NATcon - Kraków

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 09 sie 2009

udalo mi sie na kizunie wyprodukować posta wiec pół skopiuje, zęsd dopiszę , i jak beda zdjecia absolutnie trzeba wrzucic je do tego tematu no XD! Konwent zapowiadał sie na wielką klapę, a okazal się jednym z najfajniejszych ever.
Minusy były dwa - przeniesiona szkoła - mało mało miejsca.
Dwa - myslałam, ze czuje sie źle dla zasady, ale przed samym konem okazało sie, ze mam zapalenie gardła. W sumie nie czuje sie najlepiej, i nie czułam się najlepiej na konwencie (ale klimat był taki, ze narzekałam i chyba pokazywałam swoje złe samopoczucie i tka mniej niż zazwyczaj XD) - panele byłyby poprowadzony lepiej, gdyby nie to, ze myślałam tylko o tym, zeby mówic jak najmniej. No i szkoda ramu Ryjoka najbardziej, przez to były lekkie obsuwy i brakowało niektórych teledysków, ale uważam, że i tak panele wyszły nieźle, tylko ostatnio chyba mi odbija w stronę perfekcjonizmu.

A teraz skonczyliśmy o minusach zacznijmy plusy :) Zaczne od konwentu i paneli i ogólnie rzeczy a potem o ludziach, bo o nich muszę napisać najwiecej - :D!!!
Pierwsza rzecz, kupiłam sobie 3 single kanjani8 za 40 zł. Teraz muszę co prawda pożyczać od mamy na wyrwanie zęba ale ciiii :) cosplay zaliczam do udanych , zwłaszcza, że był robiony na ostatnią chwile tak w ogóle :) - mimo, że nie wielka ilosć ludzi poznawala to i tak im sie podobalo *może ktos zacznie słuchać Kanjani XD?* Musze powiedziec, że bardzo fajnie sie konwent rozkręcił pod wzgledem atrakcji, ten festiwal wyglądał przyjemnie (a kielbaska była dobra, szok XD). Wystawa dolfowa- szkoda, ze w klitce, ale całkiem przyjemna. Singstar - ubogo jeśli chodzi o kawałki, ubogo w porównaniu do innych konwentów. I odkryłam, ze singstar mnie lubi tak w ogóle xDDD Moje pnele - co pisałam to pisałam, mam nadzieję, ze się podobało - ale o tym moze bardziej przy ludziach - frekwencja jak na panele zabójcza, zarówno na dramowym, jak i na Dżanizach, zwłaszcza, ze przecieztyle ciekawychr zeczy sie na konie działo. Jeśli chodzi o noc z teledyskami bojsbandowymi - cudo, co prawda niektóre piosenki zamulały (na newsach mnie o dziwo zamuliło, serio) . I to obrzydzenie na sali kiedy Kame sie oblizywal mnie zabiło XDDD Świetne było spiewanie i robienie prania móxgu ludziom na sali podczas rescue 'lolipop, i'm a loli loli pop) , super się tańczyło grupowo Koi no ABO, albo troche mniej grupowo Truth Arashi. i jeszcze nasz szał na Kanjaniów - była Naniwa,była Wahaha, było co spiewać... a to mial byc przegląd teledysków, chyba czegos takiego nie powinno być na sali AMV. Spało sie w kiepskich warunkach jeśli można było powiedzieć , ze sie spało. Ale ja czułam, że jesli nie bedę leżeć to zemdleje i jeszcze dostałam jakichś drgawek wiec i tak leżenie pod drzwiami do sali ddra i pod stolikami to najlepsze co mogłam zrobić :3

A teraz o ludziach - ogólnie prowadzę panele juz od jakiegos czasu, na pewno dużo dłuzej niz studiuje (czyli 3 lata bankowo) i jeszcze nigdy, ale to nigdy sie nie spotkałam z czymś takim. Bo ludzie byli dla mnie tacy mili. Jeszcze nigdy nie usłyszałam, tyle razy, ze było dobrze i tyle razy mi ludzie nie dziekowali (jak sie po Dzanizach jakieś osoby zaczeły do mnie przytulac i dziękować to miałam się ochotę rozpłakać- serio!) . Plus jeszcza zachowanie ludzi na korytarzach - fanki Ryo są napawdę najlepsze XD! Takie absolutne rozumienie od razu XD I ogólnie ludzie sie na mnie rzucali bo "Ryoo-chan". Cieszy mnie to, ze Ryo ma tyle fanek, jeszcze mnie tyle ludzi wyprzytulało - byłam w cięzkim szoku,b o jednak tak na forach w miarę cicho ;) . a jedna osoba rzuciła mi hasło "nie jestem na zadnych dramowych forach, ale o tobie słyszałam, więc przyjdę na panel" to w ogóle już byłam w cieżkim szoku. Jeszcze to dokarmianie, albo pozwalanie mi trzymać wachlarzyk z Ryo, mam wrażenie, ze chyba nigdy wcześniej nie spotkałam sie z tyloma pozytwnymi emocjami na raz co na tym konwencie.

