MŚ Siatkówka Kobiet - Japonia 2006

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

MŚ Siatkówka Kobiet - Japonia 2006

Post autor: madziorekk » 05 lis 2006

Chociaż siatkówka mężczyzn dopiero będzie 17 listopada, to drużyny kobiece również są warte uwagi. Zwłaszcza, że jesteśmy razem w grupie z m.in. Koreankami, Japonkami, Tajwankami :)
Nieco ciekawiej będzie jak to mężczyźni będą grać - zwłaszcza Koreańczycy - ale i tak miło popatrzeć na gre kobiet. Oczywiście całym sercem jestem za koreankami (no i za polkami), i strasznie rozpaczałam po ich przegranej z japońską drużyną - zresztą polki również z nią przegrały.
A wy co sądzicie o tegorocznych MŚ?

P.S. Ma ktoś może informacje o koreańskiej drużynie??

Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 05 lis 2006

a ptrzylas na stronie FIVB??

mnie zenska siatkowka mniej interesuje wiec czekam raczej na 17.11 :P tylko ze niewiele sie doczekam, bo mam tylko Polsat i to z anteny naziemnej (duze prawdopodobienstwo ze nie zobacze pilki :P) a poza tym te godziny.. owszem ja wstaje w tygodniu o 0545 ale nie po to zeby mecz wtedy ogladac :( :( gupi Polsat!!!!!!
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 05 lis 2006

Mnie szczerze mówiąc godziny meczy przerażają, no ale czego się nie robi dla Koreanek, a już wkrótce dla Koreańczyków :smitten:
Nawet nie znałam tej stronki "FIVB", dlatego dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 05 lis 2006

alez prosz, ostateczni ONI powinni miec najlepsze informacje o druzynach :P
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 07 lis 2006

Uwielbiam siatkówkę ^^ Na te mistrzostwa świata czekałam całe wakacje (ina żeńskie i na męskie)... I zawsze jestem całym serduszkiem za polskimi drużynami. A za Japończykami i Koreańczykami (tudzież Japonkami i Koreankami) jak tylko nie grają z Polakami (Polkami)...

Szkoda tylko, że te zasady w drugiej rundzie są takie dziwne i Polki w swojej grupie są na 6 miejscu, a Koreanki na 7....
A zupełnie zaskoczyły mnie Tajwanki... gdyby Japonki wygrały wszystkie mecze w grupie, to bym się tak nie zdziwiła, ale Tajwanki (ciekawe, czy będą tak dobrze dysponowane do końca mistrzostw).
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 07 lis 2006

Hmm... ja nie zazwyczaj nie ogladam meczy choc lubie siatkowke... ale bardziej grac niz ogladac :P
Teraz akurat bym obejrzala ze wzgledu takze na koreanki... a tu jak na zlowsc nie mam mozliwosci...
Nie mowie ze tu nie ma programow ktore by to nadawaly ale e... nie bardzo sie lapie w tych programach tutaj jeszcze... a zaniem sie polapie to sie mistrzostwa skoncza xP
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 07 lis 2006

Siatkówka jest to jedyna dyscyplina jaką lubie i zawsze oglądam a tym bardziej że wszystko dzieje sie w japoni tylko trudno mi jest kibicować za polską to normalne że jestem przecież to mój kraj ale za tamtymi tak w głębi duszy tez jestem nie mówię tego głośno. Jedno jest dobre czy ta czy tamta drózyna wygra to i tak będę zadowolona .... i tak jak wy dziewczyny czekam na siatkówkę mężczyzn ehh fajnie przyjamniej sie napatrzymy na Azjatów hi hi
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 18 lis 2006

No i w końcu panowie zaczęli grać :D
Dzisiaj sobie nawet meczyk Polaków obejrzałam i jestem troszkę niewyspana... :bored: ale ogólnie warto było :D

No ale nie obejrzę meczu z Japończykami w środę bo gramy o 10, a ja mam wtedy zajęcia :sniff: (ja wiedziałam, że tak będzie ==)
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 18 lis 2006

Ja dopiero muszę sobie to dokłądnie przestudiować i dowiedzieć się kiedy Korea i Japonia gra :) Narazie jedyne czego się dowiedziałam to, że Polska wygrała z Chinami. Wiem też, że jesteśmy razem w grupie z Japonią :) Jestem ciekawa jak im się powiedzie :P
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 19 lis 2006

tez jestem niewyspana, w koncu podlaczylismy dzisiaj Polsat>__< na razie nam dobrze idzie, ciekawe co bedzie w nastepnej fazie o__O
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 19 lis 2006

Nooo trzy mecze i wszystkie 3:0 Nawe jeżeli przeciwnicy nie byli bardzo mocni to i tak trzeba przyznać, że grają naprawdę dobrze ^^

A w następnej fazie to chyba już tak łatwo nie będzie, ale wierzę w naszych ^^

Japonia i Korea też wygrały dzisiaj swoje mecze po 3:1 ^^
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 20 lis 2006

Hura! Jutro mam na 0930 zamiast na 8 wiec obejrze kawalek (?) meczu!!! Je! ale z Japonia i tak mnie ominie *buczy* chociaz ekhm z tego co pamietam to japonska druzyna mnie wizualnie (*kaszel*) nie zachwycila:>~
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 28 lis 2006

^ To fakt, nie zachwycają wizualnie :P, chociaż Koshikawa wygląda w czasie meczu w niektórych momentach naprawdę cute^^ [tego na zdjęciach nie widać...] Ale i tak lubię Japończyków za niesamowitego ducha walki i te cudowne obrony ^^ [to tak z siatkarskiego punktu widzenia]
Ale trzeba przyznać, że i wizualnie i siatkarsko to wolę jednak Polaków :P

Dzisiejszy mecz Polaków z Rosjanami to było naprawdę coś O.O No i będziemy grać o meale [JUPI!!!!] TRZYMAJMY WSZYSCY KCIUKI :D:D:D

A Japończycy będa grać o miejsca 5-8 i myślę, że to dla nich też pewne osiągnięcie
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 28 lis 2006

Dzisiejszy mecz był pięknym sportowym widowiskiem. Nie zepsuł go nawet żenujacy poziom kultury naszych rywali :> Aż zacieram łapce na jutrzejsze popisy siatkarskie, z pewnością będzie znacznie trudniej i co za tym idzie, ciekaiej ^___^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 29 lis 2006

OMG dzisiaj na niemiecki się nie wybrałam tylko żeby ten mecz Polaków z Serbami zobaczyć no i się opłacało :D Byłam nieco zaskoczona, że udało nam się w 3 setach wygrać, ale w sumie czemu nie ^^ Zagraliśmy naprawdę dobrze (i nie sądzę, żeby Serbowie odpuścili, bo mają raczej złe wspomnienia związane z Brazylijczykami i raczej nie chcieli by się z nimi zmierzyć już w półfinale)

Teraz mecz z Bułgarami w sobotę i oby nam szło tak dalej jak idzie ^_____^
Zablokowany