Wygląd forum! Głosowanie! ^__^

Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Wygląd forum! Głosowanie! ^__^

Postautor: Nachebet » 06 sty 2006

Właśnie jesteśmy z Allią w trakcie ustalania wyglądu forum - oczywistym jest, że taka skórka jak teraz nie może pozostać. Pracujemy nad tym, ale powstał mały problem z bannerem. Chcemy, żebyście nie również mieli jakiś wkład w wygląd i coś do powiedzenia w tej sprawie ^^. Powstał pomysł zmiennych banerów [takich jak na trackerze jpop suki], choć jeszcze nie wiadomo, czy uda się go zrealizować. Jeśli nie, to będzie kilka skórek do wyboru, z różnymi banerkami of cours :). I teraz pytanie do was: z kim chcecie banery? Tak, z aktorami i aktorkami, to oczywiste, ale trzeba kogoś wybrać.
Zasady są takie:
- podajecie po trzy nazwiska aktora i aktorki, których chcecie widzieć na górze forum. czy aktorzy będą z Japonii, Chin czy Korei, to już wasz wybór, proszę tylko o pełne imię i nazwisko, żebym mogła łatwo znaleść galerie.
- nie obiecuję, że znajdziecie tam wszystkich, których sobie wymarzycie, choć kto wie, z czasem na pewno będzie powstawać więcej i więcej banerów, a więc będzie i więcej możliwości na waszego ulbieńca ^^
- jesli macie jakieś swoje ulubione zdjęcia z podanymi aktorami, możecie mi je przesłać na PM, wtedy mogę zorbić z nich baner, ale tylko po ostatecznym wybraniu kogo umieścimy na pierwszych banerach.
- macie czas do nidzieli, później już będę podliczać głosy na dane nazwiska i wybierać tych, którzy wygrali :).

Mam nadzieję, że pomysł się spodoba, enjoy ^__^

ps. zastrzegam sobie prawo do zmian w zasadach, jeśli przyjdzie mi do głowy jakiś lepszy pomysł, lub jeśli będzie tego wymagać pani adminka :P

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 06 sty 2006

widać wszyscy się wystraszyli :lol: to może ja zacznę...
może nie od moich ulubionych ale od takich, którzy wydaje mi się
powinni na bannerze zaistnieć ze względu na to, że są znani lub się kojarzą większości odwiedzających..

tak więc stawiam na: BI, Kimurę i Kaneshiro - ze wskazaniem na Kubozukę :wink:
oraz na: Kyoko Fukada, Ryoko Hirosue i Chae Rim

przy czym mam jeszcze małą sugestię aby w miarę możliwości zdjęcia aktorów pochodziły z plakatów dram.. tak żeby osoba wchodząca na forum
i spoglądająca na banner mogła sobie powiedzieć: "o tak, pamiętam.. oglądałam tą dramę".. i tak np. Bi można "wyciągnąć" z plakatu full house itd.. oczywiście całą inwencję zostawiam Tobie... tak sobie tylko pomyślałam, że trochę zdjęć dram w tych bannerach też by się przydało

jeśli idzie o kinematografię koreańską to polecam serwis http://www.hancinema.net sporo dobrej jakości fotografii i plakatów z dram i filmów
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 06 sty 2006

swietny pomysl!! a jak sie uda zmienne banerki zrobic to bedzie super :D

co do zdjec z dram to koreanskich mam sporo mobe spakowac i wyslac to cos sobie wybierzesz jak bedzie potrzeba :)

a teraz glosowanie...LOL3 nazwiska? to mam teraz dylemat...
no dobra to niech bedzie: Song Seung Heon, Narimiya Hiroki, Oguri Shun
oraz: Kim Hee Sun, Koyuki, Uchiyama Rina
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 06 sty 2006

yamatsumi pisze:Uchiyama Rina

też się nad nią zastanawiałam :lol:
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

allia pisze:
yamatsumi pisze:Uchiyama Rina

też się nad nią zastanawiałam :lol:

haha wybieralam miedzy nia i Ryoko^^
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 06 sty 2006

eee a mi się wydawało, że Nache chce to dostać na pmkę XD jestem baka lolz
i kto się niby wystraszył XD
aktor - Yamashita Tomohisa, Matsumoto Jun, Oguri Shun
aktorka - Ueto Aya, Koyuki, Nakama Yukie
^__^

przy czym mam jeszcze małą sugestię aby w miarę możliwości zdjęcia aktorów pochodziły z plakatów dram.. tak żeby osoba wchodząca na forum
i spoglądająca na banner mogła sobie powiedzieć: "o tak, pamiętam.. oglądałam tą dramę"..

no ja osobiście niewiele plakatów dram kojarzę ^^" bardziej mi się właśnie sama twarz rzuci w oko
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 06 sty 2006

Też mi się podoba pomysł *____* Moje głosy:
- aktorzy: Shun Oguri, Narimiya Hiroki, Nagase Tomoya (nie wiem, ale pomyślałam sobie, że jego evil gęba z T&D wyglądałaby cudownie na powitanie po wejściu na forko XD)
- aktorki: Hirosue Ryoko, Rina Uchiyama, Erika Sawajiri

W sumie nie zastanawiałam się nad tym zbytnio...xD;
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 06 sty 2006

aktor: MATSUMOTO JUN (konieeeecznie!), Oguri Shun
aktorka: Koyuki
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

SumeragiAeka pisze:Nagase Tomoya (nie wiem, ale pomyślałam sobie, że jego evil gęba z T&D wyglądałaby cudownie na powitanie po wejściu na forko XD)

doh to juz chyba wole subsilvera XD

anyway, Shun-chan wygrywa? :thumb: moja propozycja to byla by taka, zeby Shun i Nari byli razem na banerku :oops:
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Shun i Nari~ Albo Shun i Taka~XD~~
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

SumeragiAeka pisze:Shun i Nari~ Albo Shun i Taka~XD~~

no wlasnie to mam na mysli hehe uwielbiam oba te pairingi :love: :love: :love: i moge dostarczyc pixy :P
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Yeah XD~~ Tylko Nache będzie psioczyć, bo już się nawet ostatnio krzywiła chyba na mój set na Sky forum...xD
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 06 sty 2006

Yeah XD~~ Tylko Nache będzie psioczyć, bo już się nawet ostatnio krzywiła chyba na mój set na Sky forum...xD

na ten śłiczny secik? nieee XD

chyba chce zmieniajace się bannery XD (wtedy może zobaczę tam Juna, bo jakoś mało głosów ma ;.; )
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 06 sty 2006

Oj przestań, wcale nie psioczyłam xD. A Take znam tylko z klipu Kody XDD;; [fajny tam był~~~].
Alli zagłosowała na Takuye, ja oczywiście też, baner musi z nim być, po prostu musi, choćbyście mnie na pal wbijali albo palili żywcem zrobie i koniec T____T~~~~

Ale zagłosuje trochę później :P

coś mało osób chyba obchodzi na kogo będą patrzeć na górze xD.
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 07 sty 2006

A! Jeszcze ja!!!

Jasne, że będzie to musiał być Kubozuka Yosuke, Sorimachi Takashi no i naturalnie Tsukamoto Takashi albo YamaPi :D żeby nie było, że go na lodzie zostawiam.
Z aktorek to też będzie Rina.. że tylko ona bo raczej mało charakterystycznych i rozpoznawalnych aktorek nie ma co podawać : P

Wróć do „Hyde wysyp”