Wygląd nowego forum

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: Wygląd nowego forum

Postautor: rikli » 08 lip 2010

niebieski ;( ja też bym bardzo wolała ciemną skórkę jedną chociaż... i czemu profil autora postu jest po prawej?! nie moge tego ogarnąć, w życiu takiego foro nie widziałom D:
a i jeszcze zauwyażyłam, że emoty wkleja nie ważne ile znaków dasz - na starym forum wystarczyło dać np. 3 "D" w : DDD i już nie było emoty, co bardzo lubiłam, a teraz wygląda to... strasznie jak za emotą stoją "D" ._.

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 lip 2010

Ja też nie ogarniam co tu sie dzieje.
Kolor jest paskudnym, wybaczcie. Jak można zmienić sobie skórkę? Ten niebieski na górze razi, a ten na postach jest mdły do bólu...
Również bym była za czymś bardziej przypominającym starąc wersję. Poza tym okno odpowiedzi jest za duże, wszystko się rozjeżdża...

Takie sugenstie z mojej strony...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 lip 2010

tak sobie myślę - jest możliwość by pokazywało tak jak poprzednio przy nieprzeczytanych postach - z jakiego działu są ale tak z boku odrębnie? czasami temat mi nic nie mówi, a tam pod spodem jak pisze w:........ - jest jakieś takie mało zauważalne:/ <zwykle patrzę po działach na posty bo mnie pewne zupełnie nie interesują i je od razu omijam, a tu musze się dopatrywać gdzie dany temat własciwie leży...>
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 08 lip 2010

Obrazek w podpisie nie może mieć więcej niż 500x200, inaczej nie pokaże się.

Reszta zmian wprowadzę stopniowo w niedługim czasie.
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 08 lip 2010

Azzel pisze:tak sobie myślę - jest możliwość by pokazywało tak jak poprzednio przy nieprzeczytanych postach - z jakiego działu są ale tak z boku odrębnie? czasami temat mi nic nie mówi, a tam pod spodem jak pisze w:........ - jest jakieś takie mało zauważalne:/ <zwykle patrzę po działach na posty bo mnie pewne zupełnie nie interesują i je od razu omijam, a tu musze się dopatrywać gdzie dany temat własciwie leży...>

Ja popieram Azzel, mam dokładnie to samo.

PS. No i dzień tygodnia rejestracji wyświetlany w profilach obok, myślę, że jest zbędny :)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 08 lip 2010

oo szok nowe forum :shock:
nie jest źle, tylko mnie najbardziej razi profil po prawej stronie i brakuje mi przy 'zobacz nowe posty' liczby, ile ich jest.
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 08 lip 2010

wybierz inną domyślną skórkę i masz profil po lewej ^^
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 08 lip 2010

mootyl pisze:wybierz inną domyślną skórkę i masz profil po lewej ^^

właśnie to zrobiłam przed chwilą ;) ta skórka druga bardziej przypomina stare doki, więc mi się podoba :)
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 08 lip 2010

a mi się np. ta nowa skórka kolorystycznie podoba... tylko że ten profil użytkowników po prawej stronie jest jednak nie do zniesienia... cały dzien sie próbowalam przzwyczaić ale bezskutecznie. no i mimo wszystko jakoś tak... stare doki było bardziej czytelne... dlatego jak się zorientowalam ze mozna zmienic skina i okazalo się ze jest niemalże taki sam jak nasze stare dobre doki, to od razu zapomnialam o tej nowej skórce... jednak przyzwyczajenie robi swoje^^ (aczkolwiek przyznaje ze tamta skórka jest ciekawsza i jakas taka bardziej nowoczesna... ale mimo wszystko dużo mniej czytelna)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 09 lip 2010

“Boty”, “pająki” i “roboty” są zautomatyzowanymi programami, najczęściej używanymi przez wyszukiwarki internetowe do aktualizacji ich baz danych.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 lip 2010

Wersalus, będziesz wprowadzał jakieś nowe skórki czy bardziej modyfikacja kolorystki tutaj?
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 09 lip 2010

a wybraliście coś?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Wcześniej masz propozycje, to chyba coś z tego, masz tam jakie są preferencje. No i była propozycja tylko z innej strony~~~? obacz stronę wcześniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 09 lip 2010

brakuje mi wyświetlania, kto jest moderatorem danego forum, w starym wyświetlało się na górze, zaraz przed info, kto przegląda dane forum, a tu tego brak.

Kolejna sprawa chyba bardziej hardcoreowa do zakodowania: czy można sprawić, żeby ustawienia dźwięków w shoutboxie się zapamiętywały na dłużej niż 1 sesje, bo za każdym razem muszę wyłączać?

wersalus, co do skórek to zrobiłam statystykę (haha, wszstko żeby nie pisać magisterki)

Cerulean ++ - jako alternatywa dla cobalt
Absolution ++
apple ++
skyblue ++

a później:
achik +,
avalon blue +,
eTech Cyan +

Gdzie nazwa oznacza, że jednej osobie się podobało, a plus, że kolejnej, czyli jak są 2 plusy to 3 osoby, bo pierwsza zaproponowała.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Też nad tym wyświetlaniem moda myślałam, ale zdaje mi się ze nie jest potrzeba - jeśli czegoś ci brak - zgłaszasz post do moderacji - raport o tym odstaje każdy, wiec osoba odpowiedzialna za dział również, więc zabierze się za to prędzej czy później^^
Obrazek

Wróć do „Hyde wysyp”