co robię, żeby nie...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 16 sty 2010

a w międzyczasie zastanawiam się czy stać mnie by pójść do kina na Sherlocka Holmesa w tym miesiącu ;p

o!mam ten sam problem xD Zwłaszcza ze zostałam mianowana przez mojego uczelnianego Sherlocka Watsonem - więc muszę się zobaczyć na wielkim ekranie ;p

Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 16 sty 2010

puszczasz dzieciom japonsko-koreanska muzyke na angielskim w przedszkolu??

rozwalilas mnie Ania..

hehe jak malują kolorowanki :D

jakbyś 16 razy dziennie musiała śpiewać Zenię( taka płytka) i inne we like fruits to czasem trzeba się odstresować i ja im wtedy puszczam a oni tańcują

w tym tygodniu na topie są bestyjki, i arashi niestety :D albo stety[/quote]

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 16 sty 2010

ponad dwie godziny szukalam jednego fika - nie znalazłam XD
takze misja nadal nie zakonczona, ale moze chociaz jedna strone zrobie notatek............ o_o
i chyba nie mam kiedy sie uczyc koreanca, oops ;p
mam plan isc do sklepu - tak w ramach przerywnika i w ogole duzo mam pomyslow nagle na zapelnienie czasu, a zawsze sie nudze XD

a, w srode ide do kina podobno, hmm, another distraction XD

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 16 sty 2010

Myślałam, że w weekend to będzie tutaj tyle postów, że nastąpi koniec świata, a tu prawie nic. Czyżby wszyscy się uczyli? xP
Wobec tego ja coś napiszę.
Co robię, żeby się dzisiaj nie uczyć? Nic, uczę się xP Przykre, ale prawdziwe.

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 16 sty 2010

słucham Bestyjek wypisuja slowka do dalszej nauki.. i sciagam filmy z am-addiction.. takie 3 w jednym..

Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Post autor: Ai_tanu » 16 sty 2010

powinnam właśnie opracowywać dziwny światopogląd Tomasza z Akwinu na ustne zaliczenie z myśli politycznej... ewentualnie zmyć gary i pouczyć się na socjologię.
a co robię? właściwe to ni O.o jem czekoladę, słucham osta z YaB i oglądam tapetki z Haru, czyli standard.
płakać mi się chce.

Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 16 sty 2010

zawsze jak własnie mam zacząć się uczyc pojawia sie nowy odcinek dream team Oo ale koniec z tym! ide (po oglądnieciu DT oczywiście... joonki jest słodki <3 a hyungwhore nie dal rady, chyba go joonki w nocy za bardzo zmęczył XD)

podłoża mikrobiologiczne, nadchodze~!

Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 16 sty 2010

oglądam zaległe dramy xp Orthrosa dokładniej, i mam taki ubaw że szok xD <zwłaszcza jak zaczęłam czytać temat o dramie xp> i zastanawiam się - nagrać to czy nie nagrać... mieć tacke na płycie czy jednak megakiepską dramę, hmmm....

Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Post autor: cookie_nut » 16 sty 2010

dziś żeby nie podjadać bratu słodyczy to jadłam w zastępstwie mandarynki brata ^^

Co do nauki... hm.. jeszcze sie nie zabrałam do tego, ale jest jeszcze dzisiaj troche czasu >.< najwyżej jutro... <mam tak każdego dnia>

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: Maura » 16 sty 2010

jeszcze sie nie zabrałam do tego, ale jest jeszcze dzisiaj troche czasu >.< najwyżej jutro... <mam tak każdego dnia>

Oj tam, najwyżej wstaniesz wcześniej w poniedziałek ;pppp (to się zawsze tak kończy xDDDD)

Ja żeby nie robić... właściwie robię... ,ale nie to co potrzeba... bo zamiast na szybko sobie wygooglać terminy na historię Korei, ja sobie wzięłam ten zbitek książek od Billa i czytam. ;p (a w międzyczasie ściąga się drama;pp)

Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 17 sty 2010

Żeby nie iść do szkoły sobie zachorowałam. A co mi tam =_=

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontakt:

Post autor: rikli » 17 sty 2010

żeby nie robić skryptu gadam z eter ^_^ a raczej sie jej zale D:

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Eter » 17 sty 2010

rikli pisze:żeby nie robić skryptu gadam z eter ^_^ a raczej sie jej zale D:

tiaaaa XD

a ja zamiast robić sprawzdanie przeczytałam dwa fiki x_x i myśle, które piosenku kyu wysłać rikli ;p

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 17 sty 2010

co chwilę sprawdzam czy Inki już jest do ściągnięcia i w końcu się doczekałam. To znak że trzeba iść się pouczyć -_-'

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 17 sty 2010

słuchałam wywiadów z moimi nauczycielami od jap i chińskiego <było się do czego uśmiechnąć ;D>, chyba w końcu nadszedł czas by się pouczyć ;/

Obrazek
ODPOWIEDZ