co robię, żeby nie...

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 16 maja 2010

boshe.. a ja nawet nie mam czasu zeby robic cos zamiast czegos.. whyy.. caly dzien dzis robie nic tlyko same konstruktywne rzeczy.. i nawet nie zdazylam ejszcze kartkowki przygotowac dla wredot z 3a.. i chyba im sie w zwiazku z tym upiecze bo nie mam juz sily ukladac kartkowki.. labo ich pyta cbede az w koncu znajde kogos kto bedzie wiedzial co to jest 1st conditional.. bo na bank nikt nie ebdzie wiedzial.. a powiedzialam ze skoro mi lekchji nie dali przeprowadzic to bedzie z tego kartkowka w poniedzialek..

Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Panna_S » 16 maja 2010

usiadłam do komputera zeby skończyć swój III rozdział pracy (który musze na środę oddać) a póki co ogladam wszytskie możliwe wątki na doki...

w ogóle po przejrzeniu tego tematu trochę sie podbudowałam, ze nie tylko ja mam problemy z zebraniem się do kupy i zrobieniem tego co trzeba :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 05 cze 2010

namiętnie przeglądam muzykę co by puścić sobie coś do pisania za które nie zabieram się już od 4h... ratunku:/ jeszcze tą nieszczęsną doki maltretuję, trzeba się stąd w końcu zabrać :/
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 05 cze 2010

Panna_S pisze: mam problemy z zebraniem się do kupy i zrobieniem tego co trzeba :D
matko bosko, ze mną dziś serio gorzej, przeczytałam "zrobieniem kupy" jakimś cudem o_O wtf...

ja nadal maltretuje doki i fejsa, spoko, rozpętuje piekło, śpiewam kpop pod nosem, objadam się... przynajmniej jeden tekst jeszcze musze zrobić, a znowu czytam ten mniej ważny, acz, hm, ciekawy ;O
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 05 cze 2010

xDDD omg ten temat normalnie jest dzisiaj o mnie xD robiłam już chyba po prostu WSZYSTKO żeby się nie uczyc xD
teraz prowadzę pasjonującą rozmowę na gg o skutkach przedawkowania pewnych dóbr [w sensie kpopu]
i ogólnie gadam od rzeczy, czyli już jest źle.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 05 cze 2010

o matko, Rikli, dopiero jak to podkreśliłaś zabrzmiało to tak... dwuznacznie xD
20, koniec, zamykamy doki <kurcze, Gotan Project chyba mimo wszystko nie zachęca do pisania xD>
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 06 cze 2010

em, właściwie to spędziłam cały dzień na uczeniu się ale i tak czuję taaaakie braki, i powinnam nadal to sobie popowtarzać :< ale nie mogłam się powstrzymać i włączyłam komputer, i od razu zaatakowało mnie milion rzeczy... msn, gg, nowe fancamy i w ogóle, i nie wiem czemu ja jeszcze sobie utrudniam i wchodzę na takie rzeczy jak wrs albo na omone..........
chyba naprawde potrzeba mi wakacji, już, już teraz.
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 11 cze 2010

jutro mam sprawdzian z japońskiego z całego roku.
ale nie mam siły się uczyć więc włączyłam sobie WGM z JoKwonem. ;DDD
Awatar użytkownika
Panna_S
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Panna_S » 11 cze 2010

rikli pisze:
Panna_S pisze: mam problemy z zebraniem się do kupy i zrobieniem tego co trzeba :D
matko bosko, ze mną dziś serio gorzej, przeczytałam "zrobieniem kupy" jakimś cudem o_O wtf...

ja nadal maltretuje doki i fejsa, spoko, rozpętuje piekło, śpiewam kpop pod nosem, objadam się... przynajmniej jeden tekst jeszcze musze zrobić, a znowu czytam ten mniej ważny, acz, hm, ciekawy ;O
hehe aż tak sie nie uzewnętrzniam na forum :D poza nim w sumie też nie... :P
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 13 cze 2010

włączyłam doki i weszłam na twittera a tam jak zwykle spam którego w dwie godziny nie ogarne, a chyba nawet jeszcze połowy notatek nie opracowałam O.o
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 14 cze 2010

raz czytnęłam notatki na haesunga, marnując dzień caaałyyy na kpop, a w ostateczności skończyło się na piciu. jak zwykle. wszyscy śpią, dostaje chore smsy o dałnach, pije od zeszłej niedzieli z przerwą wt-śr, a przeca sesja jest!!! NIE OGARNIAM, to jest złe i się leczy i w ogóle!!!
musze wstać rano i sie uczyć, jeszcze budzić aline rano, która śpi sama, ma schizy i zadaje gupie pytania.
fml :D
i komar mi lata przed ryjem.

ale serio cały dzień kpop i kawałek dramy, nic poza tym, nic. tak jak i wczoraj w sumie............... @_____________@
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Post autor: boom_boom » 14 cze 2010

Szczerze- nawet nie wiem, co robię, żeby nie.
Patrzę w ekran i śpiewam "Tel mi gudbaj, tel mi gudbaaj" :twisted:

A rokoko się nie chce samo napisać i zebrać w prezentację multimedialną.
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 14 cze 2010

ide spać <3 :D
nie wydolęęę, chyba wstanę o 6 aby się óczyć <3 ;d
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 14 cze 2010

xDDD zaczytałam sie, omg co mnie skusiło do wejścia na to złe forum.
jutro nadal jest egzamin, nic nie odwołali ;O [sprawdzałam nawet z nadzieją...]
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Post autor: Mila » 15 cze 2010

Zamiast uczyć się na staropolską i powszechną oglądam rozkosznie mundial i czytam to, czego nie powinnam, a egzamin tuż tuż :/
ODPOWIEDZ