Sungkyunkwan Scandal 20/20

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 10/20

Postautor: Eggie » 10 paź 2010

Ta kwestia JEST ptrzetłumaczona, szit :P
Juz ci ją wysłałam :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 paź 2010

ja wysiadam. napisy poszły do thona. jeszcze się mnie matka pyta co ja dziś cały dzień robiłam.. na moja odpowiedz "poprawiałam napisy" odparła mi "no to faktycznie, bardzo ważne"
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 10 paź 2010

rodzice się nie znają:) Przecież to ciężka praca:) czyli napisy najpewniej jutro się pojawią?:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 paź 2010

jutro do południa.. bo muszę jeszcze pozamieniać zdania które powymyślałam na zdania które Eggie przetłumaczyła (a ktore to zgubiły się thonowi w trakcie) xD

edit

ep 11 dla niecierpliwych --> http://www.mediafire.com/?0k3dshkc715tt5l" onclick="window.open(this.href);return false;

jak thon wroci z pracy to go doda do 1szego posta i pewnie doda jeszcze 12 ep
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 11 paź 2010

Dzięki Evel za napisy dla niecierpliwych- wreszcie ze zrozumieniem pooglądam sobie:) A i oczywiście duże dziękuje w kierunku zakręconej grupy tłumaczącej:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 11 paź 2010

Dobra, ja oczywiście jak pisałam o "tłumaczeniach dla tłumaczy" byłam zła i zmęczona, i absolutnie żadnego i niczyjego autorytetu nie chciałam podważać, a już na pewno nie mego Jabola vel Azz :) Sorki. Umówmy się, że pokasujemy, jak już skończymy z tą pozycją, bo jednak nam potrzebny jest ten wątek :P

Piżmak, again, nie była to nasze wina.... opóźnienia na soompi, ale od tego tygodnia mają się lepiej ogarnąć, więc będziemy mniej więcej na bierząco mam nadzieję...
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 11 paź 2010

Piżmak, again, nie była to nasze wina.... opóźnienia na soompi, ale od tego tygodnia mają się lepiej ogarnąć, więc będziemy mniej więcej na bierząco mam nadzieję...

Eggie a ja tylko dziękowałam za tłumaczenie do 11...coś ty - nigdy nie ma do was pretensji ani żali żadnych, bo wiem, że to jest wasz czas, który moglibyście spożytkować zupełnie inaczej:) Poza tym jakbym miała mieć pretensje jakiekolwiek to tylko do siebie na zasadzie: "Weź usiądź marudo jak umiesz lepiej i sama przetłumacz"...
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 12/20

Postautor: thon » 16 paź 2010

13 epek u eve w korekcie - a że moim zdaniem w subach jest mało ( o ile są) błędów to i korekta powinna pójść szybciutko)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 paź 2010

Mam nadzieję, że dziś da radę je zrobić, bo mówiła, że przyjeżdża ze szkoł wieczorem i będzie padnięta...
14 na razie nie widać, co? :P Szkoda, akurat dziś mam czas, zawsze na złość ^^
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 paź 2010

14 monitoruje i jak coś znajde to wyślę na pocztę szefowej , na razie wielkie oczekiwania na soompi
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 paź 2010

mam ochotę zamknąć oczy i już ich nie otwierać.. planowałam rozluźnić się po całym dniu oglądając Yamapiego.. *życie* dobra.. idę korektować... ale nie wiem czy dziś dam rade całość zrobić.. po prostu nie wiem..

edit

ehh.. jeszcz emi sie ama na godzine na neta wcięła.. "na chwilkę" ofc... no ale.. odłożyłam męża na bok.. i zrobiłam tą korektę.. oczy mam już jak główki szpilki.. ale wartało było O_O omo.. co za odcinek.. co za odcinek.. :melt: :melt:

http://www.mediafire.com/?fakwc0d80gd609n" onclick="window.open(this.href);return false;

ochh.. i masaż karku by mi się przydał.. ktoś pościeli mi łóżeczko?? spaaać.. idę spaaać..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 paź 2010

Biorąc pod uwagę, że jest 2.30 w nocy a ja właśnie skończyłam 14, to mogę się złożyć na tego masażystę ^^
Aż mi się spać odechciało.

Jak 13 emocje, to 14 dopiero...!
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 13/20

Postautor: thon » 17 paź 2010

14 gotowa - eve niestety nie ma dziś czasu więc korekta zajmie się w jej imieniu pozostała dwójka - czyli ja i Eggie - właśnie wysłane są do Eggie by je jeszcze raz przejrzała.Eve ma u nas i tak masaż wykonany przez Świrusa i Łonowego :) coby miała dziś dużo sił
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 paź 2010

Eggie, oooo.. juz zrobiłaś 14? a jeszcze wczoraj marudziłaś, że nigdzie go nie ma..>_<

thon, o jaaa.. Świru i Łonowy together.. <33 chwilowo mam troche czasu.. tak do okolo 12.. ale patrzac na to ze nawet jak sie wczorja sprezalam to zrobilam korka w 4 godziny to nie zdaze za duzo poprawic za ten czas co mi dzis zostal.. ale powiem tak. .wczoraj w tym 13 epie bylo pare takich rzeczy, ze dobrze ze mialam napisy ang bo wyszlo pare nieprawidłowości w tłumaczeniu.. wiec moze lepiej by bylo jakbym ja sie tym jednak zajela, i 14 ep dodala jutro? /no niestety same literówki to nie wszystko czym się korekta zajmuje.. tak mysle../ i przeslijcie mi napisy ang :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 17 paź 2010

dobra wyslę Ci napisy i angielskie ,najwyzej zrobię po całości wersję v2 - bo w tygodniu z kolei u mnie krucho z czasem :) - na razie planuję zrobić dziś jeszcze v2 odcinka 11

Wróć do „DokiDoki Subs”