co robię, żeby nie...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Post autor: kells » 08 maja 2010

zbolem?? jak to? i w ogole jakim cudem piszesz z azjatami przez 4 h? psizecie jakos na bieżąco? przez jakis komunikator, czy jak?

Awatar użytkownika
n0ale
Co to jest dorama? o_O

Post autor: n0ale » 09 maja 2010

nic nie robię, bo mi to jakoś naturalnie wychodzi, że się nie uczę. :D

(ps. też jestem ciekawa, bo do tej pory na japońskim czacie spotkałam jedynie amerykanów, hiszpana i turka, który chciał, żebym z nim pisała przez translator internetowy. o_O)

Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 10 maja 2010

Miałam się w końcu czegokolwiek nauczyć.
I co?
Nauczyłam się. Choreografii do JOJO :twisted:

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 10 maja 2010

wszystko, ale Jo jo?? *_* please.. jedyna ich nutka ktora mi ttalnie nie podeszla..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 10 maja 2010

piszesz, że nie podeszłą, a wstawiasz " *_* " nie ogarniam ;x

przeglądam doki zamiast tworzyć naukowe notatki na kolosa z buddyzmu. a fe, a fuj, nawet nie zrezygnuje z haesunga byleby się nie uczyć... a poprzedni kolos zdany na 2,9, więc pasuje to ogarnąć, ale... to jest chore o_O

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

rikli pisze:piszesz, że nie podeszłą, a wstawiasz " *_* " nie ogarniam ;x

to do mnie było? bo niekumam o co kaman..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 10 maja 2010

um, siedze na doki i wszystkim innym, a powinnam robić jakąś kiepska strone w notatniku XD informtyka jest taka denna x_____________x

Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

to ja nie wiem o co kaman, bo piszesz o czymś "negatywnie", a wstawiasz " *_* ", które jest wyrazem zachywtu... wtf ;p

eter, zamienie się chętnie, ja mam: pradżniaparamita, awatamsakasutra, ratnakutasutra etc. XD

wpatruje sie z fejsa na którym się nic nie dzieje, przez winampa przebija się szum pralki... blaza, utknełam ;/

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 10 maja 2010

rikli pisze:to ja nie wiem o co kaman, bo piszesz o czymś "negatywnie", a wstawiasz " *_* ", które jest wyrazem zachywtu... wtf ;p

To sie nazywa ironia :D

Hehe, a ja sie uczę, bo muszę :P Ostatnio nie ma czasu sie wykręcać....

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

lol, chyba niezbyt trafiona ironia imo :'D

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

rikli pisze:to ja nie wiem o co kaman, bo piszesz o czymś "negatywnie", a wstawiasz " *_* ", które jest wyrazem zachywtu... wtf ;p

aha.. o lol. ja to wzielam za wyrazenie zdziwienia i "nieogarniania" xD Xd ookey.. my bad..

Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 10 maja 2010

siedzę na doki i zaraz zamierzam oglądać OML zamiast uczyć się z angielskiego tudzież robić pranie ;x

btw, ale Jojo miało dosc fajny układ chociaz akurat też nie mogę zniesć tej piosenki jakoś.

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

doki, doki, facebook, doki, doki
powinnam od pół h siedzieć nad notatkami, a ciemność panuje w kuchni, nawet zakładki z prezentacją nie otworzyłam, aaa!!!!!!!!!!!

i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 10 maja 2010

no ja się trzymałam dzielnie do jakiegoś momentu, ale teraz znowu doki, facebook, rozglądam się dookoła itp wybacz Bill~

Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 10 maja 2010

Ja nie jestem jakąś wielką fanką tej piosenki, ale choreografia jest przesłodka, jakby ją ułożył gimnazjalista najwyżej :lol:

Obrazek
ODPOWIEDZ