Przede wszystkim Ryotai chce podziękować czerwonemu, czarnemu, różowemu (mimo, ze jeszcze nie przebranemu) rangerowi (i jej siostrze,tak :))? oraz naszemu rangerowemu sumieniu, a także 'kolegom' ze swojego drugiego zespołu NEWsikowego XD! Dziękuję dziekuję dziękuję, z wami spędziłam najwiekszą ilosć czasu i dobrze się bawiłam :D *i jeszcze się okazało, że mam kouhaia z doki doki na uczelni, no proszę XD! Pozdrowienia też dla Rikli i w sumie ludzi z kizuny (co z tego, ze wam już na kizunie dziekowałam xD) i ogólnie wszystkim wszystkim, których ksywek w tym momencie nie pamiętam. Do następnego ;)

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 10 sie 2009

rikli chciała powiedzieć o innych k-dramach, ale udało się przytoczyć tylko jedną, oh well XD
ale było super, to fakt. i na pewno fanki j-bandów są fajniejsze i ich ohowanie i ahowanie przyjemniejsze od pisków yaoistek. doszłam do takich dziwnych wniosków XD

i dół - pytali sie may, czy nie chce dłuższego przeglądu... ale podobno jest to do nadrobienia. j-rock miał 4h, eh... ;d
fosforyzujący prent, ah <3
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 10 sie 2009

Dobra, ja podrzucam moje fotki i wracam do bycia niekomunikatywna i niezdolną do wypowiedzenia się XD Aj niiid sliiiiip! *nie, ona wcale nie wrocila z imprezy* :giggle:

http://picasaweb.google.com/dwukwiat90/NATcon#
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 10 sie 2009

Wyglada na to, ze zabawnie tam mieliscie^^v
A w ogole byl ktos na tym j-rockowym panelu moze?
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 10 sie 2009

Największym minusem dla mnie było to, że się nastawiłam na kupienie płyt, a jak przyjechałam to płyt już nie zastałam....pech >.<
Po za tym większych zastrzeżeń nie mam.
Ciesze się, że odbywało się to w znajomej szkole gdzie mimo wszystko sobie cicho co nie co wspominałam ^o^

Ale wróćmy do konwentu, pomijając sam dojazd (który tez był ciekawy, i ah te żółte linie) to po trafieniu do szkoły mieliśmy to szczęście stać w przydługiej kolejce bo jakoś tak problem z komputerami był. Nie było źle bo kolejka mimo wszystko się szybko poruszała.

Po wejściu już z uzupełnionym identyfikatorem przyszedł czas na znalezienie miejsca do spania, a co najmniej zostawienia rzeczy. Ów miejsce się znalazło nawet szybko więc korzystając ze "wspaniałych" łazienek (co drugiej ubikacji nie czynnej) przebrałyśmy się z dwukwiatkiem w nasze stroje na KoyShige. Na szczęście nie było też jakiegoś masakrycznego upału więc spokojnie można było paradować w tych strojach bez większego zmęczenia.
Kolejnym punktem było szybkie przejrzenie stoisk i zwiedzenie szkoły; w między czasie natrafiłyśmy właśnie na wspaniałe Eito Rangers ;) wraz z nimi (z Otai-senpai na czele) udaliśmy się na piknik, yay!
Zdjęcia z pikniku i ogólnych akcji na dworze widoczne na zdjęcia, więc nie ma co mówić heh :D
Wspomnę też, że było bardzo urocze wyjście do sklepu aby pogadać z Shige, no i przy okazji było się na obiedzie ;)

