Edison Chen i skandal w Hong Kongu (szkoda dobrego aktora)

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 307
Rejestracja: 01 lip 2007

Edison Chen i skandal w Hong Kongu (szkoda dobrego aktora)

Post autor: Aragami » 01 mar 2008

A no tak - zapomniałem umieścić ciaszne zdjęcie gościa.
Obrazek
Najpewniej mając na uwadze starość i przemijanie, Chen uwieczniał na zdjęciach wszystkie panie piękne i sławne, które przewinęły się przez jego łóżko. Kolekcja liczyła 1300 zdjęć - i wszystkie przedostały się do prasy, wywołując w kraju trzęsienie ziemi o niezmierzalnym natężeniu.

Edison Chen, piosenkarz i aktor znany i lubiany w Hong Kongu, zwykł uwieczniać na fotografiach wszystkie swoje tak samo znane i lubiane kochanki. Kiedy jego kolekcja liczyła już ponad 1300 zdjęć, pracownicy punktu napraw laptopów, do których trafił komputer piosenkarza, postanowili podzielić się nimi ze światem. I tak wybuchł skandal, jakiego Hong Kong jeszcze nie widział. Skandal tak wielki, że błyskawicznie rozprzestrzenił się także na Chiny. Chen kilka razy przeprosił wszystkich i każdego z osobna, podkreślając, że zdjęcia były jego prywatną własnością, która trafiła do mediów nielegalnie. Mimo to, cały Hong Kong nie mógł pozbierać się z oburzenia. Po takim trzęsieniu ziemi jego największa ofiara, czyli zdruzgotany Chen, postanowiła zakończyć działalność w przemyśle rozrywkowym. Morał? W dzisiejszym świecie nawet oddanie laptopa do naprawy może zniszczyć życie.

Niestety nie słyszałem jego piosenek, ale za to widziałem sporo filmów i muszę powiedzieć, że był dobrym aktorem. Tym bardziej, że biegle posługiwał się trzema językami: kantońskim, angielskim i chyba japońskim. Niestety łakomstwo ludzi na skandale jest tak wielkie, że faktycznie potrafi zniszczyć czyjeś życie. Były to jego osobiste zdjęcia, sfotografowane dziewczyny nie robiły tego z przymusu poza tym w zupełności miał do tego prawo. Oczywiście nikt nie widzi tutaj przestępstwa, jakiego dokonali się serwisanci, którzy ukradli i upublicznili (bo jak inaczej można to nazwać) jego prywatne dane z osobistego laptopa, ponieważ wszędzie widzi się nagłówki gazet "seks skandal" łał, seks skandal. Gdzie tutaj jest skandal?
A, sorry zapomniałem o podstawowych prawach rządzących się tym światem. "robić z ludzi tłumoków i wciskać im jakieś głupie, wyciśnięte z palca historyjki by zwiększyć sprzedaż gazet, czasopism bądź oglądalność programów telewizyjnych itp nieważne czyim kosztem".

Skandalem jest raczej kradzież, a nie jego zdjęcia. Niestety debilizm, bezmyślność, prymitywizm i głupota ludzi nie zna granic.szkoda, że nie macie kompletnie pojęcia o co chodzi.


Awatar użytkownika
wersalus
Admin
Posty: 1008
Rejestracja: 20 mar 2006

Post autor: wersalus » 01 mar 2008

Just when you thought the Edison Chen photo sex scandal could not get any worse, new shocking reports just hit the fan. Some newspapers are reporting that Edison's "interesting" photo collection didn't only contain pictures of nude Hong Kong actresses and singers like Gillian Chung and Cecilia Cheung but also the wives and daughters of predominant businessmen and members of Hong Kong's elite society.

It is true that Edison certainly has had his way with many women over the years being a leading man in HK movie scene but if this is true, his career is dead. Five companies have apparently canceled their contracts with Edison and he may also face lawsuits for violating the terms of contracts. It is reported that Edison has been blacklisted in Hong Kong entertainment industry.

The idea that Edison Chen had secret sexual affairs with the wives of rich and powerful men other than Cecilia Cheung is putting the HK elites in a panic. Out of the 1300 "Kira" reported having, only about 460 have been leaked so far.

Edison was undoubtedly a “playboy” in his own league and once wagered with a director that he had nude photos of female starlets. The director didn’t believed him and in the end lost 100 thousand HK dollars to Edison.

There is trouble too for Cecilia Cheung, with rumours Nicholas Tse has discovered she cheated on him after they got married and he wants a DNA test for their son Lucas. Meanwhile Police in Shenzhen have arrested 10 people for producing and selling CDs of the images. People in Hong Kong are not permitted to possess images relating to the Edison Chen photo sex scandal.

With no more new photos release by “Kira” or any progress made by the police in the past few days, more speculation filled the papers just to keep the scandal going until Edison mads his schedule statement later this week.
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@
Posty: 307
Rejestracja: 01 lip 2007

Post autor: Aragami » 01 mar 2008

Po prostu nie mogły mu sie oprzeć....

Seks jest czymś najbardziej porządanym we wszechświecie, toważyszy nam od zawsze, bo bez niego nasz gatunek nie mógłby istnieć ale mimo to wciąż jest Mega tematem tabu.
A może się mylę? Może jednak faktycznie tylko Edison uprawia sex - jako jedyny uprawiający sex facet na ziemi? I jako jedyny na świecie fotografuje swoje partnerki? Nawet jesli sa mężatkami i wchodzą w stosunki seksualne z innymi mężczyznami, ponieważ mężowie nie sa w stanie zrobić im dobrze? Nikt nigdy tego nie robił bo jest beee. Szkoda gościa. Przynajmniej nie zamkneli mu drogi w hollywood.


Gdzieś na wp czytałem, że trudno teraz o związki monogamiczne, a tym bardziej o faceta, który dobrowolnie pakowałby się w takie związki. No chwileczkę. Zyjemy w takim świecie, a nie innym, więc nie miejmy od nikogo pretencji.
Awatar użytkownika
piretka
Oglądam regularnie xD
Posty: 126
Rejestracja: 22 lis 2006
Lokalizacja: Zdzieszowice<->Krakow

Post autor: piretka » 01 mar 2008

W Chinach nawet lekka pornografia jest oficjalnie tematem tabu, co bynajmniej nie oznacza ze jak jej nie widac na ulicach i nikt o niej nie mowi to jej nie ma.
Jak sie zyje w kraju gdzie mentalnosc jest taka, ze mozna robic wszystko o ile sie o tym nie mowi, to taki obrot sprawy jest raczej oczywisty. Innymi slowy mial prawo robic co chcial ale tak by nikt sie o tym nie dowiedzial, a jak tego nie dopilnowal to w panstwie srodka ma przechlapane.
Zablokowany