azjatyckie centrum serialowe

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 20 maja 2006

eeee, a mi się nazwa nie podoba. pwoinna byc jakaś krótka i chwytliwa a "azjatyckie centrum serialowe powinno być "podtytułem", np skoro juz mamy dokidoki
to niech serwis tez jest dokidoki- azjatyckie centrum serialowe...

PS, a ten lejałt będzie taki szary?

*ta jak zawsze marudzi*

Edit
a może tak jak jest jdorama.com --> drama.pl / asiandrama.pl
zasadniczo takie naprostsze nazwy się sprawdzają najlepiej...

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 20 maja 2006

Hmm... w sumie z tym podtytułem to może byc lepiej...
Jesli chodzi o te najprostsze nazwy to tez prawda... łatwiej zapamiętac i bardziej chwytliwe :P
No dobra... teraz to już się zamotałam troche... sama nie wiem... Ale myśle, że Eliza ma racje ^^'
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 20 maja 2006

mamy juz zaparkowana domene "asiandrama.pl" - bedzie tam strona startowa ktora "zepnie" forum i serwis w jedno...

natomiast jesli idzie o nazwe to "doki doki" niezbyt duzo mowi o tresci jaka dany serwis/strona zawiera.. a chcialabym zeby to byl serwis przeznaczony takze dla ludzi z zewnatrz, ktorzy po samej nazwie skojarza na jaka stronke wchodza..

tak.. lejałt będzie w stonowanych kolorach :) nie wszyscy lubią oczojebne kolory więc pomyślałam, że tak będzie bardziej elegancko.. no ale przecież to tylko szkielet... stronka bedzie wypełniona treścią i kolorowymi zdjęciami więc tak do końca szaro nie będzie :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

no to niech nazwa jest po prostu asiandrama.pl z podtytułem: azjtyckie centum seralowe dokidoki, (tak jak mamy analogicznie: doki doki drama z podtytułem: forum poświecone azjatyckim serialom) wtedy forum nie bedzie miało nazwy oderwanej od serwisu w którym istnieje...

Zresztą, ja tak tylko sobie marudzę ^__~ :P
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Eliza pisze:no to niech nazwa jest po prostu asiandrama.pl z podtytułem: azjtyckie centum seralowe dokidoki, (tak jak mamy analogicznie: doki doki drama z podtytułem: forum poświecone azjatyckim serialom) wtedy forum nie bedzie miało nazwy oderwanej od serwisu w którym istnieje...

no w sumie racja... więc jak? "asiandrama.pl" z podtytułem "azjtyckie centum seralowe dokidoki" pasuje? :)

Eliza pisze:Zresztą, ja tak tylko sobie marudzę ^__~ :P

nie wyspałaś się? :P :wink:
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 20 maja 2006

mnie pasuje^^ ale ja tu nie rzadze :P

btw allia, dodalas moje dwie dodatkowe recki do listy dramek? chodzilo o kurosagi o o dragonzakura......taka mala sugestia^^
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Yamashita Tomohisa pisze:btw allia, dodalas moje dwie dodatkowe recki do listy dramek? chodzilo o kurosagi o o dragonzakura......taka mala sugestia^^

teraz już tak :D

sorka ale ja zakrecona ostatnio bardzo :P
narazie dopracowuje serwis... jak powiem START to możecie się zacząć rejestrować i dodawać recki :)
może już w przyszłym tygodniu to nastąpi :D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Ja się dzisiaj wyspałam jak nigdy, stałam o 13^^, chociaz byłam obudzona pare razy przez telefon -__-'

Ja marudze zawsze *ten typ tak ma*
marudzenia ciąg dalszy: albo *ugryzła się w język* jednak na razie wystarczy...
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 20 maja 2006

allia pisze:teraz już tak :D

sorka ale ja zakrecona ostatnio bardzo :P
narazie dopracowuje serwis... jak powiem START to możecie się zacząć rejestrować i dodawać recki :)
może już w przyszłym tygodniu to nastąpi :D

nie ma problemu, tak tylko zapytalam^^
no to w takim razie musze sie ruszyc, moze jutro skoncze^^
bo potem znowu ciezka praca mnie czeka......
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 20 maja 2006

a moze polaczyc forum i to centrum serialowe? tzn po co rejestrowac sie 2 razy jesli obie strony sa powiazane
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

yamatsumi pisze:a moze polaczyc forum i to centrum serialowe? tzn po co rejestrowac sie 2 razy jesli obie strony sa powiazane

nie da rady... :? przynajmniej narazie... forum obsluguje inna baze danych a xoops (ktory zarzadza serwisem) inna... na xoopsie mozna utworzyc forum ale nie znalazlam dotad moda pozwalajacego przekonwertowac zawartosc forum w phpBB do xoopsa
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 20 maja 2006

Moja Droga cieszę się, że wróciłaś...na dobrą sprawę nie wiedziałam czy można już słać recenzje :wink: Chociaż nie wiem czy będziemy dodawać je sami czy lepiej podrzucać Ci je na maila :?:
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 21 maja 2006

martulex pisze:Moja Droga cieszę się, że wróciłaś...na dobrą sprawę nie wiedziałam czy można już słać recenzje :wink: Chociaż nie wiem czy będziemy dodawać je sami czy lepiej podrzucać Ci je na maila :?:

Ja też się cieszę niezmiernie, że do Was wróciłam :D
recenzje wysyłać będziecie sami :) system będzie zbliżony nieco do nanikore - każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł napisać recke i ją dodać pod własnym nickiem (albo prawie każdy... jeszcze się zastanawiam nad stworzeniem grupy redaktorów, która będzie miała wyłączne prawa dodawać recenzje, biografie i artykuły - to będą oczywiście osoby które coś napisały)

oprócz tego każda recka, biografia będzie mogła zostać skomentowana przez wszystkich użytkowników (dramy będą mogły dodatkowo zostać ocenione w skali od 1 do 10)...

będzie też galeria oczywiście.. nie z tak ogromną ilością fotek jak na forum oczywiście ale całkiem przyzwoita :) i znów.. każde zdjęcie będzie można skomentować i ocenić :)

będziemy też mieć ankiety :) widzę, że w tym przodujesz to chyba zrobię Cię administratorem ankiet :lol: - a właśnie.. mogę do pierwszej ankiety zgapić Twoją odnośnie najlepiej dobranej pary? :D

no jest jeszcze pomysł na kalendarz, gdzie będziemy mogli zaznaczać jakieś ważne wydarzenia (np. premiere serialu, urodziny aktora, urodziny jakiegoś użytkownika itd) i na stronie głównej mieć będziemy małe 'kalendarium' przypominające o zbliżających się wydarzeniach :)

aha... no i myślałam też o newsach.. (co wyjdzie na ekrany, kto w czym zagra itd)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 21 maja 2006

Otóż i dokładne wyjaśnienie :] Bardzo ładnie to wszystko rozplanowałaś, zwłaszcza podoba mi się pomysł newsów, czyli tzw. zapowiedzi :]

allia pisze:będziemy też mieć ankiety widzę, że w tym przodujesz to chyba zrobię Cię administratorem ankiet - a właśnie.. mogę do pierwszej ankiety zgapić Twoją odnośnie najlepiej dobranej pary?

Ależ proszę bardzo, szalenie się cieszę że w jakiś sposób moje cudaczne pomysły mogą być pomocne :wink:

Nie pozostaje nam teraz nic innego jak cierpliwie czekać, aż stronka wystartuje :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 21 maja 2006

Mi się podoba pomysł z kalendarzem! ^__^

Wróć do „Hyde wysyp”