Baker King, Kim Tak Goo [ep 4/30]

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Baker King, Kim Tak Goo [ep 4/30]

Postautor: mootyl » 16 wrz 2010

[center]Wspólny projekt Doki Doki & ShoWa Fansubs !
~ Najpopularniejsza koreańska drama tego roku dostępna z polskimi napisami !!
Obrazek

BAKER KING, Kim Tak Goo

Obrazek[/center]

OPIS:
Kim Tak Goo (Yoon Shi Yoon) jest nieślubnym synem prezesa "Geosung", legendy piekarnictwa. Pomimo swojego nieprawowitego pochodzenia, to on, ze względu na talent piekarski zostaje wybrany przez ojca na swojego następcę. Wybór ten nie podoba się żonie Goo In Junga, która wraz ze swoimi dziećmi odbiera wszelkie prawa Tak Goo do majątku rodziny. Chłopak od tej pory stara się odbudować swoją reputację na nowo, od zera... a co za tym idzie? Będzie musiał stawić czoła wielu przeszkodom tym bardziej, że na horyzoncie pojawiają się dwie kobiety. Miłość z dzieciństwa, która potrafi zdradzić w imię swoich interesów, a także nowa postać w życiu Tak Goo... dziewczyna, która pozostaje przy nim bez względu na wszystko.
~ Temat o dramie: CLICK

Za tłumaczenie odpowiedzialny jest: mootyl & YuuMiko
Hardy: thon

ODCINEK 1 - tłumaczenie mootyl_
Spoiler! ~ Mediafire ~
Softy: Odcinek 1 (format: .srt)
~ Multiupload ~
Hardy:
Part 1 Part 2

ODCINEK 2 - tłumaczenie YuuMiko
Spoiler! ~ Mediafire ~
Softy: Odcinek 2 (format: .srt)
~ Multiupload ~
Hardy:
Part 1 Part 2

!! W końcu wyszedł kolejny odcinek i mam nadzieję, że teraz będą wychodzić regularnie. Napisy dodałem bez edycji edytora tylko po własnej więc jeśli evelinux się za to zabierze później dodam poprawioną wersję. W sumie nie będzie za dużo do poprawiania bo naprawdę staram się przy tej dramie, aby napisy były profesjonalne i dobre ^^ Dlatego zajęło mi to troszeczkę więcej czasu niż planowałem. Mam nadzieję, że spodoba wam się moje tłumaczenie i czekam na opinie. !!

ODCINEK 3 - tłumaczenie mootyl_
Spoiler! ~ Mediafire ~
Softy: Odcinek 3 (format: .srt)

ODCINEK 4 - tłumaczenie YuuMiko
Spoiler! ~ Megaupload ~
Softy: Odcinek 4 (format: srt)

ENJOY ~

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Baker King Kim Tak Goo (ep 1/30)

Postautor: thon » 17 wrz 2010

zdecydowanie jedna z najlepszych tegorocznych pozycji a i tłumaczenie mootyla sprawia że miło ogląda się historię Tak Goo i MJ .Mootyl tak trzymaj tłumaczenie bdb
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: Baker King, Kim Tak Goo (ep 1/30)

Postautor: Eggie » 19 wrz 2010

Bardzo zaluje ze zaczales robic jak akurat wyjechalam, wiec do sciagania nie bede miala dostepu az do grudnia, ale moze jak sie sprezysz, to akurat sciagne wtedy, zeby na przyszlt rok miec? :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
YuuMiko
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Re: Baker King, Kim Tak Goo (ep 1/30)

Postautor: YuuMiko » 20 wrz 2010

szczerze mówiąc to po pierwszym odcinku miałam mieszane uczucia xD z jednej strony odcinek szczególnie mnie nie porwał ale z drugiej to sama nie wiem jak ten czas tak szybko minął ^^' no i skończyli w takim momencie, że od razu musiałam zabrać się za kolejny ep. xD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: Baker King, Kim Tak Goo [ep 2/30]

Postautor: mootyl » 28 paź 2010

Dla wszystkich zainteresowanych tą dramą:

mootyl_ w końcu ogarnął to co miał do ogarnięcia i zabiera się za tłumaczenie kolejnych dwóch epów (3 i 5) możecie ich oczekiwać najpóźniej do 2 listopada :)
Trzymać kciuki xD

Z góry przepraszam za opóźnienia, które mam nadzieję już się nie pojawią ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 28 paź 2010

yea~~ mootyl żyje xD xD trzymam kciuki za tłumaczenie :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 06 lis 2010

!! W końcu wyszedł kolejny odcinek i mam nadzieję, że teraz będą wychodzić regularnie. Napisy dodałem bez edycji edytora tylko po własnej więc jeśli evelinux się za to zabierze później dodam poprawioną wersję. W sumie nie będzie za dużo do poprawiania bo naprawdę staram się przy tej dramie, aby napisy były profesjonalne i dobre ^^ Dlatego zajęło mi to troszeczkę więcej czasu niż planowałem. Mam nadzieję, że spodoba wam się moje tłumaczenie i czekam na opinie. !!
ODCINEK 3 - tłumaczenie mootyl_
~ Mediafire ~
Softy: Odcinek 3 (format: .txt)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 lis 2010

małe sprostowanie - napisy mają format srt a nie txt
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 lis 2010

mootyl pisze:Napisy dodałem bez edycji edytora tylko po własnej więc jeśli evelinux się za to zabierze później dodam poprawioną wersję. W sumie nie będzie za dużo do poprawiania bo naprawdę staram się przy tej dramie, aby napisy były profesjonalne i dobre ^^ Dlatego zajęło mi to troszeczkę więcej czasu niż planowałem. Mam nadzieję, że spodoba wam się moje tłumaczenie i czekam na opinie. !!

o jeja.. widze tutaj jakąś propozycję :D hehe.. jak ponadrabiam wszystkie moje zaległości korektorskie.. to chętnie skorkuję :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
lilly0girl

Re: Baker King, Kim Tak Goo [ep 4/30]

Postautor: lilly0girl » 24 wrz 2011

Mimo, że widziałam dramkę po ang to i tak dalej czekam na PL napisy, które coś ostatnio nie wychodzą. :(
No ale nic. Dramka świetna! Najlepsza 2010 :) Idę oglądać znów po ang.!
FIGHTING. Nie ociągać się. :)

Wróć do „DokiDoki Subs”