Doki Doki wieczorki filmowe

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Doki Doki wieczorki filmowe

Postautor: Azzel » 03 kwie 2011

filmy już są^^

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 kwie 2011

yay! Hanamizuki przeszło! fajnie ze chiny i inne poszły na piątek :) tka jest o wiele lepiej ! ogladam dzis!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 05 kwie 2011

Propozycje - odnośnik w nazwie filmu prowadzi wiadomo dokąd

1. J-movie : 13 Assassins [2010] akcja
2. K-Movie Big Bang [2007] komedia, przygodowy, akcja
3. C-movie Mad Detective [2007] komedia, kryminał

1. film Miikego (na doki najbardziej znany jego film, to Crows Zero chyba), zdobył sporo nagród w zeszłym roku, dopiero niedawno premiera w sieci

2. na filmwebie 8,3 średnia przy 20 głosach, na imdb 7,3 przy 71 głosach, niezłe noty zatem

3. w jakimś zestawieniu widziałem ten film, niestety już nie pamiętam jakim :) ; ale wygląda na nieco zakręcony ; tutaj trailer, bo na yellow nie działa :
" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 05 kwie 2011

W sumie jak to Snake, muszą być wysokie noty ;p Strasznie dużo akcji, co aż tak mi nie leży w przyszłym tyg <bede miała dużo akcji na uczelni xp>, ale w sumie - historyka bym jakiegoś obejrzała (btw film to remake filmu z lat 60 jak dobrze kojarze, jak obejrzym to chyba sie pokuszę by i oryginał porównać), Korea mnie na pierwszy rzut oka nie zachwyciła, ale jak zobaczyłam jedną znaną buźkę, na której czole wypisane jest "dobra jakość" to się chyba przekonam, no i ostatni film, w sumie pisze tego posta tylko i wyłącznie by powiedzieć, że mua kocha taki Hong Kong i musi zobaczyć ^^ < oglądając trailer - silne skojarzenia z Monday xD>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 kwie 2011

ja nic nie proponuje bo nawet nie wiem czy bede w ogole w przyslzym tygodniu ogladala coskolwiek z wami..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 kwie 2011

A ja zarzucę wędkę na wasze gusta filmowe, ponieważ podczas zaledwie 5-minutowego przeglądania yellowcinemy w oczy rzuciły mi się trzy filmy. Dodam, ze propozycja japońska Snake'a wydaje mi się bezkonkurencyjna, ale postaram się was przekonać czemu takie a nie inne pozycje proponuję...
W następnym tygodniu postawiłam na zabawę, niezbyt wyszukany humor i trochę zagadkowego klimatu. Tak jak Azz wspominała - będzie się działo na jej uczelni... więc najpierw w poniedziałkowy wieczór wysiłek umysłowy polegający na rozwiązywaniu zagadek i szarad...tytuł myślę, że przynajmniej większości z was jest znany w wersji dramowej...a może mangowej...W środę - nerwówka w połączeniu z pośpiechem i "robieniem sobie na złość".Piątek - to już relaks na całego, zero trosk,czysta zabawa.

A teraz do rzeczy...Moje propozycje:

1) Japonia - Liar Game - The Final Stage (2010)
http://myasiancinema.com/j-movie-liar-g ... tage-2010/" onclick="window.open(this.href);return false;
Trailer: http://www.nipponcinema.com/trailers/liar-game-teaser" onclick="window.open(this.href);return false;
2) Korea - Venus and Mars (2007)
Trailer: http://myasiancinema.com/k-movie-venus-and-mars-2007/" onclick="window.open(this.href);return false;
3) Hong Kong - Mr. and Mrs. Incredible (2011)
http://myasiancinema.com/hk-movie-mr-an ... ible-2011/" onclick="window.open(this.href);return false;
Trailer:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Miłego głosowania!!! :smoke2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 07 kwie 2011

miałam w tym tygodniu nie proponować, ale się uzależniłam od przeglądania yellowcinema i tez coś znalazłam:)
No to hop!
UWAGA:
J-film Chonmage Purin (2010)
C-film The Butcher, the Chef, and the Swordsman (2011)
k-film The Greatest Expectation
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 11 kwie 2011

Wybaczcie że tak późno tym razem, wyjazdy i te sprawy, na szczęście dałam rade zrobić ankietę w miarę w czas, no i trochę później zamknęłam przez dojazdy osób zainteresowanych ;) w przyszłym tygodniu trochę ogarnę temat ten i dorobię może tematy tego co oglądaliśmy bo się trochę zaniedbaliśmy ;p
przy okazji propozycja - dużo w tym tyg było pozycji do wyboru, może zostawimy to co się nie załapało na przyszły tydzień? co o tym myślicie?
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 kwie 2011

tak, mozemy tak zrobic. ale fajnie, Mr and Mrs Incredible wygralo :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 kwie 2011

filmy na przyszły tydz uaktualnione ^^ <znów nie chciano mad detectiva, chyba sama go obczaje w koncu ;/>
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 17 kwie 2011

Myślę, że nie ma potrzeby proponowania po raz trzeci jakiegoś filmu (biorąc pod uwagę ilość propozycji) więc jeśli chodzi o Mad Detectiva to rzeczywiście zostaje chyba seans indywidualny ;)

Więc dokowicze, pora na nową porcję propozycji, im więcej tym lepiej (i nowe osoby, które ostatnio oglądały, też niech śmiało zgłaszają ^^)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 kwie 2011

no jak dwa razy detective nie przeszedł to bede sama cieszyła nim oczy nowe propy fajne poprosze ;p <choć w sumie nie wiem czy ja bede w poświatecznym tygodniu>
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 19 kwie 2011

Pewnie macie już dosyć moich propozycji, ale co tam:P
kolejna lista na następny tydzień^^
J -FILM Achilles and the Tortoise
K -FILM A Man Who Was Superman
T -FILM 7 Days to Leave My Wife
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 kwie 2011

Hmm wystawię i swoje a co ;p

J-movie Out of the Wind (2008)
C-movie Togehter (2002)
K-movie The Way Home (2002) po trailerze już zakochałam się w smarkatym Yoo Seung Ho <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 21 kwie 2011

:rolly:

JAPONIA
KOREA
Hong Kong

OMG - te filmy wyglądają na tak beznadziejne, że aż zdziwię się jak żaden nie przejdzie :rolly:
:volli:

Wróć do „Hyde wysyp”