Wygląd nowego forum

Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: Wygląd nowego forum

Postautor: Reira » 13 lip 2010

Prawdopodobnie masz zaznaczony ptaszek wyłącz BBcode, musisz go odznaczyć i wtedy powinno być OK.

Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 13 lip 2010

no właśnie nie wszystko mam powłączne, nie iwem może ta nowa wersja forum nie jest kompatybilna z opera xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 lip 2010

ktoś tu już pisał że jak ma zaznaczone wyłacz bbcodes to mu działa, spróbuj, a nóż xD A co do ava - nie załadujesz większego niż 8kb - nie powiem ze ograniczenie w tej kwestii mogło by być trochę mniejsze...
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

radience pisze:no właśnie nie wszystko mam powłączne, nie iwem może ta nowa wersja forum nie jest kompatybilna z opera xD

Ja mam operę i nie zauważyłam jakiś większych błędów w skórkach/działaniu forum.
To że masz napisane, że opcja bbcode włączona to nic nie znaczy, musisz ten pierwszy ptaszek odznaczyć/zaznaczyć, ogólnie z nim pokombinować i zobaczyć na podglądzie kiedy zacznie działać.

Dziwna sprawa, ale jak robię spoiler2 to automatycznie mi przeskakuje do nowej linii. Kiedy mam cały długi akapit i chcę poukrywać w nim spoiler2y to mi się tekst rozwala troche, to jest do naprawienia, czy mam się z tym pogodzić?
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 13 lip 2010

hm Spoiler! pomyślę nad tym bo faktycznie rozwala tekst :)
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 lip 2010

czy nie daloby sie przycisku Oznacz fora jako przeczytane umiescic gdzies na dole strony? bo ja tam przyzwyczailam sie do tamtego jak to bylo poprzendio.. i tak zreszta wygodniej jest..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

ok pokombinuje dzieki ;]

ja to bym chciała jeszczeilośc tych nieprzeczytanych postów w nawiasiku ^^ bo to było bardzo pomocne

edit: ok zwątpiłam mam tego dość nie bedzie sygny ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

evelinux pisze:czy nie daloby sie przycisku Oznacz fora jako przeczytane umiescic gdzies na dole strony?

Mnie sie podoba na górze akurat, ciach i wszystko posprzątane i już się przyzwyczaiłam trochę :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Reira pisze:
evelinux pisze:czy nie daloby sie przycisku Oznacz fora jako przeczytane umiescic gdzies na dole strony?

Mnie sie podoba na górze akurat, ciach i wszystko posprzątane i już się przyzwyczaiłam trochę :D

nie wiem jak ty Reira, ale ja jade od gory do dolu, wiec potem jestem na dole jak przez wszyskto przejde i zeby odznayczc to czego czytanie mnie nie interesuje musze sie znow spowrotem wracac do gory co jest troszke bezsensowne..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 lip 2010

edit: ok zwątpiłam mam tego dość nie bedzie sygny ;/

A masz pewność, że masz to odznaczone w odpowiednim miejscu?
Ta opcja powinna być pod polem tekstowym (gdzie wpisujesz teks etc. do sygny) w twoim panelu, w zakładce 'edytuj podpis'
'Wyłącz BBCode' - trzeba to ODZNACZYĆ.
Wiem, ze pisałaś, że masz odznaczone, ale to można odznaczyć w paru miejscach... dlatego jeśli nie odznaczałaś tam gdzie napisałam to masz problem z głowy. Jeśli nie to... no cóż, dunno xP

czy nie daloby sie przycisku Oznacz fora jako przeczytane umiescic gdzies na dole strony? bo ja tam przyzwyczailam sie do tamtego jak to bylo poprzendio.. i tak zreszta wygodniej jest..

O matko, dajcie spokój już xP
To za małe, to za duże, to jest 2 mm za wysoko, to powinno być na górze.... O.o
Takie duperela czasami serio jest ciężko zmienić ;x
Wiecie, to nie jest tak, że PYK i coś jest nagle gdzie indziej xP Czy serio takie duperele są warte zachodu? ;x
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

ok powalczyłam i sie udalo dziekowac bardzo dobrzy samarytanie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 13 lip 2010

Wow, nie było mnie kilka dni i takie zmiany :D Ale podoba mi się, tylko będę się musiała przyzwyczaić <3
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 lip 2010

A może przycisk "cytuj" na górze posta? :) Tak jest wygodniej, ciagle sie zapominam...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 lip 2010

A może przycisk "cytuj" na górze posta? :)

Na górze posta czyli gdzie? O.o
Przecież jest przycisk 'quote' na górze w prawym rogu... O coś innego chodzi? Oo
No chyba, że chodziło ci o ten guzik przy szybkiej odpowiedzi... bo takiego to i mi brakuje xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Devi pisze:
A może przycisk "cytuj" na górze posta? :)

Na górze posta czyli gdzie? O.o
Przecież jest przycisk 'quote' na górze w prawym rogu... O coś innego chodzi? Oo

no tak ,tylko to jest cytuj do postu powyżej ;P a nie do daneg posta ktory chcemy cytowac..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Hyde wysyp”