co robię, żeby nie...

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 11 maja 2010

nie poszłam na zajęcia, bo zamiast tego umówiłyśmy się z koleżanką że przyjdzie do mnie i będziemy się uczyć razem na kolosa z angielskiego. oczywiście z chęci jak dotąd nic nie wyszło, a mija już trzecia godzina. w międzyczasie zostałam nakarmiona milionem rzeczy z Kijem, gdyz ona postawiła sobie za punkt honoru zrobić ze mnie jego fankę... czuję w kościach że niedługo jej się uda ale nvm xD potem przeszłyśmy do oglądania gifów, w czym miała duży udział sygnaturka lady bo przelotem weszłam na doki i gdzieś wyskoczyła i nagle zachciało nam się przejrzec milion innych gifów no i... no, dzień jest długi, tak? na angielski może jeszcze przyjdzie czas O.O

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 11 maja 2010

aby nie uczyć się na poprawę kolosa z indyjskiej w czw odbyłam długą kąpiel przed obejrzeniem dramy i, najważniejsze - jade pić tam gdzie zwykle XD fml XD
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu

Post autor: Speak » 11 maja 2010

Powinnam siedzieć i się uczyć z historii, ale oglądam Full House :D jutro idę na żywioł, jakoś to będzie.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 12 maja 2010

wstalam o 7:30 zeby zaczac pisac 4 rozdzial pracy a nadal siedze na necie i juz dwa razy odpisalam mojemu koreanczykowi penpalowi.. i tlyko łypię na jego piękniaste zdjecia an Facebooku.. bo powiedzial ze ma tam profil i wiecej zdjec.. no to co.. zalozylam.. a co tam.. i tlyko teraz łypie na te jego gorgeous zdjecia..
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 12 maja 2010

wstalam o 7:30 zeby zaczac pisac 4 rozdzial pracy a nadal siedze na necie i juz dwa razy odpisalam mojemu koreanczykowi penpalowi.. i tlyko łypię na jego piękniaste zdjecia an Facebooku.. bo powiedzial ze ma tam profil i wiecej zdjec.. no to co.. zalozylam.. a co tam.. i tlyko teraz łypie na te jego gorgeous zdjecia..

A poza tym twój LMH mówi I LIKE f(x) :D :D :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 12 maja 2010

KartoflAnka pisze:

A poza tym twój LMH mówi I LIKE f(x) :D :D :D
lol. wiesz.. bardziej by do mnie przmowilo jakbys wywloala Yamapiego.. lMH to jeszcz enie az taka gorace uczucie.. aczkolwiek nie jest mi obojętny ^^ ale tak serio, serio, to ten koreanczyk jest naprawde do rzeczy.. i nie chodzi mi tlyko o wyglad.. choc z wygladu niczego sobie.. ale sie mi z nim genialnie pisze ^^ szkoda z enie ma msna.. ehh a nie chce byc natarczywa zeby sobie nie pomyslal czegos.. ale serio serio jest kochany.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 12 maja 2010

a ja sie pochwalę, że dzisiaj nie będzie żadnego robienia czegoś zamiast XD wszystko wg planu, musze wykonać co zaplanowałam, o! :D np. napisać plan pracy, napisać ważnego maila w sprawie praktyk, prysznic, jechać się uczyć na poprawę kolosa, właśnie gotuję obiad i wgapiam się w uwagi promotora ;3 proud of herself *-*
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 12 maja 2010

ja niestety nie mam tak silnej woli i znowu robię zamiast O.o powinnam się uczyć, w końcu jutro dwa zaliczenia a termin oddania kolejnej pracy się zbliża, a co robię... no właśnie NIC nie robię :/ przynajmniej nic co poprawia w jakiś sposób moją wiedzę. przed chwilą np czytałam siostrze bajkę i jak zwykle żeby się nie nudzić zmieniałam imiona, no i właśnie przed chwilą zły czarodziej Jonghyun został pokonany przez dzielnych wojowników króla Minho [~wszelkie podobieństwa do osób istniejących są zupełnie przypadkowe] no i teraz znów nie mogę się zmusić zeby otworzyć głupie notatki :/ nawet zachciało mi się dramę obejrzeć a to ostatnio dość rzadkie. oo no muszę się zmusić jakoś O.O
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 12 maja 2010

Ai_tanu, to straszne, ale ja teraz jak tylko za jakis czas przestanę być głodna, to mam ochotę napisać bajkę o Szajni. Ale nie, nie mam czasu. Chociaż co to za przeszkoda w zasadzie...?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 12 maja 2010

Zaraz koleżanka przyjeżdża sie uczyc ze mna do tej p=========nej literatury wiec znó nie mam wyboru i musze robic co trzeba. To juz trzeci tydzień kiedy sie nie obijam w ogóle... Kurde, zapomnę jak nalezy sie lenić, wszystkie moje umiejętności w tym kierunku znikną :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 12 maja 2010

no ja zwykle po prostu losowe imiona daję, znaczy 'losowe' ale... znaczące xD. czasem wychodzą epickie rzeczy xD ale ułożyć swoją bajkę o szajni też już mi się zdarzyło a właściwie to ona co jakiś czas ma swój dalszy ciąg, bo mała strasznie ją lubi i co jakiś czas pyta co tam się dalej działo. dodam tylko że w tej bajce Taemin jest córką :roll: księcia i biednej służącej.

boże słucham suju O.o a przy tej piosence to skupienie się na nauce jest już niemożliwe :/
Awatar użytkownika
n0ale
Co to jest dorama? o_O

Post autor: n0ale » 13 maja 2010

powinnam siedzieć i pisać hiszpański i japoński, ale... nie chce mi się. :x jutro jak zwykle pewnie będę płakała, że nie mam, w końcu wypracowanie miałam napisać czy coś...
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 15 maja 2010

Zamiast się uczyć poetyki przepisuję notatki ze staropolskiej, tłumacząc sobie, że dzięki temu coś zapamiętam ze staropolskiej XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 15 maja 2010

Słucham ciągle piosenek z Family's honour :D Kiedy juz mam wrócić do literatury, jakis inny fragment muzyki przykuwa moją uwage :D
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 16 maja 2010

powinnam się przygotować na jutro, referat itd, ale nadrabiam wlaśnie oglądanie weekendowych programów~
jenyy, jak mi się nie chce nic konstruktywnego teraz robić o.o
ODPOWIEDZ