Wygląd nowego forum

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Wygląd nowego forum

Postautor: wersalus » 28 cze 2010

Tu macie demo jak może wyglądać nowe forum

http://www.phpbb.com/styles/demo/3.0/?style_id=59

Może coś się nada na doki doki, radźcie, dyskutujcie i wybierzcie jeden styl.

Myślę, że tydzień wam wystarczy na burzliwą dyskusje, do 5 czekam na konkretne propozycję. Jeśli nie uradzicie, będziecie zdani na moje zdanie :twisted: .

Style prosilver i subsilver2 będą na pewno, więc odpadają w konkursie.

Awatar użytkownika
Rosia-chan
Przyklejony do ekranu

Postautor: Rosia-chan » 28 cze 2010

Mi osobiście podoba się achik,summerFun,apple,skyblue i jardin technologique. Ten ostatni ma nawet taką fajną czcionkę na górze.
Kocham kolor czarny,ale biorąc pod uwagę,że siedząc długie godziny na forum o czarnym tle wzrok się szybciej męczy,patrzyłam na te z jasnym tłem :) No i przydałoby się,żeby były zielone akcenty,wtedy też oczy mniej bolą. Myślę,że chodzi nie tylko o to,żeby forum miało ładny wygląd,ale żeby też było wygodne w korzystaniu,więc takie są moje skromne sugestie ;)
I to by były moje propozycje.

(Nie wiem,czy to tutaj mieliśmy dyskutować na ten temat... Jeśli nie,to przepraszam...)
Obrazek
KAŻDY CZŁOWIEK NA KULI ZIEMSKIEJ MA SKARB,KTÓRY GDZIEŚ NA NIEGO CZEKA
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 28 cze 2010

Vintage blue i Getaway green wyjątkowo mi przypadły do gustu :) Zgadzam się z Ros, musi być jaśniej, zwłaszcza jak sie psędza tu tyle czasu :twisted:
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
EwCzAkIs
Przyklejony do ekranu

Postautor: EwCzAkIs » 28 cze 2010

Ja tez nie wiem czy tutaj ale ciagne temat :).
No co ty Ros sammer fun za bardzo daje po oczach. 8)
Ja proponuje skyblue tez lub avalon green :)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 28 cze 2010

czy jest tam cokolwiek podobnego do naszego cobalt?, czyli niebieskiego? D: ja nie przeżyjeee bez tego ;_;
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 28 cze 2010

:D To teraz ja...

Jeżeli o mnie chodzi to tak bardzo zżyłam się z błękitem skórki subsilver2, że po prostu trudno mi sobie wyobrazić inny wariant... To jest dla mnie że tak powiem podstawa, coś z czym doki kojarzę i kojarzyłam zawsze - jeszcze z czasów sprzed coming outu kiedy bywałam tu częstym gościem :D. Jednym słowem subsilver2 w tym właśnie błękitno - żółtym (czy napisy są żółte czy pomarańczowe?) wariancie kolorystycznym.

Ponieważ jednak do wyboru - z tego co zrozumiałam - mamy skórek co najmniej dwie, - oto reszta typów

W kolorze doki doki - czyli oczywiście - niebieskim:
-avalon blue
-hestia blue
-Maxthon
-subAndreas08 (w zasadzie wersja subsilvera :D)
-SE Square Left [mój faworyt - wersja tego co widzimy w prototypie, za to błękit znośniejszy dla oczu a awatary "po bożemu"]

Inny wariant kolorystyczny (szukałam i znalazłam tylko jedną wg mnie wartą uwagi):
- Softwood

Jaaaaaaaa..... A tak w sumie to wszystko mi jedno - byle był subsilver2
-
:volli:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 29 cze 2010

Ja sie łatwo przystosowuję i chociaż zżyłam sie z błękitem forum to chce zmian ^^

Wyjątkowo spodobały mi się 2 style:
Absolution - od razu skojarzył mi sie z Soompi ^^ (może tym starszym ale mi się skojarzył)
eTech Cyan - to taka moja propozycja, żeby złamać błękitną kolorystykę xD (ale tez jest w niebeiskim odcieniu)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 29 cze 2010

Absolution - od razu skojarzył mi sie z Soompi ^^ (może tym starszym ale mi się skojarzył)

Mi też ^^ I jestem jak najbardziej za ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 01 lip 2010

Tik Tak

zainteresowanie widzę ogromne :)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 01 lip 2010

mi to się podoba w sumie:
Achik
AcidTech jest fajny, ale chyba nie pasuje za bardzo do doki. doki widzę w takim jakichś jaśniejszych kolorkach ; )
Apple
Avalon Blue
eTech Cyan
fisubice2
SkyLineBlue
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 07 lip 2010

hmm i co z planami naszego new forum? ^^ (mam nadzieję, że nie zatrzymało się w martwym punkcie...)
bo mamy teraz nowych moderatorów, i z tego co wiem, oni póki co nie chcą działać silnej na starym forum, jak są plany nowego, gdzie jest więcej dogodnych funkcji dla nich etc.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Wygląd nowego forum

Postautor: Azzel » 08 lip 2010

ponarzekać trzeba, czyli - da się tego szałta zrobić w drugą strone w końcu? i ustawić w działach więcej tematów na stronę? wcześniej j-dram było stron 5 teraz jest 13, nie lubię jak jest numerków na dużo xp i ten panel po prawej stronie, nie da się z tym też nic zrobić?:/
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 lip 2010

Azzel pisze:ponarzekać trzeba, czyli -

czyli mnie nie pytajcie bo nic mi sie tutaj teraz nie podoba.. dobrze ze ludzie zostali ci sami..

i wtf z moim podpisem sie stalo??
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 08 lip 2010

Hmm,no jakoś dziwnie się zmieniło to nasze forum. Trzeba się teraz będzie przyzwyczaić
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 08 lip 2010

wolalabym wrocic do tego co było.. te obrazki z prawej str to jakas porazka.. i kkk... co z moim podpisem sie stalo????????
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „Hyde wysyp”