co robię, żeby nie...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 18 sty 2010

żeby nie uczyć się do strasznego okropnego durnego i niepojętego za cholerę PROBALA (rachunek prawdopodobieństwa, czyli najbardziej niezrozumiały przedmiot o najbardziej zrozumiałej nazwie XD) mam w planie obejrzeć Yamato Nadeshiko cośtamcośtam, odcinek pierwszy :> ciekawe czy wytrzymam do końca.

(już się chyba kiedyś "uczyłam" probala na doki, coś mi się kojarzy ;p)

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 18 sty 2010

Akire, gwoli ścisłości... co ty studiujesz? :D
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 18 sty 2010

akire pisze:już się chyba kiedyś "uczyłam" probala na doki, coś mi się kojarzy ;p)

Mówisz o analizie, jak dużo szczęścia mieli w Liar Game, a jak dużo naprawdę wyliczyli? xP
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 18 sty 2010

DSakura pisze:Mówisz o analizie, jak dużo szczęścia mieli w Liar Game, a jak dużo naprawdę wyliczyli? xP
haha, no fakt. nie no, miałam na myśli, że kiedyś już się uczyłam do probala i marudziłam na doki na ten temat ;) jak pisałam tego posta to miałam dziwne deja vu.
Akire, gwoli ścisłości... co ty studiujesz?
ano... matmę XD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 20 sty 2010

hmm by się nie uczyć... naszła mnie PILNA potrzeba posprzątania dysków! Układam, przekładam, usuwam, podpisuję... i tak już z godzinę....
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 20 sty 2010

żeby nie czytać skryptu na jutrzejszy egzamin z ekologii (!sic) ide na zakupy do reala - 2 godziny z głowy jak nic XD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 20 sty 2010

przerobiłam już wszystkie mozliwe pasjanse T__T a unia czeka, a wiedzy nie przybywa,eh..
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 20 sty 2010

żeby nie uczyć się o populacjach to chodzę sobie po ulicach, których nie znam i marznę, ale to lepsze niż uczenie się =__= bardzo pożyteczne takie chodzenie bez celu... teraz już wiem gdzie jest ulica Jasna czy Kubusia Puchatka xD
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 20 sty 2010

Ale z czuje potrzebę pochwalenia sie XD (jakby było czym, no naprawdę ech :()

Żeby sie nie uczyć Historii Chin:
- wstalam o 6 rano - zaczelam sie bawić swoim profilem na Lascie - 3 godziny z głowy ;)
- pościągałam wszytskie najnowsze zdjecia 2pm do reklamy kubeczkow
- przeżywalam: kolejno: jacy on słodcy, jakie te kubeczki zajebiste i jak bardzo strasznie mocno je chcę spamując przy tym niemiłosiernie Norisiowi na gg
- uspokoiłam sie trochę i zasiadłam do notatek z długopisem w ręku i ....
- poczułam nieodparta potrzebę zrobienia sobie perfekcyjnego manicure (no dobra - takiego mniej więcej xD) po czym przespałam sie pół godziny i manicure nadal jest perfekcyjny ale z siateczka drobnych szlaczków na każdym paznokciu xD
-właśnie rozważam czy nie zrobić go na nowo ^^

A Chiny? Leżą i kwiczą ^^ A egzamin w piątek. Yay! :(
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 20 sty 2010

rozpływam się nad szajni i spamuję na fejsie - NORMA
zeby sie nie uczyc.... na co to kolej? aaa, tak, koreanski ;O

UPS :D:D:D

(i byłam na zakupach i w kinie i dopiero godzine temu wróciłam, wheee)
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 21 sty 2010

żeby się nie uczyć przez cały dzień tylko łyżwy, zakupy i croissant z migdałami xD
jutro tak samo zrobię byle żeby dotrwać do weekendu
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 21 sty 2010

Ja żeby nie robić projektu na film animowany...

sprawdzam sobie statystyki kanału na youtube, robie mv-ki z jdram -wogole jestem hardcore'owym youtuberem :) Oglądam filmiki w necie jak sie malowac i inne babskie sprawy, recenzje najnowszych kremów do rąk itp. :wink: i przepisuje z jednej kartki na drugą listę rzeczy do zrobienia.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 21 sty 2010

ej... że by się w końcu pouczyć pojechałam z koleżanką do niej się pouczyć, no a żeby się nam nie udało spełnić to założenie to skończyłyśmy na picu grzanego piwa z cynamonem i miodem i gadaniu o bzdetach oraz kolorze mojego imienia xp jak jutro nie zaliczę egzaminu to się załamię:/
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 22 sty 2010

huh, dlatego nie lubie sie uczyc z kims, bo w moim przypadku zawsze skonczy sie to na czyms innym niz nauka.. chyba ze ta osoba to Julka (choc z Julka nie probowalam sie uczyc, ale ona jest taka osoba ktora jak mowi uczycmy sie to sie uczymy).. w kazdym razie.. na Polaka jest tylko jeden haczyk zeby zaczal sie uczyc.. czas.. jak go nie przycisnie to sie za to nie zabierze.. przykra prawda..
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 22 sty 2010

u mnie znajomi wolą uczyć się razem, ale to chyba tylko taki pretekst żeby się spotkać i pogadać o niczym, bo ja jakoś nigdy się niczego nie nauczyłam po takich spotkaniach O__o no chyba nauczyłam isę tylko tego ----> wspólne uczenie w moim przypadku nic nie daje
ODPOWIEDZ