Bias Biasów (japanese edition)

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Bias Biasów (japanese edition)

Postautor: evelinux » 12 kwie 2011

omo.. jak już wiem kto to Gackt i Hyde to jakoś od razu bardziej meaningful się dla mnie wydają te wyniki :rolly: bedąc uświadomiona (a nie pamiętając na którego głosowałam) stwierdzam, że Gackt mi bardziej podchodzi xD no i Miyavi.. :melt:

i nadal nie wiem co mrocznego ma w sobie Yamapi, żeście go do impreatorów nocy wsypały :P

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 12 kwie 2011

evel, nie zrozumiałaś idei Imperatorów Nocy. :D Chodzi o takich, co mają przyjaciółki na noc i lubią majonez.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

aaa.. lolz..to powinnam teraz rzec "aaa.. no chyba ze tak"? no niee.. gdzieżby inaczej.. jako wiernie wierząca w nienaganną moralność mojego męża nadal się dziwie temu procederowi..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
TAIyou
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: TAIyou » 12 kwie 2011

Zaskoczyły mnie niektóre pozycje na miejscach medalowych...no ale jestem dumna z Ikuty :rolly:
Co do wersji jrockowej...Kyo to jest marka sama w sobie :buahaha: niby takie grzeczne zdjęcie a i tak pudło jego xD

Ogólnie bardzo podobał mi się ranking i to zdjęcie Seto^^
I dziękuję tym wszystkim którzy wzięli udział w głosowaniu i pofatygowali się by klikać na jrockowców :smitten:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 12 kwie 2011

I miejsce- Narimiya Hiroki (16 głosów)

Margot jest zadowolona XDDDD
nie zawiedliście mnie XDDD (oczywiście to był zart ^^)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

oj tak, tak, też na niego glosowałam..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Doki Doki Awards”