Przewrotny Pocałunek [Playful Kiss] 2/16

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: Przewrotny Pocałunek [Playful Kiss] 1/16

Postautor: jordi » 11 gru 2010

Cóż - sorki za pisanie o tym, ale śpieszę wytłumaczyć, bo kolejna osoba nie zna realiów polskiego fansubu - no ja mogę powiedzieć, że w związku z tym, że od 7 grudnia mam 20 razy szybszy net niż wcześniej, moje projekty nowe od 2011 będą wychodzić w dwóch wersjach (hardy) - zwykłej czyli SD tak zwane, a także lepszej, 450p (800x450pikseli - SD ma 624x352), który to obraz wygląda świetnie na zwykłych TV i naprawdę przyzwoicie na dużych telewizorach nowej generacji... (nie widać pikseli itp itd)

Co do HD to na bace wielokrotnie pisałem - 90% użytkowników naszych NIE MA telewizora 40-50calowego z HD, więc wrzucanie 1,5GB pliku dla mnie jest marnotrawstwem czasu... w ankiecie o HD pół roku temu tylko 5 na 196 osób opowiedziało się za wstawianiem dram w HD...

Z czasem (rok 2012-13) pewno będą tylko w HD już wychodzić dramy (te, które będą miały taki obraz, bo np dramy Tajwańskie niestety w HD nadawane są bardzo rzadko i trzeba się męczyć z obrazem gorszym niż w k-dramach SD...

To już każdego wybór, co woli, aczkolwiek 80% dram PL wychodzi w hardach z powodu tego, że część softów ludzie sobie przywłaszczają i podpisują się, że to oni przetłumaczyli - póki co lepszego wyjścia niż hardy nie ma, żeby uniknąć takich gierek...

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Przewrotny Pocałunek [Playful Kiss] 2/16

Postautor: evelinux » 19 mar 2011

dla zainteresowanych: odcinek drugi już na was czeka :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „DokiDoki Subs”