NATcon - Kraków

Awatar użytkownika
Pinikio
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Pinikio » 14 lip 2009

Ja tam będę miała czerwone włosy XP No i mam jeszcze okularki i jestem dość duża ^^'' Fotki zamieściłam w odpowiednim temacie jakby ktoś chciał się ze mną na konwencie zapoznać ;) Jestem otwarta na wszystkie propozycje XD A zresztą jak z DA to może się przy ludkach z DA spotkamy ;)

"Uwierz w anioły nawet jeśli ich skrzydła są czarne. Uwierz w diabła nawet jeżeli na jego rogach spoczywa płonąca aureola."
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 21 lip 2009

Panel o dramach
sobota 15-16

Panel o Johnysach
sobota 20-22
(dwie godziny , yeah *W*)
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 21 lip 2009

Otai pisze:Panel o dramach
sobota 15-16

Panel o Johnysach
sobota 20-22
O świetnie! Będzie czego posłuchać. A tak się spytam...nie wiesz o której Koji ma swój panel??
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 21 lip 2009

Avalia pisze:
Otai pisze:Panel o dramach
sobota 15-16

Panel o Johnysach
sobota 20-22
O świetnie! Będzie czego posłuchać. A tak się spytam...nie wiesz o której Koji ma swój panel??

Oj, ja zawsze dużo głupot gadam, kiedyś się dowiedziałam nawet od kogoś, ze przychodzi nie na panel tylko posłuchać co ja znowu gadam XD
Wiem kiedy jest o dolfach i manhwach, ale niestety nie wiem kiedy panel Kojiego...
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 25 lip 2009

a koji niestety nie pamięta xD
dostałem wiadomość kiedy mam i w ogóle ale na praktykach siedzę cały czas i zapomniałem sobie zapisać :< jak będę wiedział dam znać
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 25 lip 2009

koji pisze:a koji niestety nie pamięta xD
dostałem wiadomość kiedy mam i w ogóle ale na praktykach siedzę cały czas i zapomniałem sobie zapisać :< jak będę wiedział dam znać
Haaaaiii....to czekam na wiadomość. Już się Natconu nie umiem doczekać xD jestem ciekawa co nam ładnego zaprezentujecie na tych panelach ^^
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 05 sie 2009

jeśli ktoś chce przyjść jak popełniam samobójstwo prowadząc panel porównujący SS a PR to zapraszam w sobotę na 16 (zaraz po Otai XD) tylko proszę nie bić ^^' z góry mówię że omawiać będę tylko "zordon ere" czyli od MMPR do PRiS czyli mówiąc inaczej 6serii będzie na tapecie w razie czego napomknę o innych ale to tak w 2-3 zdaniach bez przykładów ani nic xD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 05 sie 2009

koji pisze:jeśli ktoś chce przyjść jak popełniam samobójstwo prowadząc panel porównujący SS a PR to zapraszam w sobotę na 16 (zaraz po Otai XD) tylko proszę nie bić ^^' z góry mówię że omawiać będę tylko "zordon ere" czyli od MMPR do PRiS czyli mówiąc inaczej 6serii będzie na tapecie w razie czego napomknę o innych ale to tak w 2-3 zdaniach bez przykładów ani nic xD
Tylko era zordona (Avi miała okazję oglądać każdą serię PR jak nie całą to chociaż by kilka odcinków z każdej i szkoda...znaczy wszystkie, skończyłam na tych magicznych co se na miotłach latali xD). No nic...dobrze, że panele wam się nie nachodzą xD a jak jeden po drugim to oki, a nie wiecie chociaż czy w tej samej sali, czy będzie trzeba latać po szkole??
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sie 2009

jaaaa.. mnie nie będzie tu na południu wtedy :( :( szkoda..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 05 sie 2009

evelinux pisze:jaaaa.. mnie nie będzie tu na południu wtedy :( :( szkoda..
Będziemy robić notatki z "biszem Masu", może i zdjęcia tak aby zdać ładną relację, a co najmniej z paneli :p
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 sie 2009

Avalia pisze:
evelinux pisze:jaaaa.. mnie nie będzie tu na południu wtedy :( :( szkoda..
Będziemy robić notatki z "biszem Masu", może i zdjęcia tak aby zdać ładną relację, a co najmniej z paneli :p

:) :) koniecznie :) to sie odbywa co roku? moze uda mi sie za rok przybyć..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 05 sie 2009

mam osobówke o 5:30 do krk... zabijcie mnie T_T nie ma wtedy autobusu na dworzec!!! XD [ok, jest, JEDEN - autobus-widmo XD]

nie dostałam rozpiski helperów poza tym, ciekawe, czy będzie jeszcze przed sobotą... D:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 09 sie 2009

evelinux pisze::) :) koniecznie :) to sie odbywa co roku? moze uda mi sie za rok przybyć..
Konwenty odbywają się parę razy do roku ;) ja jeszcze na ten rok planuje porytkon w sosnowcu.
Co do Natconu to wypowiem się chyba dopiero jutro jak będę przytomna, a póki co mam nadzieję, że wszyscy z doki (i nie tylko) wrócili bezpiecznie do domów ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 09 sie 2009

powróóóót!
cóż, ja tak bardzo s wskrócie przyznam, że był to jeden z lepszych konwentów ostatnio, bardzo udany i w ogóle. strasznie było fajowo.
jeszcze piernik, może porytkon, ale to duże może, baka... zaraz wyjdzie na to, ze jeżdże prawie na wszystkie XD

ale było fajowo, o ;3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 09 sie 2009

Ach, mialam zaczac pisac relacje dzisiaj... ale chyba musze dalej odsypiac. Niemniej, chyba najlepszy kon, na ktorym bylam^____^

Wróć do „Hyde wysyp”