Wygląd forum! Głosowanie! ^__^

Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 08 sty 2006

Zostaje ci wybaczone.
*dopinguje* Szybko szybko :D.

Awatar użytkownika
Ranek
Oglądam regularnie xD

Postautor: Ranek » 14 sty 2006

to ja się wypowiem o nazwie forum bo wykorzystaliście okazję, zę mnie nie ma i zrobiliście ankiete, wybraliscie i zamkneliście mi temata - obrażam się XD
ano ano, ładna nazwa ^__^
i...... i chyba bannerów też już nie będę robić _^_ wychodz na to, że wszystko za moimi plecami... głupie studia ><
[img]http://i23.photobucket.com/albums/b400/imi_lena/aibadrugsig.jpg[/img]
:::be my last:::
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 15 sty 2006

Ja też Ran nie głosowałam, bo zajęta byłam studiami : P Wchodze, patrze o ankieta, a właściwie już po ^^''.
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 16 sty 2006

Cos dziwnego dzis zauwazylem,
wchodze na nasze forum przez linka na D-addicst, bo robilem reinstalke systemu no i nie mialem adresu

no i widze ladniutki niebieski layer, mysle sobie oo weekend mnie nie bylo a to niespodzianka nowy layer, loguje sie no i wracam do szarej rzyczywistosci, znaczy sie blekitna kolorystyka, z logo phpbb w lewm rogu.

Cos jest nie tak, czy mam jakies fazy z kompem ??
Pozdrawiam
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 16 sty 2006

Mieczyslavv: profil -->styl forum :wink:
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 16 sty 2006

ja tylko od siebie dodam, że aktualnie mamy już 3 skórki do wyboru...
nielubiany przeze mnie silver, mój ulubiony cobalt (ten niebieski) oraz DAJ_glass - jasna skórka dla tych, którzy wolą czytac czarne napisy na jasnym tle :D

wszystko to możesz sobie zmieniać w profilu :)
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 27 sty 2006

Ciao cukierki!
Ghaaaa! Wielkie sorry, ale miałam ogromne problemy z kompem i jak zauważyliście nie było mnie przez jakiś czas na froum :/. Do tej pory nie jest najlepiej i będę wpadać sporadycznie :(. Nie mówiąc o tym, że muszę sobie załatwić instalke do PSa, żebym mogła zrobić dla was banerki. Postaram się jak najszybciej to załątwić, ale nie sądzę żeby udało mi się prędzej niż pod koniec przyszłego tygodnie =_=. Jeszcze raz przepraszam za zwłoke, ale obiecuje, że jak tylko zdobędę instalke do Photoshopa, to zaraz zaiore się do roboty! ^_^
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 19 lut 2006

dodałam 2 nowe skórki z bannerami-logo autorstwa Nache i kinoji, którym serdecznie dziękuję :)
jakoś wieczorkiem pojawi się jeszcze jedna skórka z bannerem Nache :)

aha.. Subza wymaga jeszcze nieco moich poprawek żeby polskie znaki dobrze się wyświetlały :) niestety w tej sekundzie muszę się zająć czymś innym ale postaram się to poprawić ASAP.
Jesli ktoś się już nie może doczekać żeby używać "subza" to oczywiście może - trzeba tylko ręcznie zmienić kodowanie w swojej przeglądarce :)

no.. to by było na tyle...
raz jeszcze - wielkie dzięki! i pozdrawiam
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 19 lut 2006

nowe skiny? wow :excited:
ide sprawdzic :P i oczywiscie dzieki Nache i kinoji :*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 lut 2006

Ja też lece oglądać skórki, póki jeszcze mam neta...^^
Bo w tym Krakowie rozmnożenie netu na dwa koputery tymczasowo (oby!) się nie udało, więc mam ograniczony dostęp znowu T_T
(dobrze! przecież mam się tam uczyć :P -- o gosh.. mam rozdwojenie jaźni... mój rozum do mnie mówi! @_@)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 lut 2006

Ten czarny jest ładny^^ Taki elegancki ^_~
Ale brakuje mu na górze opcji: „Zobacz posty od ostatniej wizyty”—nie da się tego dorobić??
I jeszcze te białe ramki wokół avatarów (przy grafitowym tle) to moim zdaniem średnio udany pomysł… Tylko przy ava Allii, który jest na białym tle, wygląda dobrze^^ ale przy reszcie…
Brakuje też ikonek „przyklejone” „ogłoszenie” itd.

