Princess Hours/Goong - 6/24

I my robimy napisy.
Awatar użytkownika
deki
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: deki » 08 wrz 2007

oo kiedy bedzie 4 epek><
nio czekam z niecierpliowscia i wielkie dzieki za to ze tłumaczycie tą dramke><
jest fenomenalna, nio a bynajnmiej tak w 3 odcinku bo trzeba przyznac ze 1 jest strasznie nudnyT>T

Awatar użytkownika
Turquoise
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Turquoise » 12 paź 2007

No no, ja się przyznam że obejrzałam już po angielsku, ale jednak miło by było obejrzeć Goonga w polskiej wersji... ;>
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 26 paź 2007

deki pisze:oo kiedy bedzie 4 epek><
nio czekam z niecierpliowscia i wielkie dzieki za to ze tłumaczycie tą dramke><
jest fenomenalna, nio a bynajnmiej tak w 3 odcinku bo trzeba przyznac ze 1 jest strasznie nudnyT>T
Czwarty odcinek jest skończony, lecz muszę go poszukać :( Mam czyściutki dysk i wszystkie dane na płytkach, ale obiecuję, że w przyszłym tygodniu już coś ruszy ^^

Nie jestem jedynie pewna co do następnych tłumaczeń, ponieważ jak się nie mylę to Szymon miał robić translację, muszę się nim skontaktować czy nadal jest zainteresowany i oczywiście dysponuje czasem i chęciami ^__^
Awatar użytkownika
deki
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: deki » 25 lis 2007

haaaaaaaaaaaaaau^.^
to ja poczekam z przyjemnosciaxD
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Lucy-chan » 17 lip 2008

Mam nadzieję, że coś ruszy z odcinkami :( o już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć resztę po polsku ^^

A i mam pytanko potrzebujecie może kogoś do korekty ?? Bo bardzo chętnie mogłabym wam poprawiać błędy w napisach :)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 27 wrz 2008

No to koniec laby i czas ponownie wrócić do Goonga. Tak jak pisałam na d-as, płytki z napisami niestety już nie posiadam, więc przede mną wizja jeszcze 20 odcinków. Na całe szczęście dość szybko się to tłumaczy, gdyby tylko czasówka była lepsza to kamień spadłby mi z serca, ale cóż poradzić.

Co tu jeszcze dodać, właśnie jestem przy tłumaczeniu piątki i przerobiłam jak do tej pory 40 procent, więc następny odcinek już wkrótce.

Aaa i jeszcze jedno, do kontynuowania serii zmobilizował mnie dość niesamowity mail, którego niedawno otrzymałam, ta osóbka pewnie to przeczyta, więc nie napiszę kto to taki :) Niemniej baaaaardzo nalegała, żeby tłumaczenie ruszyło... to był jeden z najdłuższych maili jaki kiedykolwiek czytałam, więc cóż mogę dodać.... ano życzę miłego oglądania.

Korekta, timing, bądź cokolwiek... ktoś by chciał przyczynić się do szybszego wychodzenia napisów to niech się ze mną skontaktuje, nie gryzę ^^
Awatar użytkownika
Carolline
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Carolline » 04 sty 2009

Widze że prace stanęły, a ja dopiero teraz sie wzięłam za oglądanie i aż mi żal że reszty napisów brak...
Awatar użytkownika
Sayu

Post autor: Sayu » 16 cze 2009

Widzę, że drama nie jest już tłumaczona... :oops: :oops: Czy mogłabym kontynuować tłumaczenie?
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 17 cze 2009

Myślę, że tak. Nic nie zapowiada, by ktoś miał powrócić to tego projektu w najbliższym czasie. Więc śmiało^^
Awatar użytkownika
Sayu

Post autor: Sayu » 17 cze 2009

Eliza pisze:Myślę, że tak. Nic nie zapowiada, by ktoś miał powrócić to tego projektu w najbliższym czasie. Więc śmiało^^
Oki... Do końca tygodnia na pewno pojawią się napisy do 7 odcinka :oops:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 17 cze 2009

Super chętnie sobie przypomnę dramkę w PL ;)
Awatar użytkownika
Sayu

Post autor: Sayu » 20 cze 2009

Przepraszam, ale napisy pojawią się troszeczkę później. Kaca mam i idę dalej spać.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Konata » 26 cze 2009

Bardzo się cieszę, że ktoś skończy napisy :D Niestety angielski znam raczej tak średnio nie ma to jak obejrzeć pl. Dziękuje bardzo za chęci :)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 15 sie 2009

Eliza pisze:Myślę, że tak. Nic nie zapowiada, by ktoś miał powrócić to tego projektu w najbliższym czasie. Więc śmiało^^
Jezu, ależ mnie dawno tu nie było... stęskniłam się za wszystkimi ^^

Napisy zapewne dokończę, ale potrwa to dłużej niż zakładałam ze względu na drastyczny brak czasu. Szkoda by było zmarnować pracę Gwiazdeczki i Shiny, więc od połowy września można się spodziewać kolejnych odcinków, wcześniej nie dam rady, bo jestem obecnie na wyjeździe :)

@Sayu możesz śmiało brać się za tłumaczenie, czym nas więcej tym lepiej -_- Tym bardziej, że odcinki będę wstawiać nieregularnie ze względu na to, iż mam w planach tłumaczenie innej dramy koreańskiej, która będzie u mnie miała status priorytetowy :]

Wszystkich serdecznie przepraszam za moje lenistwo, ignorancję i totalny brak czasu.
Awatar użytkownika
madzia512

Post autor: madzia512 » 18 sie 2009

Wie ktoś na jakiej stronce można po angielsku objrzec reszte albo skąd ściągnąć ??? z góry dziekuję za info ;)
Zablokowany