co robię, żeby nie...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 28 sty 2010

co do gifa to się zdecydowanie zgadzam... xD wczoraj się na niego gapiłam, z trudem postrzymując się przed postąpieniem tak samo z książką o Europie.

no a teraz zamiast się uczyć / robić cokolwiek pożytecznego postanowiłam przeszukać jakieś pochwane w szafach kartony, i nie mogę się nadziwić ile dziwnych rzeczy znalazłam xD mam plakat z Byaukyą sprzed jakiś pięciu lat i cały plik Ribona w hiraganie z 2002 roku... cały wieczór z głowy, będę rozkminiać stare mangi shojo xD

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 28 sty 2010

juz chyba jakis 5 raz napisze, ze to Taemin z SHINee w sitcomie TaeHaeJi ;P

prosze zamknac mego laptopa w wielkiej skrzyni na trzy kłódeczki D:

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: daydreamer4 » 28 sty 2010

Żeby nie oglądac Hello baby ogladam 2pm i dzieciaki :D Haha, genialna jestem prawda ?? XD Czuje sie z siebie dumna ^^^
Mogę zapytać co to za pan i skąd to w ogóle jest?

Toż to Teaminek ^^^^^^ *i siedzi cicho bo to w końcu nie ja jestem to najwiekszy Shinee freak xD*

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

nowy task by sie nie uczyc - znajde wam tego cuta!!! ;D

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 28 sty 2010

rikli pisze:on wygrywa wszystko i gdyby istnialy koszulki z ruchomymi nadrukami to chodzilabym w niej 24/7 ;PPP

to bysmy takie koszulki chyba grupowo zamowily bo chyba nie bylybysmy jedynymi na nie chetnymi tu na forum xD

a o koncie orange nic a nic nie wiem.. nie znam sie.. ja mam plusa..

Eggie pisze:Jak widze tego chłopczyka to po prostu się zawieszam i gapię przez 15 rund jak on strzela tą ksiązką :D Już nawet przestudiowałam z detalami ten gif... jaką ona ma smętną minę zaraz po tym jak rzuca notebookiem :D I nawet hasło adekwatne :D

hihih, jak my podobnie myślimy xD to jest po prostu.. GIF TEGO ROKu a nawet tysiaclecia.. tej sesji,, on wygrywa wszystko, zawsze i wszedzie i ze wszystkim! xD

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 28 sty 2010

Haha, gif tej sesji mówisz... ;D
Nawet jesli rikli go kiedyś zedejmie (nie zapowiada się) to mam przeczucie, że ze zdwojoną siłą powróci latem :D

Wybacz, ja w ogóle omijam te wątki z zespołami koreanskimi więc nie miałam okazji przeczytac kto to jest :)

PS A powiesz mi jeszcze w którym to dokładnie epie bo tego jest mnóstwo na yt a mnie naszło żeby oblukac zamiast portugalski rozkminiać :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

haha!

i pod sam koniec ;D

no szybko tego nie zdejme, ale... KURDE TERAZ CHCE TO OBEJRZEC ZNOWU!!! ;( najgorzej XD

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

rikli pisze:haha!

i pod sam koniec ;D

no szybko tego nie zdejme, ale... KURDE TERAZ CHCE TO OBEJRZEC ZNOWU!!! ;( najgorzej XD

ło massakra.. te śmiechy w tle.. jak w marnym amerykanskim serialu.. ale o dziwo obejrzalam to calutkie, bez przewijania :)

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Mnie zabija ten wujek i jego dziewczyna jak zaczynają sie smiać i tak dookała się synchronicznie obracają :D

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

smiechy sa bo to sitcom... ;P ale przyznajm, ze swietnie sie ogladalo te cuty z taeminem i w ogole bylo bardzo przyjemne ;D choc przewidywałam okropnego faila
matka junsu win

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

masakra.. koreanski sitcom.. oj nie, nie.. za bardzo mi sie te smiechy kojarza z ameryka zebym sie kiedykolwiek chwycila za cos w tym stylu.. never.

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 28 sty 2010

Jezu, on jest chudszy, niż mi się zdawało.

A żeby jutro nie iść na lekcje, chyba zaraz zrobię sobie ćwiczenia z podrabiania podpisów. :oops:

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Mnie to jakoś nie wicągnęło, obejrzałam dwie cześci... Urok gifa znika jak sie całą te sekwencję ogląda... już tego nie oglądam tylko zerkam na twój obrazek :D

Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 28 sty 2010

o nieee, nie chcesz oglądać thj jeszcze raz ;p 10 godzin wyciągnięte z życiorysu XD chociaż, jak będą ferie... możnaby w sumie strzelic najlepsze party z knującym taeminkiem <3

tym razem się ucze, srsly O_O

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

ja to obejrzalam w 5 czy 6 h ;P eh, widac tylko my mamy takie skrzywienia by to ogladac XD ale i tak niezmiennie urocze jest to i w ogole korea korea

eee yyy

ide tworzyc, potem sie poucze *_*

i ship boa with anyone
ODPOWIEDZ