Doki Doki wieczorki filmowe

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Doki Doki wieczorki filmowe

Postautor: evelinux » 21 kwie 2011

a to juznie ebde nic dodawac ztaem ^^ dodam swoje propy jak nikt nie bedzie chcial dodawać ;P

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 kwie 2011

Dobra, zapomniałam o ankiecie, ten klimat świąteczny i te sprawy D: przepraszam bardzo bardzo. Powiedzcie czy jeszcze ankietę robić, czy będziecie oglądać filmy w przyszłym tygodniu? Bo ja wiem ze na 90% nie będę w stanie oglądać i nie wiem jak z większością dokidoki seansowiczów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 24 kwie 2011

WNIOSEK o przerwę!
Gobliny krzyczą PINIAAAACZZZZ!!!!...w święta nie ma siedzenia i gapienia się w monitor... w poniedziałek szykuje się akcja zatop Trolla w kałuży.. i wojna na sikawki, bomby wodne itd!
..na majówkę wybieram się na piknik ...jakieś Piżmakowe atrakcje się szykuje... (od 30kwietnia -3 maja?)
Ja Piniacz czyli ja ...proszę o przerwę w wieczorkach filmowych, do 9 maja! ,a ankietę może tak sporządzić gdzieś przed 9? Co wy na to?
Pozdrawiam fanów wieczorków ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 24 kwie 2011

oj tak, tak, wznowmy seansy po weekndzie majowym.. a na indywidualne seanse zawsze sie mozemy meidzy soboa w parach umawiac czy cos.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 08 maja 2011

przepraszam, znów skleroza T___T
tym razem dałam możliwość głosowania np na jedną opcję - jeśli ktoś wie że go nie będzie itd może zagłosować tylko na dzień kiedy będzie wstanie oglądać - filmy wg kolejności w ankiecie.

edit: wyniki są, przepraszam za wszystkie opóźnienia, i wybaczcie za japoński film <przegłosowałam swoim głosem :rolly:> to jest tak głupie że chyba tylko z kimś jestem w stanie coś takiego obejrzeć :rolly: liczę na pomysłodawce filmu przy oglądaniu, czyli Volli :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 maja 2011

o jezus... alien vs ninja.. T_T Maura.. :puppy: / ktoś chętny na alternatywę japońca? :D bo tego co wygrał to ja na bank nie zdzierżę.. (sorry, ale na serio.. nie..)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 maja 2011

Evel dasz radę z nami ^^ <przynajmniej ja chce w to wierzyć bo sama inaczej bym tego w życiu nie obejrzała :rolly:> a pozostałe filmy przejdą na przyszły tydz do głosowania bo jest ich jeszcze zapas <w sumie sama też bym chętnie obejrzała Maurowy film^^>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 maja 2011

mowisz.. ze mam to ściągać?? ehh.. no.. dooobraaa ;)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 13 maja 2011

Tak w ramach wieczorku nie wieczorku... planujemy z Evel w sobotę 14.05 ...ok godz 20-21..(Evel jeszcze o tym nie wie...przeczyta to się dowie....jak coś datę jeszcze można zmienić)
chcemy wspólnie obejrzeć ten film: Can’t live without robbery
Zapraszamy na wspólnie oglądanie......może ktoś do nas jeszcze dołączy? :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 15 maja 2011

edit: dziś wcześniej zamykam ankietę <koło 17> od przyszłego tyg też będzie wcześniej zamykana by było więcej czasu na ściągnięcie filmów, wszystkie zmiany wprowadzę do pierwszego postu wkrótce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 15 maja 2011

top sikret mesydż od Azzel czyli co będziecie oglądać :D

poniedziałek: tajski film od Pino '7 Days to Leave My Wife'
środa: koreański film od Volli 'Au Revoir, UFO'
piątek: japoński film od Pino 'Achilles and the Tortoise'

;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 16 maja 2011

PROPOZYCJE NA KOLEJNY TYDZIEŃ
J-FILM Doing Time
M-FILM Cicak Man
K-FILM Detective Mr. Gong
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 maja 2011

Po pierwsze: zmieniły sie trochę terminy zgłaszania propozycji i ankiety - w sumie przesunięcie do tyłu o jeden dzień - od poniedziałku do czwartku do 20 zgłaszamy propy <w sumie nawet po ogłoszeniu wyników ankiety można już coś dawać nowego>, wieczór/noc na zrobienie ankiety, no i od piątku < może nawet i czwartku jak dam wcześniej ankietę > do soboty do północy można będzie głosować, w niedziele postaram sie jak najszybciej dać wyniki. Przesunięcia następują aby móc wcześniej zacząć sobie ściągać film na poniedziałek.

A teraz propozycje ode mnie, nie oglądajcie trailerów, nie czytajcie opisów, głosujcie bez jednego zdania na to :rolly: <naprawdę nie oglądajcie, zrazicie się geniuszem tych filmów jak przy alienie, którego tylko ja i jakieś 2 widmo osoby doceniły - bo nie oglądały trailera całego xD>

[J-Movie] Nana to Kaoru (2011)
[K-Movie] Skeletons In The Closet (2007) - ja rozumiem ze jabola nie każdy musi kochać, ale trzeba na niego głosować!
[Malay-Movie] Ngangkung (2010) - mój faworyt, miałam dać to co pino, ale mnie wyręczyła więc jest moje równie ambitne dzieło :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 16 maja 2011

J-movie - The Happiness of the Katakuris (2001) reżyseria T. Miike, czarna komedia - luźny i podobno jeszcze bardziej zakrecony remake koreańskiej Spokojnej Rodzinki Ji-woon Kima

K- movie - Cruel Winter Blues (2006) -dramat, komedia, kryminał , film reżysera Ajussi aka The Man from nowhere

V-movie Clash (2009) - akcja, ciężko konkurować z pozostałymi propozycjami, ale to najbardziej kasowa wietnamska produkcja w 2009r :mrgreen:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 16 maja 2011

ja chyba w tym tygodniu nie dam rady nic z wami oglądać.. strasnzie napięty mam grafik.. więc pasuje w ten tydzień..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Hyde wysyp”