija każdego - nawet wykładowców. Także czytaj uważnie umowę i uważaj co, jak, gdzie i dlaczego

oooooo to wiem do kogo sie chetnie zapisze na jakies lekcje z niemca xD"
Nyo to płacenie za wszystko jest bardzooooo dobijajace -.- bo ja w sumie nie spie na pieniadzach i to WSJO to było wyrzeczeniem sie wszystkich innych przyjemnosci, więc chyba musimi bardzo zalezeć skoro chce tu studiowac ;p

aaaa dziekuję za ostrzezenie... powiem zeby rodzice kazde z osobna przeczytało po 2razy jakby coś xDDDD

Może zamieszkaj w jakimś prywatnym akademiku?

hum.... generalnie nie wiem na czym polega przyznawanie akademików, ale wsjo nie ma żadnych.. kazdy student musi znaleźc sobie cos na wlasną rękę =/ a nie sorry... formularz mozna złozyć i "pomogą" coś znaleźć... hehehe ^^;;

racja... pa3łam ceny i niektóre pokoje sa nawet bardzoooo tanie, tylko ze mi lokalizacja nie na rękę T________T
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 09 lip 2007

Z niemca z chęcią pomogę :)
Co do lokalizacji, to nawet jeżeli znajdziesz mieszkanie gdzieś na Winogradach czy Morawsku to nie jest źle, bo jest pestka, którą w 10/15 minut dostaniesz się do centrum. Większość moich znajomych mieszka w tych stronach i nie narzekają, bo wszędzie blisko i jest spokój.
A jeśli chodzi o "pomoc" WSJO - szkoda czasu na takie bajki :)
Awatar użytkownika
Katana
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Katana » 23 lis 2007

Ja też jestem na WSJO i mieszkam w akademiku i nie jest ta szkoła wcale taka zła.
Nie wiem o co wam chodzi z tą szkołą??
Milczenie jest złotem a mowa srebrem.
Alkohol zabija powoli więc mamy dużo czasu.

Wróć do „Hyde wysyp”