BANER DOKI - WYNIKI !!!!!!

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

BANER DOKI - WYNIKI !!!!!!

Postautor: mootyl » 13 wrz 2010

Przyszedł czas na ostateczne wyniki...

W końcu po całym tygodniu wybraliśmy banerki dla naszego forum... Może zacznę od statystyk: w ogólnym głosowaniu wzięło udział 38 osób, w dogrywce zagłosowało 27 osób. W ogólnym głosowaniu największą ilością głosów oddaną na jeden baner była liczba 17 głosików, w dogrywce 11. Po zaciętej walce przedstawiam wam OSTATNIE DWA BANERKI, KTÓRE SIĘ DOSTAŁY:

~ ZWYCIĘZCY:

KOREA:
Obrazek

JAPONIA:
Obrazek

no i pozostali (znani nam od dłuższego czasu)
~ ZWYCIĘZCY ~
KOREA:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

JAPONIA:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

TAJWAN (wszystkie 5):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MIXY (wszystkie 5):
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no i Taemin: http://a.imageshack.us/img641/1614/logos02.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

MOJA OPINIA:
Dziękujemy wam (moderatorzy i admini), że tak licznie i chętnie wzięliście udział w tym konkursie. Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się zorganizować jeszcze lepszy i sprawniejszy ^^
Co do wybranych pozycji... nie będę ukrywać xD Nie wiem co wami kierowało, ale wydaje mi się, że nie wybraliśmy tych najlepszych banerków, perełek. Dziwny jest fakt, że nie wygrało SScandal o.O Cóż może następnym razem :D
(oczywiście to moja własna, skromna opinia xD)

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: BANER DOKI - DOGRYWKA (17.09.2010 - 19.09.2010)

Postautor: margot. » 18 wrz 2010

ej ja nie zdążyłam normalnie zagłosować bo wiedziałam że mam czas do niedzieli... poza tym czekałam i czekałam aż poprawisz niewyświetlające się numerki -______
i co z tego że te banerki które mi się podobały nie dogoniły by zwycięzców, chciałam zagłosować na to co mi by się spodobało -____-
ja rozumiem że zasady przy robieniu banerów były łamane, ale na to i tak użytkownicy są zgodzili i dodawali więcej, no ale już bez przesady...
mootyl ja rozumiem że jak stałeś się modem to chcesz tutaj wprowadzać swoje wizje i porządki, no ale spokojnie, doki nigdzie nie ucieknie >.<
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 wrz 2010

Z Azzel postanowiliśmy skrócić czas głosowania i zrobić dodatkową dogrywkę
jak chcesz na kogoś krzyczeć to proszę, ja sie spytałam o statystyki i stwierdziłam ze może byśmy zrobili już dogrywkę. W ogóle czekam na odpowiedź od ciebie Margot jakąś odnośnie forum modów i nie wiem czy masz nadal problem z wejściem tam, czy rozmawiałaś już z Wersalusem odnośnie tego. Sytuacja głosowania wyszła spontanicznie i przyznaje moja wina, następnym razem mam nadzieje ze po prostu dopracujemy jakoś system wybierania banerków i będziemy się trzymać i zasad, i terminów.
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 wrz 2010

ja rowniez sie zgadzam z margot chociaz ja zdazylam zaglosowac.. jak oglaszacie ze glosowanie do niedzieli to wszyscy widza ze do niedzieli i widza ze maja jeszcze czas a wy naglw z ksiezyca konczycie glosowanie.. troche to było nie fair.. wiecie?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 18 wrz 2010

Ponieważ jest dużo modów oraz nowe forum (które ma wiele opcji) to głosowanie było pierwszym w... nazwijmy to.. nowej fali. Rzeczywiście było dużo pomyłek i niedopatrzeń, ale mam nadzieję, że w przyszłości modzi się wszyscy dogadają wcześniej i głosowanie będzie tak sprawne, że powali wszystkich na kolana. :victory: O ile przewidujemy jakieś głosowania w przyszłości, bo mi większość bannerków co zwyciężyła się podoba, może w wyjatkiem 3. :D
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 19 wrz 2010

ach baner z tae jest taki ładny -.- [to chyba dlatego, ze ma jeszcze te długie włosy]
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: BANER DOKI - WYNIKI !!!!!!

Postautor: evelinux » 19 wrz 2010

yea~~ chociaz moje Hana Kimi wygralo.. tzn.. nie moje ale moje.. wiecie.. glosowalam na nie xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 20 wrz 2010

ja żałuję, że Oh my lady Evelinux nie przeszło ;< uwielbiam ten banerek <3
za to podoba mi się cała Japonia (yess baletnice przeszły xD) Chociaż brakuje mi tu Matsujuna z orką XD

No... a generalnie to cieszę się, że moje banerki w jakimś stopniu przypadły Wam do gustu <3

I też mam nadzieję, że następne edycje (będą?) będą się cieszyć większym zainteresowaniem ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 20 wrz 2010

Hem... nie ogarniam zwycięzców, no ale cóż, też zdaje mi się ze było dużo fajniejszych banerków ale moze następnym razem przejdzie więcej propozycji które mi się podobają xD //eh, baletnice... chłopców lubie ale patrzec na nich codziennie w takiej formie to dla mnie za dużo xp//
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 20 wrz 2010

no w większej mierze mniej więcej po mojej mysli chyba? no ale pamiętam bannerki z oh my lady i były fajne, eh, szkoda! : D ale może nastepnym razem bede bardziej ogarnieta i sama coś zrobie ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 wrz 2010

Maura pisze:ja żałuję, że Oh my lady Evelinux nie przeszło ;< uwielbiam ten banerek <3

no ja tez chociaz sama niestet ynie moglam na niego zaglosowac bo mialam jeszcze innych faworytow.. ale szkoda bo byl na prawde fajny..

pytanie.. dlaczego nowe banekrki sa wymieszane z tymi zachecajacymi do glosowania na nowy banerek??
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 20 wrz 2010

Azzel pisze:Hem... nie ogarniam zwycięzców, no ale cóż, też zdaje mi się ze było dużo fajniejszych banerków

no ja tak samo Azz, zważywszy na to że jeszcze nie mogłam zagłosować na żaden banerek -__-
też się dziwię że ze Scandala nic nie przeszło i z OML :(
Azzel pisze:eh, baletnice... chłopców lubie ale patrzec na nich codziennie w takiej formie to dla mnie za dużo xp//

popieram...

Swoją drogą ten mix, numerek 2 (z nogami)
to z jakich to jest dram te nogi bom ciekawa ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 20 wrz 2010

margot. pisze:Swoją drogą ten mix, numerek 2 (z nogami)
to z jakich to jest dram te nogi bom ciekawa ^^

jak go dodawalam uwzglednialm * że jest to banerek poza konkurencją.. ze po prostu sie bawilam i zrobilam tkaie cuś i jak juz zrobilam to postanowilam dodac a on nagle sie znalazl w konkurencji.. ba.. nawet wygral.. wiec.. whateverr ^^ mnie tam sie na niego milo patrzy xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 wrz 2010

Piekne mamy te banerki ^^ Nawet te, ktore mi sie nie podobaly, w powiekszeniu wygladaja super :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „Wydarzenia”