co robię, żeby nie...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 15 sty 2010

margot pisze:mi akruat gif nie przeszkadzał, ale bardziej się wkurzam jak mi ktoś na czerwono piszę, to moje oczy wołają pomstę do nieba. Zwłaszcza że chyba większość ma skórkę ciemno -niebiesko to to razem się kombinuje strasznie oczojebnie.
generalnie chodziło o to, żeby było oczojebne, ale jak wam przeszkadza to spoko, zmieniłam i po problemie ;D

ściągam zaległe dramy i nagrywam płyty x_x a podłoza leżą, wołają tylko zawodzącym głosem 'kiedy się nauczysz czynników róznicujacych w SS, Chapmana i Kliglera?!' EHHHH.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 15 sty 2010

zamiast myć stertę garów, odkurzać i myć podłogę, co mialam zamiar dzisiaj zrobić, a nawet obiecałam współlokatorkom, od dwóch godzin wyję na karaoke piosenki Bangów.
i knuję niecny plan zmuszenia dziewczyn do oglądania jakiegoś jap/kor filmu.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 15 sty 2010

...żeby sie nie uczuć - zawsze nagle dostaję jakiegoś fizia na punkcie sprzątania :D Zadnego pyłku nie może być, bo nie mogę sie skupić :D I tak mija trzy godziny... :P
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 15 sty 2010

moja wspollokatorka ma ten sam syndrom co ty Egg.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 15 sty 2010

oglądnęłam Music bank i powiem, że był całkiem całkiem fajny.
Pa pa tupki i szajni....
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

mój sie sciągnie z\a trzy godziny jak dobrze pójdzie x_x a specjalnie nie oglądałam nic na ytb, żeby mieć uczte na raz ;< UNF

z tego wszystkiego oglądnełam film o gejach, znowu z porypanym zakończeniem x_x czy nie ma innych filmów o gejach czy jak?!
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

a jaki film o gejach oglądnęłaś? <ciekawam>

No mi się o dziwo szybko ściągnął i oglądnęłam MB zanim mi co 5 sekund wyłączali i włączali prąd.
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

No Regrets - Huhwihaji anha - tak powiada nazwa pliku

najgorzej się ściąga teraz z MU x_x już nie mówiąc o tym, ze oglądnęłam pierwszą płyte Antique a druga sie właśnie sciąga jakie 80kb/s ;/
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Eter pisze:najgorzej się ściąga teraz z MU x_x już nie mówiąc o tym, ze oglądnęłam pierwszą płyte Antique a druga sie właśnie sciąga jakie 80kb/s ;/
ty narzekasz jak ci sie ściąga 80kb/s? O.o to musisz mieć jakiś szybki trasfer, skoro taki narzekasz...

No mi o dziwo MU w tej godzinie ściąga na fula.
Film Antique jest boski <3
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

w porywach się ściąga jakoś ponad 300 x_x wiec 80 to deczko mało...

fajny na razie, chociaż dopiero w połowie jestem... patissieur **____**

edit: skończyłam oglądać i dalej podoba mi sie sun woo XD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 15 sty 2010

margot, mi czasami rano nawet zapieprza 500 KB/sec. ale fakt.. megaupload zamula ostatnio.. za to NETLOAD jest zabojczy.. teraz mi cisnie 300, tlyk oze z niego raz w ciagu godziny mozna sciagnac cos.. :/
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 16 sty 2010

od pazdziernika chyba 3 razy sciagalo mi sie na full predkosci - 900.... a ostatni raz byl chyba w listopadzie? za co ja place kase ja sie pytam? ;P sciagalam mbank na zmulonym laptopie od 8h chyba i bylo ponad 80%, ale sie wkurzylam i zrestartowalam, zaraz na nowo puszcze... WTF ja sie pytam -_______-

potrafie nic nie robic, zeby sie nie uczyc, wiec hej ho hej
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 16 sty 2010

to ja wam powiem, co robię w przedszkolu,jak mi się zajęć nie chce prowadzić z angola - daję dzieciom kolorowanki, puszczam koreańską muzę z mp3 -hehe i trochę japońszcyzny

dzieci bezbłędnie odgadują co będzie na topie - zawsze trafnie. wywijają na szwedzkiej wygibasy. najlepsze są 5 - latki.

tylko nie mówcie mojej pani dyrektor :shock:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 16 sty 2010

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
puszczasz dzieciom japonsko-koreanska muzyke na angielskim w przedszkolu??

rozwalilas mnie Ania..
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 16 sty 2010

Eter pisze:No Regrets - Huhwihaji anha - tak powiada nazwa pliku
LOL, oglądałam go przedwczoraj :D *KimNamGilFaza* taaak, ZNOWU się dziwnie skończyło xP

no ja jeszcze nic nie robię jako, że dopiero wstałam. ale mam już plany by NIC nie robić ;d idę szukać świeżego mięsa mielonego, a w międzyczasie zastanawiam się czy stać mnie by pójść do kina na Sherlocka Holmesa w tym miesiącu ;p
ODPOWIEDZ