Przyszedł czas na pierwszy panel hiehie....oczywiście pierwsze rzędy zostały przez nas zajęte xD Panel ogółem była bardzo dobry, świetne fragmenty dram zostały puszczone (aż muszę Voice zobaczyć). Dla nas szkoda, że tak krótki panel ale dla gardła Otai to może lepiej heh...
Dramy się skończyły i przyszedł czas na już mniejszy panel od Kojiego (no niestety miał mniejszą widownię). Mimo późnego dojścia organizatora i drobnych problemów ze sprzętem to nie ma co marudzić bo Koji pokazał swoją wiedzę, a ja się też kilku rzeczy dowiedziałam (jednak brakowało mi tu jeszcze kilku projekcji, oepningów albo jakiś przemian ;)
Tu przerwa między kolejnym panelem Otai-senpai, co ciąg dalszy zabawy na placu jak pamiętam no i Ultrastar! Śpiewane były NEWS'y, Kizuna Kame, V6 no i Bollywood ;)

Kolejny panel o naszych kochanych boysbandach też bardzo udany ale na prawdę szkoda, że tak mało NEWS T_______T to mnie na prawdę zabolało bo chciałam sobie czegoś o nich mimo wszystko posłuchać ehh....

Festyn co prawda nie był specjalnie duży ale udany, uśmiałam się no i co ważniejsze "JOHNY's NOTE". Ciężko opisuje się fazy, tak więc wierzcie iż było dziwnie xD (i te ciasteczka z wróżbą :p)

Końcową atrakcją był przegląd boysbandowych PV i występów live. Na pewno się pośpiewało i potańczyło (ciesze się, że nawet HSJ było puszczone ^^). Podczas tej atrakcji doszło do mnie, że Otai-senpai jest podobna do Ryo xD. Ogółem największymi hitami (nie będę wspominać Kanjani które całe zostało prześpiewane i też trochę po tańczone) to RESCUE, Koi no ABO i weeek były chyba najgłośniejsze (w sumie Lips też cichy nie był).
Część osób już wyszła kiedy j-rock zaczynał się schodzić no ale DBSK Mirotic i co ważniejsze Sorry Sorry też się pojawiło :D:D:D

Po wszystkim było jeszcze chyba ostatnie śpiewanie w Ultrastar...trochę pogadania no i pójście "spać".
Tu właściwie cała większa zabawa się kończyła, bo to było już takie powolne zbieranie się, chodzenie tu i tam głównie bez celu i powrót z Otajcową ekipą na dworzec no a potem to powrót do domu (my to jeszcze z exią i dwukwiatem wycieczki po krakowie bo jakoś tak trzeba było na pociąg czekać a i głodnym się było).

Co więcej mówić....Jest Subaru, jest IMPREZA!!! yay xD
Przepraszam jeżeli, jest mało zrozumiałe i, ze tak ogólnikowo ale opisywanie tych faz to chyba za wiele ^^'''
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 10 sie 2009

Jeśli chodzi o NEWsy to po pierwsze oni byli na samym końcu panelu, a ja czułam wtedy, że jeszcze jedno słowo i nie powiem już nic (co innego gdybym nie musiała wrzeszczeć na całą sale V.V) . Kiedys nadrobię :)
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

No tak, bo jeżeli chodzi o KT to się kimś wyręczyłaś...no nic będę czekać na wykład o NEWS ^^

A tak swoją drogą kto jedzie na Porytkon??
(może jednak zmienić nazwę tego zespołu na jakąś ogólnie konwentową??)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ja MOŻE pojade na poryty, ale to sie dopiero zobaczy... on jest we wrzesniu, nie? a wrzesień to miesiąc bardzo newralgiczny będzie... D:

http://picasaweb.google.com/dwukwiat90/ ... 3811255874 ou jeee XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

chyba październik nie? ja powinnam byc na porytkonie, bo mi na studia czarny i sumienie rangersów wybywają właśnie tam XD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

A no październik. Podaje od razu stronę
http://www.porytkon.irpg.pl/

Ja na 90% będę ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

baka też październik... bardzo duże zuo o_o może mi ktoś wejściówke kupi na urodziny to sie może wyrobie z kasą na obydwa... oj nie wiem, nie wiem, ciężki wybór XD
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 10 sie 2009

Teoretycznie powinnam być bardziej wyspana i zdolna do wypowiedzenia się, ale jest dokładnie na odwrót. Moja głowa... itaii...

