Wygląd forum! Głosowanie! ^__^

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 07 sty 2006

Sol pisze:A! Jeszcze ja!!!

Jasne, że będzie to musiał być Kubozuka Yosuke, Sorimachi Takashi no i naturalnie Tsukamoto Takashi albo YamaPi :D żeby nie było, że go na lodzie zostawiam.
Z aktorek to też będzie Rina.. że tylko ona bo raczej mało charakterystycznych i rozpoznawalnych aktorek nie ma co podawać : P

hmm.. to ja może zamiast na kaneshiro też na kubozukę? :lol:
w sumie doszłam do wniosku ze kubozuka jest bardzo charakterystyczny
i też by się przydał na bannerze :lol:

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 07 sty 2006

^ haha zaraz wszyscy zaczna zmieniac zdanie :lol: bo ja tez juz sie zaczelam zastanawiac czemu glosowalam na Koyuki zamiast na Song Hye Gyo :P
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 07 sty 2006

tak sobie myślę, że jeśli do jutra frekwencja w głosowaniu będzie nadal taka, jaka jest teraz, to w sumie można zrobić banery ze wszystkimi wymienionymi nazwiskami, a więc nie trzeba zmieniać głosów, bo i tak wszyscy będą zadowoleni ^_^.

No i przepraszam, bo jakoś nie doczytałam postu Alli o plakatach z dram. Oczywiście, że trzeba będzie takie zrobić, a zatem niech każdy jeszcze wymieni 3 dramy, z którymi chciałby mieć banery ^_^. Oby nie jakieś mało znane, żebyśmy mogli plakaty znaleźć :).

Sol, prosiłam o pełne imiona i nazwiska, samo Rina nic mi nie mówi, a przynajmniej nic nie mówi guglom XD.
>>edit<<
chodzi o tą Uchiyamę? gome, ja się nie znam na aktorkach XD;;
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 07 sty 2006

^ Rina = Uchiyama Rina (byla wczesniej juz wspominana)

a co do banerow z dram to do koreanskich jest cala masa plakatow i tapet ale z japonskimi bedzie problem bo japonczycy lubia robic plakaty np z widokczkami = miejsa gdzie toczy sie akcja doramy wiec z tym to trzeba samemu kombinowac

ja typuje: Full House, Hana Yori Dango, Gokusen 1
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 07 sty 2006

Tak, właśnie po wysłaniu postu skojażyłam sobie _^_ XD;;

z japonskimi bedzie problem bo japonczycy lubia robic plakaty np z widokczkami = miejsa gdzie toczy sie akcja doramy wiec z tym to trzeba samemu kombinowac

oj, z tym nie będzie absolutnie problemu, w takim razie plakat to ja mogę sama sobie zrobić, od czego są fotomontaże i capsy ^_~ [choć też prawda, że nie z każdej dramy będę mogła capsa zrobić, bo nie mam wielu serii xD no ale fotki aktorów to bez problemu, byleby znaleźć dokładnie z takim lookiem, z jakim wystapili w danej dramie....]

Przy Gokusenie prosiłabym podać numer serii xD. Nie oglądałam tego, ale z tego co wiem, to ma chyba dwie serie ta drama, prawda?
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 07 sty 2006

Tak chodziło tę właśnie panią :).

Z dram też Gokusen i też 1 no i naturalnie GTO, bo to uwielbiaam ewentualnie zastanowiłabym się jeszcze nad Stand UP! ale chyba jednak w ostateczności decyduję się na Nobutę :)[Nobuta wo Produce]
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 08 sty 2006

Hm, dziś już ostatni dzień do głosowania - ponieważ się okazało, że będą zmienne skórki, zamiast zmiennych banerów, ponieważ Allia doszła do wniosku, że lepiej mieć różne skórki, żeby każdy mógł sobie dobrać najodpowiedniejsze dla siebie kolory ^_^. Zatem dwie skóry z dramami, dwie z aktorami, to chyba będzie sprawiedliwy wybór? :)
Głosy będę podliczać dziś około 20:00 jakby co :D.

Ja w sumie jeszcze nie głosowałam, ale jakoś nie mam specjalnie pomysłów XD.
Niech będzie, że zagłosuję sobie na Takuyę <3, Yamapa i ee... Matsjuna xD [sami z JE Y_Y]. Chciałam na Shuna, ale w sumie Shun będzie na pewno, to mój głos mu w niczym nie pomoże ^_-
Z babek to na Koyuki, Erikę Sawajiri i.. hm XD kogo mi polecacie?XD
Z dramami się wstrzymam, i tak oglądałam ich za mało ;P
To do wieczora... ;)
>>edit<<
ok, trzecia niech będzie Kyoko Fukada xD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 08 sty 2006

jeszcze mój głos na dramy: Kimi wa petto i Hana yori Dango
i może jeszcze Gokusen 1
(to zbieg okoliczności, że wszystkie są z MatsuJunem, seriooooo :P)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 08 sty 2006

jeszcze moje dramy :)

