MŚ Siatkówka Kobiet - Japonia 2006

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 29 lis 2006

Śpiochy przyspały czego skutkiem była przegrana. Przyznam, że zywcięstwo Polaków bardzo cieszy, jednak dzisiejszemu meczowi daleko było do nerwówki, którą przeżyliśmy z Rosją. Oczywiście nie ma co narzekać, jednak brakowało tego smaczku. Serbowie byli bierni, a w niektóych momentach spotkania ich gra wołała o pomstę do nieba.

Koleją rzeczy należałoby przyznać ...

----- Bułgaria ----- Brazylia ----- ZŁOTO !!

Tylko, nie wiem czy reakcja nie jest lekko przedwczesna. Wprawdzie Bułgaria, z całym szacunkeim dla przyzłęgo przeciwnika, pokazała kawałek ciekawej gry tak nadal nie stanowi dla POLSKICH ZŁOTEK specjalnego zagrożenia. Co najwyżej mogą nam skraść jednego seta. Natomiast Brazylia to najlepsza siatkarska drużyna świata. Canarinhos to klasa sama w sobie i myślę, że mecz będzie znacznie bardziej zaciekły niż w przpadku pojedynku z Rosją. Chociaż trzeba przyznać, że zapowiada się cudowne widowisko ^^ Szkoda tylko, że prawdopodobnie go nie zobaczę na żywo :(

Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 29 lis 2006

A ja się cieszę, że chociaż raz z Serbami nerwówki nie było i to my ten mecz wygraliśmy ^^ [mecz z Rosją to jeden z tych klasyków, który zapamiętuje się na długo ^^] A coś czuję, że siatkarskie horrory to dopiero przed nami, bo z Bułgarami może nie być tak prosto. Oni są naprawdę w dobrej formie [myślę, że przed mistrzostwami niewielu by postawiło na ich awans do 4]. Jednak wierzę, że Polacy sobie poradzą i zagrają w finale...
Widzę Martuś, że już Serbów na porażkę skazałaś :P Chociaż ja w sumie to też bym wolała, żeby Brazylia wygrała... To prawda, że Canarinhos to klasa sama w sobie, ale pamiętam taki sezon w Lidze Światowej, kiedy na 4 mecze z nimi wygraliśmy wszystkie 4 [i to nie było znowu tak dawno... także z nimi tez możemy wygrać ^____^ Tym bardziej, że jesteśmy jedyną drużyną na tych mistrzostwach, która meczu nie przegrała]

Szkoda by było, gdybyś Martuś rzeczywiście nie mogła meczu na żywo oglądać, bo tak jest zdecydowanie ciekawiej [w powtórkach brak emocji...]
Awatar użytkownika
seph4

Postautor: seph4 » 29 lis 2006

Ogolnie jakos dziwnie Polacy ostatnio caly czas wygrywaja. :)
Wygrana z Rosja- teraz to juz na pewno gaz zdrozeje :lol:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 lis 2006

Wiecie... ja jestem kompletnie odcięta od polskiej TV wiec... byłabym wdzieczna za jakieś... e... podsumowanie ? xP
Innymi słowy... co z żeńska drużyną ?
Bo rozumiem, że meskiej idzie świetnie i nie przegrali zadnego meczu ? Eh... sama już nie wiem... wszystko mi się pomieszało xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 29 lis 2006

kobiety
1 Rosja
2 Brazylia
3 Serbia i Czarnogora
4 Wlochy

grupa E
1 Wlochy
2 Serbia i Czarnogora
3 Kuba
4 Japonia
5 Tajwan
6 Turcja
7 Korea
8 Polska

mezczyzni
wygrali swój 9 mecz, było to ósme zwycięstwo bez straty seta. W półfinale zmierzymy się z Bułgarią.
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 02 gru 2006

Brazylia - Serbia i Czarnogóra 3:1
Polska - Bułgaria 3:1 :D:D:D

Czyli mamy jednak finał Polska - Brazylia :D
Ten mecz z Bułgarami to była prawdziwa wojna nerwów i cieszę się, że nasi są tak pozytywnie nastawieni psychicznie... Skoro sami przyzanają, że to nie był dobry mecz w ich wykonaniu to jest naprawdę dobrze [dostrzegać własne błędy to klucz do sukcesu ^^]

