Konwent Miłośników Kultury Japońskiej PierniCON

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 sie 2009

300-400 postów dziennie?! o.O
oh matko! dla mnie i tak doki to wyzwanie... i jak mnie nie ma cały dzień na kompie to boję się zaglądać^^

ale coś czuję, że dzisiaj np. na 100% mieliśmy więcej niż 100 postów napisanych:)

+ ja lubię jak wszyscy się znają, jak znamy swoje gusta, gadamy nie tylko na temat dram i tworzymy offtopy jak w tej chwili ^^
DOKI FAMILY ;pp

zresztą jesteśmy najstarzym forum - weterani ^^

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 06 sie 2009

Ja sie nie interesuje k-dramami i offtopami, więc mam mało tu do czytania, ale i tak czasem wchodzę XD Lubię wiedziec co się dzieje wszędzie w fandomie dramowym, wiec staram się siedzieć w tych głównych miejscach :) Ale jednak z wami chyba się czuje jeszcze najmniej zżyta XD , moze któregos dnia sie przyzwyczaję ;)
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 sie 2009

Jejku, ja się pojawiam na HK raz na miesiąc i dostaję informacje ze 3000 nieprzeczytanych postów zostało usuniętych...

DOKI FAMILY ;pp

O jejj ^^ LOL
I w sumie bardzo dobrze ze doki jest nieduze bo można przeczytać wszytsko i znaleźć bardzo wiele rzeczy ;) Chociaz są niektóre tematy których chyba nigdy nie ogarne (jak temat o DBSK^^) ale za to mam za sobą wszytskei co do jednej 76 stron tematu o BOF ;);)

Doki jest też fajne dlatego że posty nie idą w zapomnienie - przeważnie zawsze znajdzie sie ktoś kto odpowie - to też jest calkiem miłe prawda??
Ale przez to trzeba się troche bardziej wysilić, nie??
Moze to wszytskich troche zniechęca ?? xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 sie 2009

A ja bardzo lubię charakter doki doki i cieszę się, że nie ma tutaj masówki w postaci 200 postów dziennie. Na hk jest tyle postów, ponieważ żeby ściągnąć tam jakaś dramę czy film musisz najpierw coś napisać w tym temacie, gdzie głównie się pisze muszę to zobaczyć, ściągam etc. Dlatego tyle postów się nabija i cieszę się, że na doki doki nie ma czegoś takiego, bo bym chyba stąd uciekła -_-

Poza tym ja nie siedzę w kdramach, tylko jestem w kierunku Japońskim, nie tylko dramy ale i filmy czy muzyka i jakoś nie czuję że tutaj pod tym względem jest tez jakoś pusto, tylko nawet zwolennicy Korei sięgają czasem do jprodukcji, tak jak ja do kprodukcji (głównie filmy)

Dla mnie Doki doki rządzi :twisted: :kyaa:
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 sie 2009

Ejj ;D to nie tak ;) *dżołky*

A Ty Otai w szczególności nie powinnaś tak się yy bać xD Toć jesteś tu z nami codziennie i wiesz co i jak ;) ;)

Z mojego słownika xD
Konkurencja (w tym kontekście) -> inne, zaprzyjaźnione(^^) fora o tej samej tematyce xDDDD Więc Ty i ktokolwiek kto tu zagląda niech nie czuje się w żaden sposób urażony. Uważam, że każda nowa osoba to nowe powody do rozmowy ;)

Chodzi o to, że jak sama czasami Otai zauważasz - ludzie nie rejestrują się po to by pisać na forum, ale po to by zdobyć jakieś napisy, hardy, Hana Kimi 3 xD Smutne jest, że pojawiają się i niemal w tej samej chwili znikają. Nie wiadomo do końca czym to jest spowodowane, ale tak jest. Może ktoś się boi że nie ma wiedzy i waha się odezwać (jak ja dwa lata temu xD) , a może ktoś nie po to przyszedł. W każdym razie... nieważne czy ktoś przyszedł z innego forum czy dopiero zaczyna, ale ważne że z nami zostaje ;) A to niestety rzadkość....

Doki jest też fajne dlatego że posty nie idą w zapomnienie - przeważnie zawsze znajdzie sie ktoś kto odpowie - to też jest calkiem miłe prawda??
Ale przez to trzeba się troche bardziej wysilić, nie??
Moze to wszytskich troche zniechęca ?? xPP

Właśnie, ten fenomen xD Jest nas garstka, ale praktycznie zawsze toczy się jakaś rozmowa wokół czegoś. Ja np cieszę się, że mogę się z Wami podzielić moimi wrażeniami po dramie, filmie etd i właściwie robię to z radością bo wiem, że ktoś odpowie. No a jak jest cisza to wszyscy ją zauważamy i ... dumamy nad nią xD xD xD

Z jednej strony ta nasza hermetyczność i wydaje mi się swego rodzaju zgranie może przerażać, ale ... nikt przecież nikomu nie zabrania sięgnąć po daną pozycję i przyłączyć się do dyskusji, nie?;)

Ahh nie wiem czy ktoś coś z tego zrozumie ^.^
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

. Na hk jest tyle postów, ponieważ żeby ściągnąć tam jakaś dramę czy film musisz najpierw coś napisać w tym temacie, gdzie głównie się pisze muszę to zobaczyć, ściągam etc.

to nie do konca jest tak ;) każdy porządny użytkownik, który potrafi powiedzieć wiecje niz dwa zdania o dramie i wdaje się w dyskusje wcześniej czy poźniej trafia do allstars czyli do miejsca gdzie są normalne dyskusje o dramach i to też spore :)

Nie bronie hk, czy coś, ale uważam, że każde z trzech polskich for ma swoje zalety i żadne nie jest lepsze. *that's my point XD* Tylko są pod innych ludzi może dopasowane.

