Nowa wersja

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Nowa wersja

Postautor: wersalus » 08 lip 2015

Opinie, komentarze, rady, błędy, prośby można umieszczać w tym temacie. Wszelki krytycyzm dozwolony.

Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Nowa wersja

Postautor: czerteziki » 08 lip 2015

Dziwnie działa oznaczenie kolorystyczne nieprzeczytanych tematów (o ile to jest oznaczenie nieprzeczytanych tematów) Przeczytałam temat czerwony i nadal się świecił...... na czerwono.... po 3 wejściu w temat kolor wrócił do normy.

A bardzo podoba mi się całość.... Ale chat tzn jego wnętrze dla mnie jest za bardzo kontrastowe aż bolą oczy, ale to moje prywatne odczucie.

Aaaa.. nie wiem czy to ma znaczenie korzystam z firefoxa...
Obrazek
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Postautor: Konata » 08 lip 2015

Podobają mi się kolory, brakuje banerka - to chyba kwestia przyzwyczajenia, podoba mi sie czat, widzę że idziemy z duchem czasu i postęp jest. Mi wszystko działa- jak na razie ale nie jestem wymagającym użytkownikiem serio póki mam emotki i avki jestem happy.

Nie wiem jak sprawa będzie się miała z wylogowywaniem np w trakcie pisania posta i brakiem dostępu do czata co się notorycznie zdarzało ni z gruszki ni z pietruszki w poprzedniej wersji i nie było to zależne od oprogramowania bo czy win, czy android wywalało mnie kilkanascie razy dziennie w najmniej spodziewanych momentach...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Nowa wersja

Postautor: Mizuki » 08 lip 2015

Nie wiem czy to prace konserwatorskie jeszcze trwają ale ciężko mi wejśc na stronkę...

:kura Podoba mi się możliwość formatowania tekstu!Nie jest nudno!
:kura podobają mi się drzewka, rozwijanie tematów jest tym co powoduje, że forum stało się bardziej intuicyjne i przejrzyste
:kura <Wykaz forów> nazwałabym <strona główna>
:kura wstawiania różnego rodzaju playerów :victory:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Postautor: Volli » 08 lip 2015

Ja również uważam, ze czat jest mało przejrzysty, te wałeczki są ... ojej.
Dalej: Nie wyświetla mi się info o liczbie nieprzeczytanych postów. Tyle po krótkim użytkowaniu. Pewnie później będize więcej uwag.
:volli:
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Nowa wersja

Jakoś mi akurat lista rozwijania więcej bardzo się podoba. Mamy tam wszystko i nowe posty i posty nieprzeczytane, ale ja jestem minimalistką. Gdyby była liczba obok być może byłoby idealnie.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Mizuku nie chodziło mi i informację o nieprzeczytanych postach przy liście, a pod belką ze ścieżką (wykaz forów...) - w starszej wersji napis był pogrubiony gdy były jakieś nieprzeczytane posty, a przy nim pojawiała się ich liczba. Ja bardzo często z tego korzystam.

Obrazek

Ponadto to samo czyli: nieprzeczytane posty, nowe posty, twoje posty widnieje po rozwinięciu przycisku "więcej" po lewej stronie, co wydaje mi się niepotrzebne.

Trochę też nie bardzo - oprócz cieniowania okienek czatu podoba mi się mglista otoczka wokół awatarów. Oczywiście piszę jako wierna użytkowniczka "tej drugiej skórki" (jakkolwiek się ona nie nazywa)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Postautor: Azzel » 08 lip 2015

Z takich moich szybkich wrażeń:
- czy banerka w ogóle nie ma? (nie pytam o zmienny), mimo wszystko przydawał się jako bardzo szybki odsyłacz do strony głównej,
- to co mamy w zakładce więcej - jest szansa by jednak wrzucić to jak wcześniej na główną stronę bezpośrednio z licznikiem? mam na myśli nieprzeczytane posty, nowe posty - było to o wiele wygodniejsze wcześniej
- czas na chacie mam w formacie am/pm, jest możliwość zmiany tego na format 24godzinny?
- poza tym reszta jest chyba do przyzwyczajenia, muszę potestować jeszcze jakie cuda mamy do edycji tekstu i moderacji, ale na chwilę obecną tylko to co powyżej przeszkadza mi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Jeszcze jedno. Z testów pamiętam takie moderacyjne funkcje jak oznaczenie offtopu. Jeśli byłaby możliwość zainstalowania jej tutaj, byłabym bardzo szczęśliwa.
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Nowa wersja

Off Topic
Volinie ! jeeeest!

A to my chyba mamy inne widoki bo ja jestem na blue i nie mam nic takiego w górnym panelu jak Ty na białym :)
licznik powinien być musowo.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Mizuki86 pisze:
Off Topic
Volinie ! jeeeest!

A to my chyba mamy inne widoki bo ja jestem na blue i nie mam nic takiego w górnym panelu jak Ty na białym :)

A pardon, zwracam honor, jest... z tym że pamiętam wersję z ukrywanym tekstem, trochę jak spoiler, ale możę mnie pamięc zawodzi...

Natomiast mam jeszcze jeden kamyczek dotyczący czata. Nie widać napisu z nickiem błękitną trzcionką. Zlewa się z tłem.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Nowa wersja

Postautor: czerteziki » 08 lip 2015

Mizuki86 pisze:
Off Topic
Volinie ! jeeeest!

Tak ja w niebieskiej skórce niczego nie mam na wierzchu tzn wszystko jest pod więcej - nieprzeczytane posty, przeczytane, własne jak pojawiało mi się to po zalogowaniu na głównej było bardziej intuicyjne... jak pisze Mizuki :puppy: :puppy:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Nowa wersja

Jeszcze jedna sprawa!

Z tego co zauważyłam w nowej roubryce "najnowsze tematy"... wcale najnowszych tematów nie ma. Zapewne już z resztą sam to zauważyłeś, ale piszę na wszelki wypadek. Jeszcze jedno odnośnie "najnowszych tematów" - czy nie lepiej byłoby, zamiast wyświetlać najnowsze tematy, wyświetlać te trzy ostatnio aktywne, te w których ostatnio napisano jakieś posty?

Info o nowo utworzonych tematach nie pojawia sięna czacie.

To tyle po kilku godzinach.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Nowa wersja

Postautor: jordi » 08 lip 2015

Dla mnie nie jest źle, choć przyzwyczaiłem się do starej wersji (ale ja taki jestem że nie przepadam za wszelakimi zmianami).

Jeśli już się przyczepić, to na głównej stronie forum wszystko jest takie... ściśnięte jakby i nie ma wrażenia takiego porządku jak był na starej grafice mimo wszystko.

Na białym tle jest zbyt jasno - poprzednio z boku było szare tło i o wiele bardziej to tak jakoś wyglądało, Tak teraz wali po oczach tą bielą. Fakt że ja jestem w 90% na forach przyciemnionych mocno, ale jednak aż takiego światła się nie spodziewałem XD

Nie ma banerka - sporo jest do luftu, bo ktoś jakieś cieniaste k-dramy dobiera :P , ale jednak przyzwyczajenie XD

Do wszystkiego mimo wszystko idzie się przyzwyczaić, ale czat to tragedia dla mnie. Te beleczki są okropnie brzydkie. No i czat tylko zajmuje 3/5 ekranu - dziwnie to jednak wygląda jak dół taki pusty - przynajmniej na moim kompie.

Jak się porozglądam bardziej to dopiszę coś jeszcze XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Nowa wersja

Postautor: Mina » 08 lip 2015