DOKI DOKI AWARDS 2010 - EDYCJA JAPOŃSKA

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: DOKI DOKI AWARDS 2010 - EDYCJA JAPOŃSKA

Postautor: Volli » 10 sty 2011

.................................... :paranoid: ...........................................

Przyznaję się do głosowania na Atami we wszystkich kategoriach, nawet tych nieuwzględniających Atami... i w ogóle... w kategorii najlepszy zespół pop i najlepsza wokalistka i we wszystkich innych też powinno wygrać Atami. Ja nie wiem jak to się stało, że Atami nie wygrało... Uważam, że jest to spisek i zostały w to zamieszane wrogie siły. W dodatku z kosmosu.

Prawdopodobnie atakują nas Marsjanie

*poszła odkurzać prywatny schron przeciwatomowy*

:volli:
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 10 sty 2011

boom_boom pisze:Macki Reiry sięgają dalej, niż myślimy? ;)
Od razu mówię, że uczciwie głosowałam tylko raz. I głosowałam na Tsuki no Koibito i Nagareboshi, przyznaję, bo jak nie miałam co zaznaczyć, to zaznaczałam dramy z Szotą, to chyba jasne :-)

Ogólnie wydawało mi się, że w głosowaniu brakowało kilku dram, w ulubionej parze i aktorce itd. Może Hotaru wygrała bo był mały wybór. Następnym razem trzeba zrobić bardziej obszerną ankietę, która uwzględnia pairingi z większej ilości dram, albo nawet wiele pairingów z jednej dramy...? Mogłyby się wtedy 2-3 osoby konstruowaniem takiej ankiety zająć. :mrgreen:

Też głosowałam na Daito!
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 10 sty 2011

Azzel przecież masa osób mało co się udziela, ale ma konto i sobie zerknęło że jest głosowanie to zagłosowało - w KD Awards to samo było - słucha mnie do 40 osób, a głosowało 70... dlatego niekiedy mnie dziwiły wybory - tu pewnie to samo wyszło XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 sty 2011

Reira pisze:Ogólnie wydawało mi się, że w głosowaniu brakowało kilku dram, w ulubionej parze i aktorce itd. Może Hotaru wygrała bo był mały wybór. Następnym razem trzeba zrobić bardziej obszerną ankietę, która uwzględnia pairingi z większej ilości dram, albo nawet wiele pairingów z jednej dramy...? Mogłyby się wtedy 2-3 osoby konstruowaniem takiej ankiety zająć.

Ale przecież to my wszyscy układaliśmy ankietę, bo na początku były same pytania i mieliśmy dawać swoje propozycje, nikt niczego nie sugerował.
Mamy, co zrobiliśmy :)

jordi pisze:Azzel przecież masa osób mało co się udziela, ale ma konto i sobie zerknęło że jest głosowanie to zagłosowało

"Masą osób" chyba nie określa się dziewiętnastu sztuk. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 10 sty 2011

Ale przecież to my wszyscy układaliśmy ankietę, bo na początku były same pytania i mieliśmy dawać swoje propozycje, nikt niczego nie sugerował.
Musiałam przegapić ten etap, a skoro ja go przegapiłam, to pewnie inni też :mrgreen:

Volli pisze:Przyznaję się do głosowania na Atami we wszystkich kategoriach, nawet tych nieuwzględniających Atami
Ja niestety głosowałam na Atami tylko tam, gdzie było wspomniane :mrgreen: Ale to pewnie wszystko przez mr.2! To jego sprawka.

Myślę sobie, że są osoby, które siedzą na forum i zagłosowały, a za bardo w dramach nie siedzą, tylko głównie w muzyce. Może one głosowały na tytuły, które po prostu coś im mówiły i stąd ta Hotaru.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 10 sty 2011

no dobra lady, ale te 19 to i tak dużo, bo w dziale jdramowym regularnie parę osób tak naprawdę się wypowiada... wystarczyło, żeby powychodziły dziwactwa w niektórych kategoriach :)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 10 sty 2011

W sumie też racja, ileż to pozycji dostało nagrody i za "najlepszość" i za "najgorszość" ;)

To ja nie wiem, pewnie z 10 osób zupełnie przypadkiem weszło, zobaczyło, że Ayase Haruka jest piękna i oddało głos.

Nieee, dobra, chyba za dużo o tym myślę.

W każdym razie, ta ankieta nie oddaje gustu aktywnych użytkowników doki. A każdy może sobie zajrzeć, poczytać, głosować. Jest zabawa.
Obrazek

Wróć do „Doki Doki Awards”