Właśnie, ten fenomen

Jak dla mnie właśnie bardzo podobny fenomen jest na kizunie, dlatego porównałam pod wzgledem popularnosci te fora XDDD Bo to jest tak, ze jak na jakimś forum już sie ktoś zżyje to cieżko mu się wyrwać gdzie indziej i w sumie pisze tam gdzie był od początku i jest mu najlepiej :)

Ja mam o tyle dobrze, ze na zywo mogę rozmawiać o dramach ile chce i fora to dla mnie dodatek XD wiec jakos nie mogę się przywiązać XP
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 sie 2009

ja trochę rozumiem^^
bo np. jak wy czasem się rozgadacie na jakiś temat to ja się boję odezwać... więc robię research, oglądam, ściągam, zagłębiam się w temat bo boję się, że powiem coś nie tak ;pp

zresztą: no właśnie! na doki nie praktykujemy czegoś w stylu: napisz 20/50/100 postów to będziesz mieć dostęp do napisów, linków piosenek, filmów, dram itp. - wg. to popularność na krótką metę i posty w stylu: "o! kocham ten film" i koniec :)
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 06 sie 2009

o nie, miliard użytkowników i zyliard postów... to złe. mam żle doświadczenie z dziurawego kotła, hej ho -__- jak jest kameralnie - jest najlepiej. kameralnie siedze na trzech foram, w tym tutaj i musze przyznać, że jest to super - przynajmniej odróżniam użytkowników!! ;D bo jakbym miała czytać tyle posót tylu osób... ehh ;P
noo i właśnie, tutaj widać, że czasem się ta korea z japonią przenika, chociażby na własnym przykładzie - wszystko zaczęło sie od japonii, najpierw obejrzałam kilka japońskich dram, a na koreę przerzuciłam się... całkiem niedawno. i jest rodzinnie - największa zaleta ;3
oczywiście no offence dla innych fór, dla każdego coś miłego, a konkurencja? oh noez, not that agaian...jedna z rzeczy, która może zniszczyć forum, w ogóle nie polecam o tym myślec i się tym zajmować. wymazać to słowo ze swojego słownika! XD
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ja Maura zrozumiałam ^^

Co do osób które pojawiają się i znikają, to zawsze tak jest na forum. Często pojawiają się osoby które rejestrują się tylko po coś, bo coś chcą, np. napisy pl do odcinków a potem znikają, bo im się nie chce pisać, bo zapominają etc. etc. Ja np. zarezerwowałam się w 2007 roku na doki doki, ale dopiero ostatnio jestem bardziej aktywnym użytkownikiem, bo dopiero ostatnio wzięłam porządnie za oglądanie dram. Wcześniej były tylko filmy i anime.

Ja też nie uważam Otai, że powinnaś się czuć jak konkurencja. Tutaj jest widziany mile każdy członek który interesują się tematyką azjatycką i miło, że nasz odwiedzasz i nie opuściłaś, pomimo, że na innych forach jest bardziej aktywnym członkiem i one zajmują ci czas ^^

No właśnie, my na doki doki tworzymy taką grupkę, gdzie zawsze może napisać o czymś, nie jesteśmy anonimowi i nie zginiemy pod stosem innych postów lub bez odpowiedzi bo zawsze jakaś duszyczka z doki doki się odezwie ^^
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 sie 2009

mam żle doświadczenie z dziurawego kotła

aaaa Rikli, pisałaś w dziurawym kotle? :D Ja tyż ja tyż! XDDDDDDDDDD

ojej, aż boję się co koleżanka R-Piernicon o nas sobie pomyśli ;) mam nadzieję, nie zabrzmiałam znowu jakoś wymownie? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ja mam bana na dziurawcu, AHOJ! ;D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Ale nam się dyskusja zrobiła ^^
Ale widzę, że wszyscy mamy podobne zdanie co do doki doki i ogólnie forum :)
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

mootyl pisze:20/50/100 postów to będziesz mieć dostęp do napisów, linków piosenek, filmów, dram itp. - wg. to popularność na krótką metę i posty w stylu: "o! kocham ten film" i koniec :)

przecież na hk jest tylko jeden dział w którym się komentuje, że sie pobiera co ma chyba pomóc w wyłapywaniu kradzierzy, chyba nie ma nigdzie takich postowych limitów XD i wszedzie sa działy do porozmawiania o dramach,z tym nie ma problemu *chyba tylko ja tu siedze na poeważnie na reszcie polskich fór więc wybaczcie, że tak się wtracam, tylko próbuje z błędów wyprowadzić XD*
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 sie 2009

I widzicie wychodzi ze to nasze forum jest naprawde ambitne, a nie leniwe ^^
No ja też czasem sprawdzam pare razy pisownię, zaglądam tu i tam zeby sie upewnić - nie ma tak łatwo ^^ Ale to tez ma swoje zalety - rozszerzamy horyzonty ;)

Oczywiscie nie mówię ze inne fora nie rozwijają ale im mniej postów tym wieksza mobilizacja - poprostu ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

w mojej głowie pojawiła sie moja mroczna przeszłość... jezu, boje sie wspominać te zamierzchłe czasy XD

nabiłam ze 200 postów w ciągu... 4 miesięcy? o_o

na moim wieloletnim forum mam 6 i pól tysiąca... LOL.

hej, dyskusja dobra, przynajmniej wiemy, co do siebie czujemy, hahah, sth like a confession XD
i ship boa with anyone

Wróć do „Hyde wysyp”