Sorki, że tak wiecznie marudzę… Ja marudzę, żeby sobie pomarudzić, tak dla zasady (to nie to, że się czepiam). I serio doceniam waszą pracę. Dzięx!
Chuu :*

Czyli generalnie- bardzo ładne.
I jeszcze ta gwiazdeczka przy nowym poście—kawaii^^

Ta Druga skórka też ładna^^ Przejrzysta i czytelna ^__^ Jak tylko będą polskie literki, to ją sobie chyba wybiorę na stałe.
Ale to trudna decyzja…
No i jeszcze wieczorkiem coś nowego ma się pojawić ?_?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 19 lut 2006

Eliza pisze:Ten czarny jest ładny^^ Taki elegancki ^_~
Ale brakuje mu na górze opcji: „Zobacz posty od ostatniej wizyty”—nie da się tego dorobić??

nic nie trzeba dorabiać :) ta opcja w tym szablonie jest na dole :)
(nie wiem czy zauważyłaś?)
to inny szablon, więc niektóre rzeczy są tu w innych miejscach.. ale generalnie są :)

Eliza pisze:I jeszcze te białe ramki wokół avatarów (przy grafitowym tle) to moim zdaniem średnio udany pomysł…

to w sumie nie nasz pomysł tylko autora tego szablonu :)
może i to można jakoś zmienić ale w szablonie trzeba by pogrzebać..
aktualnie nie mam na to czasu ale potem się zobaczy czy można coś z tym zrobić :)

Eliza pisze:Brakuje też ikonek „przyklejone” „ogłoszenie” itd.

one chyba w tym szablonie nie są przewidziane..
choć w legendzie niby jest jakiś wykrzyknik

Eliza pisze:Sorki, że tak wiecznie marudzę… Ja marudzę, żeby sobie pomarudzić, tak dla zasady (to nie to, że się czepiam). I serio doceniam waszą pracę. Dzięx!

spoko :) po to jest ten temat żeby każdy mógł się wygadać :)
do "marudzenia" nic nie mam.. ciężko zrobić tak, żeby każdemu dogodzić :)
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 19 lut 2006

Nowe skiny ^-^
*leci do profilu sprawdzić nowe ubranka dla forum*
Wah poczekam na polskie kodowanie na subza i ogólnie ile miało być tych skór? ^__^ lol i tak będę mogła używać tylko jedną na raz ^^''
Świetna robota ludki :)
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 19 lut 2006

fajne te nowe skiny :clap: ustawilam sobie czarny i jak do tej pory mi sie podoba i "powrot do gory" ma w odpowiednim miejscu hehe jedynie chyba ma problem z niektorymi fotkami...nie wiem czemu :confuse:
szary skin tez fajny hehe jedyne co mozna by tam dodac to, zeby link do glownej strony byl podlaczony do banerka :)
kurcze teraz bede ciagle zmieniac wyglad forum :P

wielkie chuuuuu Nache i kinoji :*
otsukaresama :thumb:
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 19 lut 2006

ojej, dziękuję =^_^=
bałam się, że mogą być jakieś pretensje bo ja jestem zwolenniczką zapchanych grafik, zachlapanych brushami [co widać po moim secie], ale Kin mnie przestrzegł, żebym za bardzo nie napychała serduszek i innych takich, bo nie będzie dobrze wyglądać xD. I w ogóle sorka, że tak długo, ale jak pisałam, miałąm problemy z kompem, potem z photoshopem, potem znów z kompem, a kiedy się wreszcie zabrałam do robienia banerków okazało się, że to nie takie proste XD. Głownie miałam problemy ze znalezieniem odpowiednich zdjęć, dopasowaniem postaci do siebie i tak dalej xD. Dlatego tak długo T_T.
Kin zrobił właśnie tę czarną skórkę z Ryoko, a ja resztę :P. Jeszcze tylko muszę zrobić banerka z Full House i z Kimurą i Koyuki [takie nawiązanie do Engine, której oczywiście nie widziałam jeszcze _^_]. Nie mogę się tylko zdecydować kogo do jakiej skóry przypasować xD. Postaram się jak najszybciej je skończyć, ale na pewno mogę obiecać że będzie to w przyszłym tygodniu, bo chcę je wszystkie skończyć przed końcem moich ferii, a został mi jeszcze tylko tydzień ^_^;;.
Kiedy dojdą nowsze banerki, również piszcie co sądzicie o nich, bo bardzo ciekawie mi się czyta wasze komentarze! :D

Wróć do „Hyde wysyp”