Sungkyunkwan Scandal 20/20

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 17/20

Postautor: thon » 31 paź 2010

1-2 godzinki po dostaniu napisów od Ciebie będą softy dostępne :) hard zrobi się w nocy ,rano na Bace powinny być linki

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 18/20

Postautor: evelinux » 01 lis 2010

uhh no i koniec młynka.. jutro na spokojnie siądę nad tym 17 epem :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 01 lis 2010

w napisach 17 i 18 zaznaczyłem iż możliwa jest korekta po Twoim skorkowaniu tych odcinków .
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lis 2010

no dobra.. przyznaje sie bez bicia, że mam mega opóźnienie.. miałam to zrobić we wtorek.. potem w środę.. potem w czwartek.. aż w końcu dziś.. skorkowałam 17 ep.. jak czuję na karku oddech thona mówiący mi "zrób to dziś bo wszyscy czekają" to jakoś potrafię się sprężyć i zrobić. .a jak wiem, ze wszyscy już obejrzeli nieskorkowane napisy to mnie już jakoś.. noo.. motywacja ucieka..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 lis 2010

Niestety, tak działamy ^^
Daj ty im już spokój, obejrz 18, bo w nocy podrzucę thonowi 19, jestem już w połwoie :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lis 2010

wiem wiem, pisał mi thon, że jutro będę miała 19 u siebie.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Sungkyunkwan Scandal 19/20

Postautor: thon » 07 lis 2010

17 ,18 po korku ,19 nowość na rynku w cenie promocyjnej tylko dziś za 0.99 +Vat dostępna na 1 stronie tematu,pierwszy kompletny mam nadzieję projekt z nazwą "Doki Doki Subs" zbliża się do szczęśliwego końca. :).
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lis 2010

ja proponuję zamiast VAT-u darmowy masaż dla ekipy pracującej.. trochę mnie boli kark.. i lewe ramię.. ;)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 lis 2010

Mnie też, mnie też.
Tłumaczenie 20 to będzie udręka! Człowiek chce szybciej, a tu musi sie zatrzymać i przepisać ^^
Gdzie on w ogóle jest? Dzis by była idealna pora, żeby go zrobić, bo w tygodniu to tylko po nocach... Ech...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 07 lis 2010

Ja co kilka minut wchodzę na soompi by sprawdzić czy są te @#$%^##@ napisy do 20 epka - niestety nie ma -co do masażu -niestety moja żona kategorycznie zabroniła mi robić masaże innym kobietom ,syn (21 lat) - przystojny po ojcu , zastąpi mnie w masażu - lecę po olejki
Ostatnie wieści z soompi:"Episode 20 sub progress update: It's been translated and timed...it needs to be spot translated and QC'ed by both blue and thundie. It will be posted whenever it is finished. Thanks for your patience"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 lis 2010

Dobra, jak go wrzucą do mojej 20 czyli jeszcze ze 3 godziny, to sie z nim dzis wyrobie. Jak nie, to zacznę a jutro w nocy skoncze, nie ma rady.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lis 2010

thon pisze: -co do masażu -niestety moja żona kategorycznie zabroniła mi robić masaże innym kobietom, syn (21 lat) - przystojny po ojcu , zastąpi mnie w masażu - lecę po olejki

ooo.. masz 21 letniego syna? hmm.. może być xD (ustaliła sobie że nie będzie leciała na facetów poniżej 20-tki..) hahah.. ale Szajny i tak są słodkie xD xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 lis 2010

Kochani wszyscy, którzy wspieracie nasze tłumaczenia. Dziekuję za uwagę w swoim imieniu, naprawdę mi miło, że niektórym się podobało, jak tłumaczyłam i w ogólnie jestem super wzruszona.
Dziękuję też moim niestrudzonym towarzyszom z naszego Doki doki teamu i kłaniam się w pas.
A po full credit i moje łzy wzruszenia i nadmiar wazeliny proszę się kierować na Bakę, bo tam wylałam swoje żale i wsruszenia :D
Scandal hwaiting!
Awatar użytkownika
dantro
Co to jest dorama? o_O

Postautor: dantro » 09 lis 2010

Naprawdę jestem pełna uznania ( kansamida! ) i chylę czoła przed wszystkimi tymi osobami, które poświęciły swój cenny czas i włożyły mnóstwo wysiłku w tłumaczenie a także korektę mojego ukochanego "Sungkyunkwan Scandal".
Dzięki Wam mogłam się świetnie bawić i zrozumieć wszystkie wątki tej dramy, jako że mój zakurzonu angielski nie byłby w stanie wszystkiemu podołać ( a co dopiero mają powiedzieć takie osoby, które wcale tego języka nie kumają... ). Do tego świetnej jakości napisy wychodziły z pod waszych rąk w tempie niemal błyskawicznym. Odwaliliście kawał naprawdę dobrej roboty, WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 lis 2010

wredolce wy.. ja nigdy nie mogę oglądać ostatnich odcinków fajnych dram w ciagu dnia bo potem nie mam co ze soba zrobic.. a tutaj mam dzis jeszcze lekcje a w glowie mama tylko Scandala.. i już sie czuję cieniem człowieka..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „DokiDoki Subs”