Najważniejsze chyba zostało już napisane, więc ode mnie może ciut krócej^^

To chyba najlepszy konwent na jakim byłam(w sumie to niewiele ich jest XD) i pierwszy raz chodzi za mną to uczucie "Ja chcę jeszcze raaaaz!"
Chcę jeszcze raz ten piękny pikniczek johnnysowego fandomu z panem ciastem, bułkami i dżemem z kompotem(tak to było? XD) na czele.
Chcę jeszcze raz, tylko dłuższy panel o dramach z cudnym, wcale nie robiącym wiochy pierwszym rzędem XD I to przeukochane Douuushiiite? Które ciągnęło się przez cały konwent. Przy okazji dowiedziałam się o 3 serii Hana Kimi i Nakatsu w Iraku :giggle: (gratuluje pomysłu temu kto to wymyślił XD)
Chcę jeszcze raz fazy na ultrastarze i te boskie miny prowadzących jak dziewczyny rozpoczęły śpiewanie piosenki z bollywood XD
Chcę jeszcze raz panel o JE, tyko tym razem z większym udziałem NEWSa zamiast "i tak wszystko o nich wiecie" Choć doskonale rozumiem w jakim stanie znajdowało się gardło Otai-senpai^^ Tacka i ero dance to po prostu... brak mi słów XDD Ale też dużo takich ciekawostek się dowiedziałam, o których nie miałam wcześniej pojęcia, więc nie nudziłam się ani sekundy.
Chcę jeszcze raz to matsuri, które choć małe to było bardzo przyjemne. Ciasteczko z wróżbą powiedziało, że czeka mnie niespodzianka, a zaraz potem Keii-chan powiedział, że jest w ciąży. Shige ureshiii XD No i reanimowanie pomarańczowego cyklopa , który przestał świecić przez Eito Rangers... nie skomentuję XD Tylko szkoda, że jego upgrade zrobiony przez Ryotaia nie został uwieczniony na zdjęciu XD
Chcę jeszcze raz subiektywny przegląd boysbandowych klipów z najwspanialszym fazującym ostatnim rzędem. Tylko może bez j-rockowych zombie dobijających się do drzwi XDD I żeby jeszcze było więcej ludzi, którzy tam nie podsypiali, albo patrzyli znudzeni w ekran, kiedy leciał weeeek, a to co wyprawiał ostatni rząd podchodziło powoli pod pogo XD Też po części można im współczuć zrycia mózgu podczas niewinnego RESQUE w naszej wersji XD Wyszło na to, że piosenka jest o samotnym ćpaniu lizaków... czy coś XD I nie było sayaendooooo ;( Ale za to...
Chcę jeszcze raz to Sayaendo na dobranoc, kiedy to wpadliśmy do sali z fanatykami ultrastara, którzy pozwolili nam zaśpiewać swoje a potem było "ej oni mają nawet więcej punktów od nas, a śpiewają po japońsku!!"

Był jeszcze panel Kojiego i to "może jednak podłączysz kabelek do komputera?" XD Poza tym wyniosłam z niego tylko to, że był pan czarna plama, który miał żonę XDD I brakowało jakiś openingów jak np do shinkengera XDD

Nie można zapomnieć o samej podróży do Krakowa i naszemu odtańczeniu wszystkich możliwych układów (Gomen dla tego pana który próbował usiąść koło nas, ale wybitnie szybko uciekł na drugi koniec przedziału :giggle:) oraz wielkiej wyprawie do Carrefoura, żeby zobaczyć się z Shige, czyli bakłażanem, a przy okazji zjeść jakiś obiad XD

Nasz "cosplay", choć nie wzbudzał jakiś wielkich emocji to jednak czasem przewinęły się człowieki z grinami na nasz widok co oznaczało, że Koyashige są coć troszkę rozpoznawalni. Znaleźli się też chętni do odtańczenia układu chirarizumu z nami, arigatoooo :D

Co do minusów samego konu to na pewno łazienki, ktore przypominały nieco te z magni tegorocznego, które były albo zalane, albo nieczynne, albo tak okropne, że skutecznie odstraszały oO i jak to z exią podsumowałyśmy "Na NATconie było wszystko!" "Nie... na NATconie nie było snu" xD Tudzież z braku miejsca spałyśmy na korytarzu, tylko że jakaś niecna grupka usadowiona obok tak krzyczała, żebyśmy przypadkiem nie usnęły, a potem jak się zirytowałyśmy i wstałyśmy to bezczelnie zabrała nam nasz śpiwór i się nim przykryła (oni nas celowo wrobili!) o.O
Z zakupami też kiepsko, ale to akurat było dla mnie na plus. Może poza tym, że nie kupiłam żadnej płyty (a buuu :( ), a jakaś sprzedawczyni używanych mang nie chciała mi sprzedać pierwszego tomu X :(