To co Polacy zrobili na tych mistrzostwach to jest naprawdę COŚ i niezależnie od wyniku jutrzejszego meczu to jest ich naprawdę WIELKI SUKCES!
Dzisiaj przeczytałam w gazecie, że Nicola Grbić (zawodnik serbski) powiedział po meczu z nami: "Jeśli Polacy nadal będą tak grać, to zostaną mistrzami świata" ^^
I mam nadzieję, że tak będzie :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 02 gru 2006

Aaaa! No pewnie... jak nie moge ogladać to akurat grają swietnie eh... ja mam takie szcześci, ze jak ogladam jakies mecze to przegrywaja najczesciej... chyba nie powinnam oglądać w takim razie :P
No ale ciesze się, że idzie im tak dobrze ;D
(aaa... ja chce to zoaczyć ;_; )
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 03 gru 2006

A jednak udało mi się obejrzeć mecz POLSKA - BRAZYLIA :]

Zasłużone brava dla Canarinhos !! Ten zespół mnie zawsze zachwyca swą klasą i perfekcją gry. Dzisiaj pokazali, że zasłużenie dzierżą miano mistrzów świata. A Polacy to taka lekka równia pochyła, cała plejada błędów, wojna nerwów i jakaś bezsilność. Mimo to serdecznie im gratuluję srebra, w końcu przrgrali tylko i wyłącznie z najlepszymi :] Uważam, że odnieśli ogromny sukces w stosunkowo dość krótkim czasie... A sam R.Lozano urósł nam do rangi wspaniałego, siatkarskiego czarodzieja ^^

'Oni ten mecz przegrali wcześniej, w szatni, a może i po występie z Bułgarią, jakby zadowolili się srebrem'...dosć ciekawy komentarz i jak się patrzy na grę wydawałoby się całkiem słuszny. Lecz nie do końca się z nim zgadzam, bo któż to zatrzymuje się gdzieś w połowie drogi ?! Mnie na boisku najbardziej zabrakło Grześka Sz., chociaż nie sądzę by przy takiej grze naszego rywala coś by zdziałał :] Patrząc obiektywnie, dzisiaj NIE BYŁOBY godnego przeciwnika dla Canarinhos ... Grali jak natchnieni, a Polska mimo zachwiania w ostatnim meczu odniosa największy sukces od 30 lat. Jeszcze długo pozostaną nam w pamięci piękne wspomnienia i cudowne uśmiechy naszych siatkarzy ^^

D___Z___I___Ę___K___U___J___E___M___Y !!!

A do tego nagroda indywidualna... NAJLEPSZY ROZGRYWAJACY ŚWIATA --- PAWEŁ ZAGUMNY !!
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 03 gru 2006

Gratulacje dla naszych polskich siatkarzy... Chociaż nie wygrali złota to i tak rozpiera mnie duma :P Nie oglądałam całego meczu, ale widać było, że Brazylijczycy są rewelacyjni :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 03 gru 2006

Tak zdecydowanie gratulacje dla naszych siatkarzy... Srebro to ich wielki sukces. Brazylijczycy zagrali dziś świetny mecz i tylko potwierdzili swoją wielką klasę ^^

W dzisiejszym meczu bohaterem wśród Polaków był dla mnie M. Bąkiewicz wszedł na pozycję na której generalnie nie gra a zagrał naprawdę dobrze...

To z pewnością będą mistrzostwa, które na bardzo długo zostaną w sercach i wspomnieniach kibiców: niesamowity mecz z Rosją, półfinał z Bułgarią, ten piękny gest naszych siatkarzy, którzy odbierali medale w koszulkach Arka Gołasia z numerem 16, Paweł Zagumny najlepszym rozgrywającym, czy jakby nie patrzeć Mariusz Wlazły jednym z trzech najlepszych zawodników turnieju :D itd. itd. :P
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 06 gru 2006

Weeeeeeee are the champiooooooons lalalalalalala
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]

Wróć do „Hyde wysyp”