Kolejna ciekawostka

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Kolejna ciekawostka

Postautor: Maura » 21 mar 2009

Ciągle się o nie potykam :D

Czytam sobie dziś wywiad z Kim Hyun Joongiem i pada pytanie kogo najbardziej chciałby spotkać. On wskazuje na Seo Taiji i mówi, że w szkole jego ulubioną piosenką było 'I know" Seo Taiji & Boys. Ja oczywiście myk myk na youtube i słucham sobie piosenki. Ale ona jakaś znajoma mi się wydaje, pomyślałam sobie, że za dużo DEUX słuchałam w przeszłości (kolejny koreański boysband z lat 90tych). Tylko, że czytam opis, a tam wstawiający utrzymuje, że ten kawałek pojawił się w 'Trzech małych ninjach", części drugiej i trzeciej. I nie kłamał :D
Sami zobaczcie ^^
Seo Taiji & Boys - I know
Fragment filmu "3 Ninjas Kick Back"

I tu wychodzi na jak jakie pojęcie o Azji ma USA, skoro film dzieje się w Japonii a oni wybierają koreańską piosenkę w tło...
Ale i tak miło było sobie przypomnieć hit z dzieciństwa. Pamiętam, że byłam zafascynowana małymi ninja i zawsze podkochiwałam się w najstarszym. xP

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 21 mar 2009

LOL, faktycznie hahaa.
Ale coż... ludzie nieinteresujący się azją z reguły nie odróżnią... bo nawet nie będą się wsłuchiwać xP
Ale... istnieje też opcja, że twórcy filmu zdawali sobie sprawę iż to jest Koreańskie ale akurat im pasowało więc wrzucili? xPP

No nic, ja tylko czekam na kolejną część Szybkich i Wściekłych to będę wyłapywać Rising Sun xPPP

Ale jeszcze co do tego filmu o Ninja... w komentach nawet wyczytałam, ze tam wszystkie azjatyckie piosenki jakie były puszczane były koreańskie? xP
Filmu nie oglądałam więc nie wiem... xP
Spodobał mi się też inny koment o tym, że Texas i Brooklyn są w jednym kraju... ale Azja to nie kraj xP (w domyśle co by Japonię, Koreę i całą resztę traktować jako jedno i to samo xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

w komentach nawet wyczytałam, ze tam wszystkie azjatyckie piosenki jakie były puszczane były koreańskie? xP

Jak już o tym wspomniałaś, postanowiłam sprawdzić. Nie dość, że soundtrack zawiera trzy kawałki to wszystkie są koreańskie. XP Oprócz Taiji Boys śpiewają jacyś Chuli and Miae. Nieźle, nieźle, szkoda tylko, że tak zgeneralizowali nam Azję. I jak tu się nie irytować ^^

Filmu nie oglądałam więc nie wiem... xP

Toć to klasyk zaraz po Beethovenie i Kevinie XP

No nic, ja tylko czekam na kolejną część Szybkich i Wściekłych to będę wyłapywać Rising Sun xPPP

Jak na razie to słyszałam, że Bolero jest promocyjną piosenką do Subaru, nawet teledysk jest ^^Mi w Szybkich i Wściekłych boski Han wystarczy XP
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 21 mar 2009

EEEEEEEEEEEEEEEEEEE Dobrze zrozumiałem, oburzacie się ze film amerykański kręcony w Ameryce o przygodzie w Japonii, ma trzy kawałki koreańskie?

A może to celowe było?, a może to ulubione piosenki scenarzysty Sang-ok Shina?

Ja nie widzę tu nic dziwnego, muzyka ma pasować, a skąd jest to raczej mniej ważne.
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Jakie tam oburzenie, fajnie, że w ogóle puścili coś azjatyckiego. Zaraz powiecie, że nikt się nie zorientuje i w ogóle mało istotne. No jasne, że mało istotne i raczej mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę. Jak w temacie -> ciekawostka :)

Ale jak miałabym już się czepiać szczegółów to skoro akcja dzieje się w Japonii i realizatorzy decydują się na użycie azjatyckiego kawałka to mogli użyć już japońskiej piosenki. Przecież to nie jest tak, że Japonia nie miała hitów w tym czasie. XP

, a może to ulubione piosenki scenarzysty Sang-ok Shina?

Ten sam, którego ukochany wódz porwał by stworzyć przemysł filmowy na północy? :D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 mar 2009

lol Devi myślałam, że z tymi Fast and Furious to sobie tak żartujesz XP
A dziś wpada mi w ręce to =>klik :D:D
Obrazek

Wróć do „Hyde wysyp”