Konwent Miłośników Kultury Japońskiej PierniCON

Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 sie 2009

6 i pół tysiąca postów??? wow rikli -> podziwiam ^^

No ja też na doki doki ostatnio trochę postów nabiłam :) dzięki temu bardziej się z wami zżyłam i wiem np. że kye.chwan pije rano kawę i nie jada śniadań XDDD (tak jak ja tylko, że ja kawę zamieniam na herbatę ^^)

No a jakbyśmy byli na jakimś większym forum to byśmy takich drobnych rzeczy o sobie nie wyłapywali i nie sądzę, żebyśmy się tak zżyli :)

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 06 sie 2009

ale to pare lat i tam jest głownie... spam XD i baaardzo mało osób, serio ^^

noo, nabijanie jest fajne! ale tylko wtedy, jak nie jest wymuszone i pisze sie z czystej przyjemności ;d
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 sie 2009

ja coś czuję, że "kolorowi" zamkną nam ten temat za WIELKI OFFTOP ;pp
-> nie ma to jak doki^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

zapomniałam co to za temat, patrze teraz i... OMO! piernik! XD
moćna to wyciąć i wrzucić do offtopa, ne? ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 sie 2009

Jesteśmy w Hyde Parku - moze potraktuja nas bardziej ulgowo ^^ No gdzieś trzeba sie wyspamować xP
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Jak się kolorowi pojawią ^^ Ale ja myślę, że taka dyskusja nam na dobre tylko wyszła.. więc trochę szkoda :)
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 sie 2009

Czuję się zmieszana 6,5tysięcznym dorobkiem Rikli bo mój licznik teraz też już pokazuje 1500 ^.^ Ale jakoś tak.. zleciało ;) I w sumie nawet nie poczuwam się do tego by moje posty nazywać spamem xD hyhy ]:->
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nie czuj sie :P to od 2004 roku i głównie pisanie o niczym w hyde parku ;D *obecnie forum to umarło, nie wiem gdzie sie wszyscy podziali, nie moge napisac z muzyce - mój ostatni post. w filmie to samo. aaa!!!*
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Hmm a tak swoją drogą to mam nadzieję, że R - piernicon po zobaczeniu tych offtopowych postów, nie uciekanie od nas ^^

maura nikt nie twierdzi że piszesz sam spam, po prostu jesteś masterem w k-dramach :)
"Bin jip"
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 07 sie 2009

oho, poczytałam co żeście tutaj nabazgrali, i zgadzam sie z Maurą ;P
W sumie doki to forum, przez które zbliżyłam się do dram, a potem do koreańskiej muzyki XPPP Lubie tu siedzieć, nawet jeśli nie mam nic ciekawego do powiedzenia XP

A co do gównego tematu, jade na piernicon! Wiec weźcie ludzie zróbcie coś, bo ja osobiście ze względu na dwie poprawki nie mogę się zabrać za nic innego... ;//
Sierpień wygląda dość paskudnie w moim kalendarzu T_T;
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 07 sie 2009

I widzicie wychodzi ze to nasze forum jest naprawde ambitne, a nie leniwe ^^
Ja weszłam rano na forum, zobaczyłam prawie 200 postów nie przeczytanych i prawie leń się we mnie obudził xD nie no zebrałam się i to przeczytałam :D

Pierwsze było dla mnie doki i tu się zaszyłam. Na kizune i HK sporadycznie wchodzę, a raczej sporadycznie pisze bo jakoś nie umiem się załapać w ten klimat (czytam te posty tam i tak myślę co ja właściwie mam napisać).
Niby jestem przyzwyczajona do dużych forum dyskusyjnych bo parę lat siedzę na tanuku ale forget it...i tak wy jesteście moją najukochańszą forumową rodzinką ^o^
A i ktoś wspomniał, że ludzie się zapisują i boją się pisać bo może za mało wiedzą...chodź bym o swoich początkach na doki słyszała...no ale pamiętałam o tym forum i co prawda po japońskiej stronie mocy ale jestem xD (ale pocieszenie, ne xD)

Ps. lovegood was pozdrawia i każe przekazać, że się stęskniła ;)

A na koniec spamu w tym poście:
A co do Pierniconu to nie ma szans aby mnie mam na niego puściła >.>
Awatar użytkownika
R - piernicon
Co to jest dorama? o_O

Postautor: R - piernicon » 07 sie 2009

ok dzieki wielkie:) ogłosiłam się juz na tamtych forach:) 3 str spamu z samego rana lekko przerazily:P ale dalam rade:) wesolo tu macie:)

a co najdziwniejsze google wyrzucilo was zdecydowanie wyzej niz tamte str.... (wogole ich nie wyrzucilo) wiec chyba macie wtyki:P
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 07 sie 2009

R - piernicon pisze:ok dzieki wielkie:) ogłosiłam się juz na tamtych forach:) 3 str spamu z samego rana lekko przerazily:P ale dalam rade:) wesolo tu macie:)

a co najdziwniejsze google wyrzucilo was zdecydowanie wyzej niz tamte str.... (wogole ich nie wyrzucilo) wiec chyba macie wtyki:P

Niooo to prawda, że google zawsze wywala doki doki jako pierwsze ^^
dzięki temu tak tutaj trafiłam :)

to dobrze, że nie uciekłaś od 3 stronowego naszego spamowania.
Życzę powodzenia w poszukiwaniu osoby na Piernicon :)
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 07 sie 2009

dobra, przyznam się XD przerażacie mnie teraz XD Jestescie pierwszym forum na którym jestem , które chwali siebie nawzajem jakie jest fajne (i to jeszcze porównując do innych for - bo chwalenie sie nawzajem nie jestv złe XD), a ja za tym nie przepadam. Już nie czytam tego tematu XD Koniec XD
(plus jeszce nie jestem obiektywna bo kizuna i hanakuori mi plusują dzieki ciągłemu aktywnemu uzupełnianiu dramawiki, wiec nie mogę ich nie bronić <D)
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 07 sie 2009

Otai, ty chyba nie zauważyłaś tej szczypty humoru w tym co wszyscy pisali.... xDDD

Wróć do „Hyde wysyp”