Doki Doki wieczorki filmowe

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Doki Doki wieczorki filmowe

Postautor: Azzel » 22 maja 2011

Filmy dodane, w sumie tylko Korea była jednomyślna^^ <przy okazji spytam gdzie się podział Alibab na wieczorkach filmowych...? wróóóć!>

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 28 maja 2011

wyniki, wyniki już są.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 30 maja 2011

Kolejne Propozycje
J -FILM Stop the Bitch Campaign
HK-FILM Love is A Many Stupid Thing
K-FILM Three Kims
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 01 cze 2011

Doki Doki wieczorki filmowe robią sobie dwutygodniową przerwę. Wracajmy 13 czerwca, zgodnie z rozpiską z pierwszej strony.

Cały czas można nadsyłać propozycje.

Przypominam, że każdy powinien może z nami oglądać. 8)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 17 cze 2011

Od przyszłego tygodnia wracamy z filmami więc miło by było gdyby kompania się znów stara zebrała do oglądania ^^ a poza tym dziś mamy zamiar tak dodatkowo oglądać My black mini dress a w sobotę lub niedzielę Gantz'a. Zapraszamy z Piniaczem do oglądania ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 cze 2011

uuu szkoda bo też to (My black mini dress) mam zamiar ogladac ale dzis wychodze z domu o 15:30 i wracam w niedzielę pod wieczór..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 23 cze 2011

taaa, wieczorki jeszcze egzystują więc jako ze tylko propozycje Piniacza dotąd były to też dorzucę coś, a co!

JAPONIA - Lizard Baby [2004] - jakiś hardkor, który kojarzy mi sie z pewna dramą xD nie, nie wybierajcie moich filmów :rolly:
KOREA - Small Town Rivals [2007] - słyszę piosenkę There she is w trailerze - to główna zaleta chyba filmu :rolly:
TAJWAN -Fantme Ou es-tu [2010] - a to wpadło przy okazji
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 cze 2011

KOREA - Small Town Rivals [2007] - słyszę piosenkę There she is w trailerze - to główna zaleta chyba filmu

Ooooo na to bym się pisała, niedawno oglądałam trailer i nawet zaplanowałam kiedyś obejrzeć :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 cze 2011

jeee, zebrałam sie do ankiety, późno bo późno, ale who cares :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 25 cze 2011

Propozycje na za 2tyg. :

[J-Movie] The World Sinks Except Japan (2006) - komedia - sci fi
Film w reżyserii Minoru Kawasaki, czyli hardkorowo kiczowaty i absurdalny poziom humoru

[K-Movie] Come Rain Come Shine (2011)
ma wątek na doki : viewtopic.php?f=22&t=2922" onclick="window.open(this.href);return false; , są też polskie napisy

[Thai-Movie] Slice (2009)
mało tajskiego kina, więc thriller/akcja od 18 lat :)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 cze 2011

Wyniki już wrzuciłam, naprawdę zastanawiałam sie czy nie głosować na mojego japońca bo nawet jacyś szaleńcy na niego głosowali, ale mam trochę litości nad ludźmi :rolly: <szkoda że mojego filmu z Tajwanu nikt nie chciał ;/>
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 cze 2011

chyba piszę się na japońca..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lily
Oglądam regularnie xD

Postautor: Lily » 01 lip 2011

Azzel pisze:TAJWAN -Fantme Ou es-tu [2010] - a to wpadło przy okazji

Strasznie słaby film moim zdaniem, w zasadzie to nawet powiedziałabym, że strata czasu. Oczywiście ilu ludzi tyle opinii, ale myślę, że z Tajwanu można spokojnie wybrac coś duuużo ciekawszego.
Zamierzam się dołączyć do waszych wieczorków, ale jednak tą jaszczurę sobie daruję ;) maybe next time.
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 04 lip 2011

Tajwańskiej propozycji w tym tygodniu nie oglądamy, przepadła w poprzednim głosowaniu.

Nowe filmy na ten tydzień są w pierwszym poście, ale uwaga, to być może ostatni doki seans w tej formie, więc oglądamy!

Powoli możemy też dawać propozycje co do zmiany formuły, padła propozycja żeby oglądać mniej filmów w tygodniu celem większej mobilizacji. Kto za , kto przeciw, kto wstrzymuje się od głosu ? Jakieś inne propozycje Wysoka Izbo ? ;)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 07 lip 2011

Onegdaj zapadła decyzja aby zmienić formułę wieczorków. Po krótkiej naradzie ustaliliśmy wstępnie, że trzy filmy tygodniowo to jednak za dużo - limit więc zmniejszamy do jednego na tydzień. Ponadto - zamiast przeprowadzać ankietę wśród podanych wcześniej propozycji - film będzie wybierać jedna osoba, wyłoniona drogą losowania. Sądzę, że gwarantować to będzie większą różnorodność repertuaru...poszerzy nasze horyzonty... :rolly: ...
Dlatego prośba do tych, którzy chcą uczestniczyć w losowaniach aby zgłaszali się w tym wątku (oczywiście nie będzie to skład żelazny - prawdopodobnie nie raz będzie się zmieniał - wiadomo ;) ). To chyba wszystkie zmiany. Doskonałe nie są, ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie i w miarę potrzeby będziemy modyfikować. Odsyłam też do pierwszego postu - tam nowe zasady w miarę - jak na moje możliwości - przejrzyście opisane.

W razie jakichkolwiek uwag i pomysłów - pisać!

Jeszcze raz zachęcam do przyłączenia się - to bywa naprawdę rewelacyjna zabawa...
:volli:

Wróć do „Hyde wysyp”