co robię, żeby nie...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 22 sty 2010

ściągam sobie dr housa żeby nie wypełniać papierków, którymi po radzie zostałam uraczona. w mordę piątek jest w końcu :D

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 22 sty 2010

w moim totalnie nic nie daje.. ja musze byc samna sam z kartką(ami). i wgapiamy sie w siebie nawzajem..
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 23 sty 2010

eternal facebook spam przez dwie godziny
ale wiem co bede jutro robic by sie nie uczyc - ogladac czokleta i rebelliona lajwu (jak dobsz pojdzie) i jutro W KONCU PO TYLU MIESIACACH CZEKANIA WYCHODZI CAPRICA
jaram sięęęęę
nie wiem jak sie skupie na nauce w ogóle :DDD a musze i to bardzo D:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 23 sty 2010

wstałam jakieś 3h temu i od tego czasu biorę sie za naukę, masakra:/ a, obejrzę sobie w końcu Pastę xp <IRIS po 17epie mnie wkurzył za mało sie zabijali xp W ogóle mojego ciachusia ulubionego zabili, mógł się pobronić trochę dłuzej:/>
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 23 sty 2010

chyba zrobię temat o jakiejś dramie < - zawsze jakaś godzina do tyłu xP

ehh moją naukę najprawdopodobniej zacznę wieczorem jak już się wynudzę, najjem, wyśpię i stwierdzę, że czas się przestać irytować i wziąć za logikę, albo.... językoznastwo :shock: (sama myśl o tym ostatnim przyprawie mnie o dreszcze ;///)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 23 sty 2010

logika.. brrr..

językoznawstwo.. brrr...

wspolczuje ci szczerze.. jedne z moich wielu traum..
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 23 sty 2010

chemia śmierdzi.
dlatego, żeby się jej nie uczyć przekopuję forum AMB. i szukam fot MBLAQów. i oglądam filmiki na yt.
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 24 sty 2010

Czeka na mnie historia od rana, a ja czytam wszystko co nie nazywa się podręcznik :) No i jeszcze zrobiłam ciasto, które nie wyszło, dlatego zrobiłam drugie i tak pół dnia mineło...
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 24 sty 2010

obejrzałam grey's anatomy zaległe i teraz mi źleee
i w sumie dzień się kończy, może na dobranoc coś przeczytam? yeah, right............
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 sty 2010

ohhh.. jak wstalam dzis o 9, to ubralam szlafrok, siadlam do kompa i zaczelam sciagac i szukac po necie.. i tak mi zeszlo do 13 *_* to juz jest uzależnienie.. o 13 jadlam sniadanie dopiero.. czuje sie jak wrak czlowieka.. i jak tu niby mam sie zabrac do nauki?
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 28 sty 2010

o, mialam tak cale wakacje, swieta, weekendy...

a teraz, hmm, obejrzalam hello baby, ale to bylo jakies 2 godziny temu? i tak siedze bezczynnie, a tyle notatkow czeka... jestem glodna odkad wstalam i jeszcze nie zmobilizowalam sie do ogrzania (!!!) sobie obiadu.
nawet nie mam pomysłów co robić żeby nie robić ;(
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 sty 2010

rikliś, ja bym sie mogla caly dzien gapic na twojego siga.. swoja droga jakby tu ktos zrobil konkurs na najlepszego siga, to twoj mialby 100 glosow ode mnie xD

wypilam plusza ale chyba bez wewnetrznej namiastki motywacji to nawet plusz nie pomoze..
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 28 sty 2010

haha, spoko, mam to samo ;D czasami wysle posta, zobacze go i tak siedze i sie gapie o_O on wygrywa wszystko i gdyby istnialy koszulki z ruchomymi nadrukami to chodzilabym w niej 24/7 ;PPP

szukam informacji jak sprawdzic stan konta w orange abonament.. anyone? wszystkie 500, 200, 100, 124 nie dzialaja _-_
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 sty 2010

O kurde, evi ja już miałąm to samo powiedzieć lata świetlne temu. Jak widze tego chłopczyka to po prostu się zawieszam i gapię przez 15 rund jak on strzela tą ksiązką :D Już nawet przestudiowałam z detalami ten gif... jaką ona ma smętną minę zaraz po tym jak rzuca notebookiem :D I nawet hasło adekwatne :D

Mogę zapytać co to za pan i skąd to w ogóle jest?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 28 sty 2010

ło matko, chyba wszystko co może mnie rozproszyć wyrzucę na drugi koniec pokoju, przykryję czymś, potem przywiążę się czy lepiej przykuję do kaloryfera z notatkami a kluczyk wyrzucę przez okno, już dwa dni a ja prawie nic nie zrobiłam <no nie zapiekankę i prasowanie a i owszem xp> udało mi się przebrnąć przez parę testów ale jak zaczynają do mnie gadać słownictwem delicto,adhezyjny,Pactum de non cedento,Vacatio legis to sorry, głupieję i uciekam od tego świństwa T__T

a przy okazji też dostaję na tym chłopczyku zawiechy xp
ODPOWIEDZ