Sungkyunkwan Scandal 20/20

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 13/20

Postautor: evelinux » 17 paź 2010

no przecież nikt nie uschnie jak harda nie będzie.. a jak mu bardzo zależy to se softa ściągnie.. :hug: nie gorączkuj, t. :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 17 paź 2010

chodzi o to że w tygodniu ja nie dysponuję nadmiarem wolnego czasu :) ,te kilka godzin które mam lużne to chcę jednak przeznaczyć na nadrobienie odcinków dram.Zresztą poczekam na decyzję szefowej tzn Eggie
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no to jak już tam zadecydujecie. tylko dajcie wczesniej znac to chociaz przesle tyle ile zdaze zrobic zeby na marne nie poszlo..

nie wiem, Eggie ty to tluamczysz na sucho? bo czasami po prostu sa takie bledy typu ze zdanie wypowiedziane w dramie nie ma sesnu jesli chodzi o kontekst jaki jest w dramie akurat.. i takie rzeczy wlasnie tez poprawiam.
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

evelinux pisze:no to jak już tam zadecydujecie. tylko dajcie wczesniej znac to chociaz przesle tyle ile zdaze zrobic zeby na marne nie poszlo..

nie wiem, Eggie ty to tluamczysz na sucho? bo czasami po prostu sa takie bledy typu ze zdanie wypowiedziane w dramie nie ma sesnu jesli chodzi o kontekst jaki jest w dramie akurat.. i takie rzeczy wlasnie tez poprawiam.

No Eggie ogląda w dość skomplikowany sposób który na pewno do najwygodniejszych nie należy :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no właśnie.. bo wiem ze nie moze sciagac rawow na kompa z jej internetem. . dlatego sadze ze jak znow mamy sluchac na Bace ze nasze tlumaczenia sa takie i owakie i nie pasuja do kontekstu to lepiej bedzie na mnie poczekac niz znow wysluchiwac od nich jaka to marna robote odwalamy..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 paź 2010

Ale co nie pasuje do kontekstu? Pomijając M jak miłość, ale wtedy byłam już w ciemnym lesie i pisłam to o 2 w nocy, co mi specjalnie nie pomogło,zresztą już to poprawiłam.
Ja aktualnie oglądam rawa na sharingyoochun i najpierw oglądam całą scenę, a potem kombinuje.

thon, rób rób, ja już ci wysłałam te poprawione [te drugie]. Niech juz ludzie mają bo sie niecierpliwią. Nie robimy dla siebie tylko dla nich, ja wychodzę z założenia, jak ktoś lubi hardy a thon ma czas teraz, to niech robi.

Mam jedno pytanko jeszcze: czy ty będziesz robił poprawionego harda do 11 czy nie masz juz w planach? Tak tylko pytam :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Eggie pisze:Mam jedno pytanko jeszcze: czy ty będziesz robił poprawionego harda do 11 czy nie masz juz w planach? Tak tylko pytam :)

zrobię harda dziś do 11 ,tylko nie wiem kiedy go wrzucę do sieci bo dziś nie dam rady ,ale jutro ,pojutrze dam wersję v2
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 paź 2010

Ok, ok.
A 13 i 14 tez dzis? To moze 11 zarzuc na wolniejszy czas, jak nie masz go teraz w nadmierze? :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 14/20

13 kończę uploadować ,zaczynam hardka 14 - gdy będzie upload 14 zrobię hardka 11 - tylko już nie zdążę go wrzucić w całości do sieci :) - może nad ranem przed wyjściem bedę miał już linki do 11 to podmienię na BACe
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

dla chętnych i ciekawych polska stronka o "Romansie Trzech Królestw" :) http://polish.cri.cn/chinaabc/chapter15 ... 150303.htm
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 18 paź 2010

Boże ale ja jestem głupia... cały cza myślę, czemu nie ma doki działu z subami a moja ślepota nie zna granic.
Mało tego myślałam, że są tylko hardy........ ech.....

Tak więc cieszę się, że mam większy wybór ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 22 paź 2010

w końcu pojawiły się angielskie suby do 15 epka -Eggie już je obrabia ,wieczorem podobno bedzie gotowe tłumaczenie więc eve szykuj się na wieczorne oglądanie 15 epka
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 15/20

Postautor: thon » 23 paź 2010

dostępne napisy do odcinka 15
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 paź 2010

16 już praaawie praaawie gotowy.. czekam jeszcz eaz Eggie wroci zeby mnie wspomogla w jednej czy dwoch kwestiach
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 25 paź 2010

eve nie czekaj na Eggie - zrób sama - ja muszę zrobić i hardka i uploadnąc a czas jak wiesz w tygodniu w dni robocze mam mooocno ograniczony :), a chcę wieczorem zrobić jeszcze harda,w nocy niech się uploaduje a nad ranem wrzucę linki na BAKĘ bo tam ludzie czekają z niecierpliwością tupiąc nogami :)

Wróć do „DokiDoki Subs”