sprzedam japońskie magazyny

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

sprzedam japońskie magazyny

Postautor: Eliza » 03 mar 2010

Sprzedam japońskie magazyny z lat 2006-2008, pojedyncze numery. Takie jak myoujo, potato, wink itd. Numery w których pojawiali się KATTUN, Arashi, YamaP i NEWS. Nie zapbrakłoby też Kanjani8, Takki&Tsubasa i ogólnie janizów wszelkiej treści, także tych młodszych, na których się nie znam. Sporo o Hana yori dango, bo to akurat z okresu kiedy 1 i 2 seria wychodziły. Sprawdzę dokładnie co i gdzie jest, jak się znajdą jacyś zainteresowani. Stan na ogół bardzo dobry. Sporadycznie zdążyło mi się wyciąć jakieś zdjęcie, ale o tym naturalnie bede informowac przy konkretnym numerze.
Cena do ustalenia 30-40 zł możliwe negocjacje przy zakupie kilku sztuk^^

Mam też AnAn z nagą sesją zdjęciową YamaP i Matsumoto Juna. Stan bardzo dobry, mało zaślinione ;) Cena- kto da więcej^^;

I jeszcze ze 3 magazyny z japońską modą, tyż mocno juz stare. Oddam
po cenie z okładki w przeliczeniu na zł.

Cel sprzedaży- szlachetny. Zbieram na bilet do Jpn. Wspomóżcie :D Inaczej bym się z moimi skarbami nie rozstawała.

Piszcie więc na PM, którzy chłopcy by was interesowali, a ja przeszukam zawartość pod ich kątem i napisze, co jest. Zawartość danego numeru można potem łatwo znaleźć w skanach w necie i wtedy zdecydować się na ew. zakup. Można tez przyjść przejrzeć w Gdańsku :)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: sprzedam japońskie magazyny

Postautor: evelinux » 03 mar 2010

Eliza pisze:Mam też AnAn z nagą sesją zdjęciową YamaP

to trzeba bylo tak od razu!! ja ejstem chetna.. szczegolnie jak malo zaslinione! xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Hyde wysyp”