Teraz czas na podziękowania.
Wieeelkie arigato wszystkim poznanym ludziom, Rikli, no i przede wszyyyystkim Otai, która mimo choroby dała radę przeprowadzić te dwa boskie panele (Douuuushite?) i jeszcze wydzierać się nad ranem Sayaendo na ultrastarze (next time chcemy więcej piosenek, o!) I z osobna podziękowania dla Yamapiego, czyli exi, oraz Keii-chana czyli avi z którymi to fazowałyśmy już w zasadzie od czwartku, robiąc parodię parodii Daite Senorita oraz inne jeszcze bardziej idiotyczne rzeczy, które w choć niewielkiej części wychodzą przy zdjęciach XD

Otai pisze:może ktos zacznie słuchać Kanjani xd2?*

Hmmm... Ja wcale nie słucham na okrągło Naniwa Iroha Bushi i nie zaczęłam dnia od koncertu kanjanów XDD O i polubiłam Ryo (i btw. można ten filmik co Ryo mówił, ze już nie musi się pastwić nad shige? XD) XD W ogóle pokochałam tę bandę facetów z Osaki XD Z wielką przyjemnością przyłączę się do grupy Eito Rangers^^

Wybaczcie jeśli moja paplanina nie ma zbytniego sensu, ale no... właściwie dopiero teraz mogę spocząć, jako, że świeżo odnaleziony kouhai Otai (czyt. exia) opuściła mój dom i mój pokój przestał wyglądać, jak jedna wielka góra śmieci... Więc udam się na spoczynek we własnym łóżku pierwszy od kilku dni ;d

No i jeszcze odnośnie porytkonu, to ja bym strasznie chciała pojechać, tylko, że nie mam pojęcia jak moje życie będzie wyglądać od października i jak bardzo biedny, studentem będę ;d Ale to prawie jak wrócenie do domu, więc jestem pozytywnie nastawiona ;d
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

wszyscy mi dziękują... ale ja nic nie zrobiłam! ;_; i mi głupio ;P nie dziękować mi więcej!

cały dzień słucham ai nante poza tym, to sie źle skończy... ;d

i wena mi się skończyła, e, y, koniec posta ;O
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Jest szansa na mini-powtórkę XD 3 godziny prowadzenia, prawdopodobnie telewizor zamiast rzutnika XD, Porytkon XD

PANEL O DRAMACH
Japońskie seriale sa coraz bardziej i bardziej popularne w Polsce. Nie tylko Japonia, ale również Tajwan czy Korea mogą się pod tym względem poszczycić osiągnięciami. Nie wiesz co obejrzeć? Od czego zacząć? Tym razem panel poświęcony będzie nowościom z roku 2009 , wydanymi po polsku przez grupy fansuberskie.

JAPOŃSKIE CIACHA WŚRÓD AKTORÓW i J-BOYSBANDÓW
Z cyklu coś dla pań - przegląd japońskich 'ikemenów' (przystojniaków) . Trochę przyjemności dla oka, trochę ciekawostek, trochę brudów i odrobina suchych informacji.

Zagadka brzmi - jak myślicie, czy znowu będę prowadzic panele chora XD?

i nie mogę znaleźć tego filmiku o tym jak Ryo mówi, ze nie musi już sobie jaj robić z Shige. Dośte? Nie wiem czemu. Za to znalazłam inny, w ktorym Ryo znowu mówi coś o tym, ze agencja mu cos powiedziała XD
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Mnie się wydaje czy nikt nie wspomina tu naszej Kizuny?? Ja wiem, że gdyby Kame usłyszał nasze wykonanie tej piosenki wolał by chyba zostać zakopany żywcem, no ale nie było tak źle xD Bravo! Bravo! to nie wszystko co śpiewałyśmy na ultrastar...a i słuszna uwaga, że mina prowadzących ultrastar na nasz bollywood bezcenna xD

Edit:

Zagadka brzmi - jak myślicie, czy znowu będę prowadzic panele chora xd2?
Miejmy nadzieję, że nie ;) a potrzebujesz może jakiejś pomocy (co prawda nie wiele wiem no ale...pewno i tak już masz swoja ekipę hiehie)

Wróć do „Hyde wysyp”