Wyspa Tamna 4/21

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Wyspa Tamna 4/21

Postautor: evelinux » 02 gru 2010

Wyspa Tamna

tytuł angielski | Tamna, The Island / Tempted Again |

temat z doki do dyskusji jest tutaj

Obrazek

tłumaczenie | evelinux |

hardek i upload | thon |

korekta | Eggie |

wsparcie moralne i doping | Pino oraz thon |

Obrazek
oto blond robal William, dla przyjaciół Illiam

Obrazek
to niedorobiona poławiaczka Beojin, dla przyjaciół Bodzin /czyt. Virgin/

Obrazek
no i wygnany szlachcic Park Kyu, tak zwany Exile /albo the Banished One/

Cóż.. parę osób mi podsunęło pomysł na tą dramę.. zaczęłam ją oglądać (już w zasadzie ją kończę).. no i się skusiłam na nią. Jak ktoś się będzie chciał podjąć korekty to się proszę zgłosić. Drama bardzo fajna, zabawna no i Exile tam jest... Pino zaświadczy, że dla Exile warto oglądać.

STREFA DOWNLOADU:
[RAWy & hardy do ściągnięcia na BACE]

Obrazek
Spoiler! softsub - mediafire lub megaupload

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: Wyspa Tamna 0/21

Postautor: thon » 02 gru 2010

drama miodzik ,teraz tylko napisz na jaki wersji się opierasz -tv czy dvd - z ilości odcinków wnoszę że to dvd - spoko mam gdzieś linki do tej wersji :)
kto nie oglądał niech ogląda bo warto ,ost - cudo ,humor -przedni,historia wciągająca ,Seo Woo i te oczy ....
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

tak, wersja dvd :) w ktorej jest wiele fajniutkich scen ktorych w wydaniu tv nie bylo, jak tak dyskutuje czasem z Pinuxem..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 gru 2010

Na kiedy planujesz wypuszczenie pierwszego epizodu ?
Czyli speciala też zamierzasz tłumaczyć?( to ten 21 jak mnie pamięc nie myli odcinek)
Jej okazja obejrzeć 3 raz Tamrę i dobrze ,Seo Woo MUSZĘ teraz w paru odcinkach zobaczyć jako niewinną i głupiutką trzpiotkę.Aj trzeba na BACe zrobić akcję promocyjną dramy :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

to jest special? hmm.. no nie wiem. .dzis obejrzę do końca to będę w stanie stwierdzić czy 21 ep to special.. ale mam w planach tłumaczyć też Tamra Island Bloopers i Tamra Island Interviews - wszystko co withs2 wydało. Myślę, że niedługo, ale trudno mi powiedzieć dokładniej. na razie zrobiłam 15 minut 1szego epa a epy trwają po 55 minut, więc to raczej szybko dość idzie.

thon pisze:Aj trzeba na BACe zrobić akcję promocyjną dramy :)

lol, to działaj mistrzu :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 gru 2010

Korekta ja! ^^
Ev, nie przywiozłabyś mi tego na sylwka, żebym mogła oglądać w miarę, jak będziecie tłumaczyć? :)

Hehe, thon, niezłą robotę wykonaliśmy, rozruszaliśmy całe doki doki subs i teraz masz roboty od zarąbania ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hehe.. taka mialam cicha nadzieje ze bedziesz chciala :)

dobrze, przywiozę ci na sylwestra.
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 gru 2010

Yay, gumawoyo! :glomp:
W przyszłym semestrze będę stanowczo wolniejsza, to będzie czas i na korektę, i na PM :P

A ty to już chyba z 3 dramy na raz tłumaczysz ^^ Skończże Creating destiny, bo te pierwsze odcinki mnie dosyć zaciekawiły :mrgreen:
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 02 gru 2010

Wspaniała wiadomość w tym debilnym dniu XD W którymś temacie przeczytałam, że się zastanawiasz nad tłumaczeniem więc wstrzymałam się z jej zaczęciem. Bardzo się cieszę, że będzie po polsku.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 gru 2010

Eggie pisze:A ty to już chyba z 3 dramy na raz tłumaczysz ^^ Skończże Creating destiny, bo te pierwsze odcinki mnie dosyć zaciekawiły :mrgreen:

no lol.. wiem.. nawet jak zacyznalam CD to sobie obiecywalam ze to bedzie tylko CD.. ale jakos sie powstrzymac nie moge.. skoncze, skoncze :) nie amrtw sie, pamietam jeszcze ze to robie xD

arduinna pisze:Wspaniała wiadomość w tym debilnym dniu XD W którymś temacie przeczytałam, że się zastanawiasz nad tłumaczeniem więc wstrzymałam się z jej zaczęciem. Bardzo się cieszę, że będzie po polsku.

hehe.. to naprawdę szybko idzie.. chyba dlatego ze takie krótkie zdania na razie padają xD 26 minut zrobione mam juz :)

[edit]

moja drużyna dopingująca stara sie jak może.. taką oto tapetkę mi właśnie Pino sprezentowała:
Obrazek
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 04 gru 2010

ukradnę obrazek do tematu reklamowego na Bace :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Wyspa Tamna 1/21

Postautor: evelinux » 12 sty 2011

dzięki Eggie, softy do 1szego epa juz są dodane. jutro thon zrobi nam hardsuba :)

/edit/

Napisy do 2 epa dodane, hardy będą jak thon zrobi. ale andal nie wiemy czy mozemy je tutaj zamieszczać...
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: Wyspa Tamna 2/21

Postautor: Eggie » 12 sty 2011

No cóż, wersalus mnie zgasił, więc na 100 % ci nie powiem :P
Ale tak, jak się umawialiśmy z resztą modów - tutaj nie dajemy hardów, tylko w spoilerach linki do softów :P
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Wyspa Tamna 4/21

Postautor: evelinux » 27 cze 2011

napisy do 3-ciego epa dla chętnych juz dodane, reszta do ściągnięcia z Baki.

EDIT:

softy do 4 odcinka dodane. niedługo thon zrobi hardy dla Pino :)
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „DokiDoki Subs”