MŚ Siatkówka Kobiet - Japonia 2006

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

MŚ Siatkówka Kobiet - Japonia 2006

Postautor: madziorekk » 05 lis 2006

Chociaż siatkówka mężczyzn dopiero będzie 17 listopada, to drużyny kobiece również są warte uwagi. Zwłaszcza, że jesteśmy razem w grupie z m.in. Koreankami, Japonkami, Tajwankami :)
Nieco ciekawiej będzie jak to mężczyźni będą grać - zwłaszcza Koreańczycy - ale i tak miło popatrzeć na gre kobiet. Oczywiście całym sercem jestem za koreankami (no i za polkami), i strasznie rozpaczałam po ich przegranej z japońską drużyną - zresztą polki również z nią przegrały.
A wy co sądzicie o tegorocznych MŚ?

P.S. Ma ktoś może informacje o koreańskiej drużynie??

Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 05 lis 2006

a ptrzylas na stronie FIVB??

mnie zenska siatkowka mniej interesuje wiec czekam raczej na 17.11 :P tylko ze niewiele sie doczekam, bo mam tylko Polsat i to z anteny naziemnej (duze prawdopodobienstwo ze nie zobacze pilki :P) a poza tym te godziny.. owszem ja wstaje w tygodniu o 0545 ale nie po to zeby mecz wtedy ogladac :( :( gupi Polsat!!!!!!
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 05 lis 2006

Mnie szczerze mówiąc godziny meczy przerażają, no ale czego się nie robi dla Koreanek, a już wkrótce dla Koreańczyków :smitten:
Nawet nie znałam tej stronki "FIVB", dlatego dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 05 lis 2006

alez prosz, ostateczni ONI powinni miec najlepsze informacje o druzynach :P

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 07 lis 2006

Uwielbiam siatkówkę ^^ Na te mistrzostwa świata czekałam całe wakacje (ina żeńskie i na męskie)... I zawsze jestem całym serduszkiem za polskimi drużynami. A za Japończykami i Koreańczykami (tudzież Japonkami i Koreankami) jak tylko nie grają z Polakami (Polkami)...

Szkoda tylko, że te zasady w drugiej rundzie są takie dziwne i Polki w swojej grupie są na 6 miejscu, a Koreanki na 7....
A zupełnie zaskoczyły mnie Tajwanki... gdyby Japonki wygrały wszystkie mecze w grupie, to bym się tak nie zdziwiła, ale Tajwanki (ciekawe, czy będą tak dobrze dysponowane do końca mistrzostw).
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 lis 2006

Hmm... ja nie zazwyczaj nie ogladam meczy choc lubie siatkowke... ale bardziej grac niz ogladac :P
Teraz akurat bym obejrzala ze wzgledu takze na koreanki... a tu jak na zlowsc nie mam mozliwosci...
Nie mowie ze tu nie ma programow ktore by to nadawaly ale e... nie bardzo sie lapie w tych programach tutaj jeszcze... a zaniem sie polapie to sie mistrzostwa skoncza xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 07 lis 2006

Siatkówka jest to jedyna dyscyplina jaką lubie i zawsze oglądam a tym bardziej że wszystko dzieje sie w japoni tylko trudno mi jest kibicować za polską to normalne że jestem przecież to mój kraj ale za tamtymi tak w głębi duszy tez jestem nie mówię tego głośno. Jedno jest dobre czy ta czy tamta drózyna wygra to i tak będę zadowolona .... i tak jak wy dziewczyny czekam na siatkówkę mężczyzn ehh fajnie przyjamniej sie napatrzymy na Azjatów hi hi
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 18 lis 2006

No i w końcu panowie zaczęli grać :D
Dzisiaj sobie nawet meczyk Polaków obejrzałam i jestem troszkę niewyspana... :bored: ale ogólnie warto było :D

No ale nie obejrzę meczu z Japończykami w środę bo gramy o 10, a ja mam wtedy zajęcia :sniff: (ja wiedziałam, że tak będzie ==)
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 18 lis 2006

Ja dopiero muszę sobie to dokłądnie przestudiować i dowiedzieć się kiedy Korea i Japonia gra :) Narazie jedyne czego się dowiedziałam to, że Polska wygrała z Chinami. Wiem też, że jesteśmy razem w grupie z Japonią :) Jestem ciekawa jak im się powiedzie :P
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 19 lis 2006

tez jestem niewyspana, w koncu podlaczylismy dzisiaj Polsat>__< na razie nam dobrze idzie, ciekawe co bedzie w nastepnej fazie o__O

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 19 lis 2006

Nooo trzy mecze i wszystkie 3:0 Nawe jeżeli przeciwnicy nie byli bardzo mocni to i tak trzeba przyznać, że grają naprawdę dobrze ^^

A w następnej fazie to chyba już tak łatwo nie będzie, ale wierzę w naszych ^^

Japonia i Korea też wygrały dzisiaj swoje mecze po 3:1 ^^
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 20 lis 2006

Hura! Jutro mam na 0930 zamiast na 8 wiec obejrze kawalek (?) meczu!!! Je! ale z Japonia i tak mnie ominie *buczy* chociaz ekhm z tego co pamietam to japonska druzyna mnie wizualnie (*kaszel*) nie zachwycila:>~

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 28 lis 2006

^ To fakt, nie zachwycają wizualnie :P, chociaż Koshikawa wygląda w czasie meczu w niektórych momentach naprawdę cute^^ [tego na zdjęciach nie widać...] Ale i tak lubię Japończyków za niesamowitego ducha walki i te cudowne obrony ^^ [to tak z siatkarskiego punktu widzenia]
Ale trzeba przyznać, że i wizualnie i siatkarsko to wolę jednak Polaków :P

Dzisiejszy mecz Polaków z Rosjanami to było naprawdę coś O.O No i będziemy grać o meale [JUPI!!!!] TRZYMAJMY WSZYSCY KCIUKI :D:D:D

A Japończycy będa grać o miejsca 5-8 i myślę, że to dla nich też pewne osiągnięcie
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 28 lis 2006

Dzisiejszy mecz był pięknym sportowym widowiskiem. Nie zepsuł go nawet żenujacy poziom kultury naszych rywali :> Aż zacieram łapce na jutrzejsze popisy siatkarskie, z pewnością będzie znacznie trudniej i co za tym idzie, ciekaiej ^___^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 29 lis 2006

OMG dzisiaj na niemiecki się nie wybrałam tylko żeby ten mecz Polaków z Serbami zobaczyć no i się opłacało :D Byłam nieco zaskoczona, że udało nam się w 3 setach wygrać, ale w sumie czemu nie ^^ Zagraliśmy naprawdę dobrze (i nie sądzę, żeby Serbowie odpuścili, bo mają raczej złe wspomnienia związane z Brazylijczykami i raczej nie chcieli by się z nimi zmierzyć już w półfinale)

Teraz mecz z Bułgarami w sobotę i oby nam szło tak dalej jak idzie ^_____^

Wróć do „Hyde wysyp”