Full House, My name is kim sam soon, hana yori dango :)
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 08 sty 2006

milo, ze jeszcze ktos tu podaje koreanskie tytuly :P
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: kinoji » 08 sty 2006

trza zagłosowac, bo w pm'ach strasza ;p

aktorki - Ryoko Hirosue (musi byc, jak nie bedzie to dezerteruje ;p), Kyoko Fukada (specjalnie dla Teeniaka ;p) i niech bedzie Erika Sawajiri
aktorzy - KimuTaku (ajak, mimo, ze stary xD), Tsumabuki Satoshi (jeden głos niech chociaz ma ;]) i Shun 'Ogór'
jdramy - tez za malo ogladalem, zeby glosowac, ale SekaiChuu musi byc (odpowiednie image mam ;])
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 08 sty 2006

yamatsumi pisze:milo, ze jeszcze ktos tu podaje koreanskie tytuly :P

koreańskie muszą być, zwłaszcza że mi się ostatnio bardziej podobają niż japońskie :lol: no i jest jakaś równowaga zachowana :D
trza nam jeszcze osoby co by w cn/hk drama "siedziała"
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Ok, podliczyłam głosy! ^_^ Ja się potnę kiedyś przez te koreańskie nazwiska xDDD;;.

Aktorki:
- Kyoko Fukada 3 głosy
- Ryoko Hirosue 3 głosy
- Rina Uchiyama 3 głosy
- Koyuki 3 głosy
- Erika sawajiri 3 głosy
- Nakama Yukie 1 głos
- Kim He Sun 1 głos
- Chae Rim 1 głos

zatem jak widać jesteśmy bardzo zgodni co do aktorek XD. Tylko teraz którą wybrać?XD Robimy dogrywkę, czy pozwolicie mnie i Kiniowi rzucać pieniążkiem, żeby wybrać które panie poumieszczać na banerach? Ja ze swojej storny postaram się umieścić na banerach wszystkie, które mają po 3 głosy, ale jak mi to wyjdzie... się zobaczy XD.

Aktorzy:
- Shunek Ogórek 4 głosy
- Takuya Kimura *.* 3 głosy
- Yamashita Tomohisa 3 głosy [Sol, ja cię kopnę za te niezdecydowanie XD]
- Jun Matsumoto 3 głosy
- Hiroki Narimiya 2 głosy
- Tomoya Nagase 1 głos
- Kaneshiro Kobuzuka 1 głos
- Yusuke Kobuzuka 1 głos
- Takeshi Saromachi 1 głos
- Satoshi Tsumabuki 1 głos
- Bi 1 głos
- Song Seung Heung 1 głos

hmm... jak ja ich wszystkich pomieszczę T_T. Coś czuję, że niebawem będzie potrzebnych więcej skórek, jeśli każdy ma być zadowolony XD. Zdecydowanie wygrał Shun, potem exuequo Kimutaku, Yamapi i Matsujun. Ale już moja w tym głowa, żeby Nari i choć jeden koreański aktor też się wmieścili na zaszczytne miejsca na naszych banerach :P.

Dramy:
- Hana yori dango 3 głosy
- Gokusen I 2 głosy
- Full House 2 głosy
- GTO 1 głos
- Nobuta wo produce 1 głos
- Kimi wa petto 1 głos
- Sekai Chuu 1 głos
- My name is Kim San Soon 1 głos

Widać dramy z Junem i Shunem prowadzą XD. Ok, wszystkie fanki Gokusena muszą mi wybaczyć to, że nie będą miały narazie banera z tą dramą, ponieważ z Japońskich dram zdecydowanie wygrał HND, a Korei nie możemy sobie tak chamsko olać, bo to się nie godzi bla bla, a zatem ponieważ na dramy są przeznaczone 2 banery, będziecie mieć na górze do wyboru albo Hana yori dango, albo Full House ^_-.

Oczywiście pragnę zauważyć, że skoro Shun i Jun grają w HND, nie będzie ich już na banerze z aktorami, dzięki czemu zwalniają się dwa miejsca dla innych aktorów - na ich miejsce wchodzi Nari i.... i kto? Proszę się do jutra zdecydować - możecie wybierać między panami, którzy dostali po jednym głosie ^^. Tylko teraz już ostatecznie się zdecydujcie ;P. Wciąż nie wiem co mam zrobić z aktorkami, które wybrać? Rzucać monetą czy chcecie je od nowa wybierać?XD

Ech, Chiny przegrały zdecydowanie niestety ;P. I jeśli porobiłam błędy w koreańskich nazwiskach proszę mi wybaczyć XD.
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 08 sty 2006

KUBOZUKA YOSUKE!!! Albo Somirachi :D.
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

em...... przepraszam, już mamy wszystko z Kinkiem ustalone, wiemy kto będzie na jakich banerach, więc już nie potrzeba na nic głosować ^^;;;
Gome za zamieszanie m(_ _)m

Wróć do „Hyde wysyp”