Cos na początek...

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 16 mar 2010

mi się podobały obie wersje Iljimae, chociaż jako fangirl LJK trochę preferuję pierwszą xD
ale w ogóle ja z jakiegoś tę historię kocham.

Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 mar 2010

no i opeócz tego dodajmy całkiem zgrabna dramę jaką jest Take Care of the Young Lady -świetna komedia romantyczna ,Emperor of the Sea - romans historyczny,Invincible Lee Pyung-Kang - komedia romantyczna,swallow the sun -właściwie sensacja połączona z romansem,will it snow at christmas -do 10 epizodu wspaniały romans a potem wyjadacz rozumu
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 mar 2010

oj, mimo ze jeszcze Pasty nie skończyłam to bym ja dodała jako romantyczne coś na umilenie wieczorów, wraz z poradnikiem jak gotować;p
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 mar 2010

Azzel pisze:oj, mimo ze jeszcze Pasty nie skończyłam to bym ja dodała jako romantyczne coś na umilenie wieczorów, wraz z poradnikiem jak gotować;p

co do gotowania to lepsza będzie drama Dae Jang Geum -tam gotowania więcej pokazano :)
a Pasta polecić można z hasłem "Yes Chef" zwrot każdej kobiety do swojego ukochanego czyli poradnik jak wychować kobietę
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 16 mar 2010

O! I jeszcze jak tak myślę - po czasie - to Cain i Abel... Trochę sensacji, trochę romansu [no co jak co ale w koreańskich produkcjach romans jest zawsze] a wszystko w środowisku lekarskim...
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 mar 2010

a Pasta polecić można z hasłem "Yes Chef" zwrot każdej kobiety do swojego ukochanego czyli poradnik jak wychować kobietę

no, na końcówce to bym powiedziała ze to już częściowo kobieta wychowuje swojego "siepa";p
Obrazek
Awatar użytkownika
długaśnik
Co to jest dorama? o_O

Postautor: długaśnik » 16 mar 2010

Dobra na pierwszą koreańską drame wybrałem Time Between Dog And Wolf. Mam już "wypożyczone" dwa odcinki i wieczorem sprawdzę czy mnie pochłonie .
"Without pain, without sacrifice we would have nothing!"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 mar 2010

To żeś z grubej rury zaczął... o.O
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 16 mar 2010

Eggie pisze:To żeś z grubej rury zaczął... o.O

hahaha, tez tak uważam ;D

mogłabym dorzucić do tego wszystkiego chyba tylko shining inheritance, mnie się bardzo podobał, choć fabuła jest tak zakrecona jak komuś chce się to opowiedzieć, że aż śmieszna ;p

generalnie wszystko co mogłabym polecić juz zostało wymienione, z kilkoma może bym się nie zgodziła, ale ja sie nie znam ^^

wracam do god of study~
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 mar 2010

tak, tak, Shining Inheritance też rulez :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
długaśnik
Co to jest dorama? o_O

Postautor: długaśnik » 17 mar 2010

Obejrzałem wczoraj pierwsze trzy odcinki Time between dog and wolf i muszę powiedzieć , że zrobiły na mnie wrażenie.

Chyba nie widziałem jeszcze tak dobrze zrobionego serialu. Nawet produkcję amerykańskie i brytyjskie nie dorównują mu poziomem. Wpadnę w nowy nałóg :lol:
"Without pain, without sacrifice we would have nothing!"
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 mar 2010

Maura pisze:edit
w ogóle DLACZEGO ten temat jest tutaj? ;o Jak się pojawi jakiś admin to proszę go by przeniósł temat jednak do Hyde Parku ^^''

Maura naprawdę na to liczysz? ^^
thon pisze:a Pasta polecić można z hasłem "Yes Chef" zwrot każdej kobiety do swojego ukochanego czyli poradnik jak wychować kobietę

oj prawda... Pasta jest dramą która totalnie pokazuje pod prządkowie się kobiety i to mnie chyba najbardziej irytowała w tej dramie.
Azzel pisze:no, na końcówce to bym powiedziała ze to już częściowo kobieta wychowuje swojego "siepa";p

no nie bardzo Spoiler! jak nie poleciała Italy tylko została w Korei...
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 mar 2010

no imo ten temat jest totalnie zbędny, bo można było o to zapytać w swoim temacie powitalnym... WE NEED SOME MODS..............

e tam, rybka mimo wszystko się bardzo stawiała, a była uległa raczej po to, by uchronić związek, natomiast sprawa z italy... przeca ona wcale nie chciała jechać! ;D tak na marginesie dodając ;]
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 mar 2010

[spoiler2]no teoretycznie dla ojca została:p a w ogóle to większość stwierdziła że siep się zrobił miękki pod koniec wiec go trochę przytemperowała jakby nie paczeć:p[/spoiler2]
To może ktoś do Wersalusa napisze jak tak bardzo wam zależy:p on bywa ale chyba w działkę koreańską nie wchodzi więc pewnie tylko na specjalny request taka usługa:p
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 mar 2010

rikli pisze:e tam, rybka mimo wszystko się bardzo stawiała, a była uległa raczej po to, by uchronić związek, natomiast sprawa z italy... przeca ona wcale nie chciała jechać! ;D tak na marginesie dodając ;]

taaa... tak jak rikli nie chciałaby jechać do Korei przez faceta w Polsce XD
rikli pisze:no imo ten temat jest totalnie zbędny, bo można było o to zapytać w swoim temacie powitalnym... WE NEED SOME MODS..............

modsy? po co ci modsy XD to forum nie ma przecież żadnego spamu, offtopu, wszystko jest tam gdzie należy, ja nie rozumiem o co ci chodzi XDDD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „Hyde wysyp”