co robię, żeby nie...

Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 17 sty 2010

taaa, wlase na poczte: o prezenty od eter! właże, a tam kyu... mysle: _-_"
;PPP

za chwile wydrukuje dwie prace i skrypt *_* edka juz dzis nie rusze (ciekawe kiedy to zrobie DAMN), wydrukuje takze notatki z OWI (o, jutro egzamin, drugi z tego samego ^_^ a wyników nadal nie ma, wtf usu)

nawet posprzątałam kuchnie, włączyłam pranie, a teraz sobie śpiewam D:

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 17 sty 2010

w końcu zabrałam sie za sprawozdanie *_* i nawet napisałam pierwsze doswiadczenie <3
TYLKO DLACZEGO ZNOWU TU JESTEM (*&^*&%$%$#^&*()(&^%$#^U&*(

rikli pisze:taaa, wlase na poczte: o prezenty od eter! właże, a tam kyu... mysle: _-_"
;PPP

ciesz się, ze tylko kyu, bo juz miałam pod myszka sujuM ;p i to po chińsku ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

akurat Mką byś mnie niedobiła, bo mam chrapke na chiński ;P ale i takwielkie __-__ ;P

eter, zbliza sie sesja, a Ty chciałaś forum-po to tu jesteś,aby marnować czas :DDD dobrze, że nie masz porytej grupy koreańskiejna fejsie... nie mogłabyś nawet doklopa iść ;OOOOO
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

no, skonczyłam <3 i dalej wisi nade mną wizja podłoży, których oczywiscie dalej nie zaczęłam, a doszł mi jeszcze jakieś bzdury o krzywe wzrostu i nie mam na to notatek ;______________;

hm, chcesz sujuM? nie ma problemu, zaraz dostaniesz na maila ;p i jak kyu ładnie tam słychać o_o

i tak nie jest tak źle z tym forum, myślałam, ze będzie gorzej ;p chyba przeczytam fika i dopiero sie zabiore, bo mam wielkie @___@ po fizjologii roślin ;/
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 sty 2010

rikli pisze:
dobrze, że nie masz porytej grupy koreańskiejna fejsie... nie mogłabyś nawet doklopa iść ;OOOOO

hmm... udam że tego nie przeczytałam XDDD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nono, zignoruj i w ogóle zablokujmnie na wallu :DDD

haha, jakbyś była na doki naświętach to byś poczuła MOC ;P teraz wszystcy zakuwają. albo udają...

wiedziałam, że mi wyślesz,jakto powiem,hahaha

zrobie sobie obiad, zeby nie zaczynac czytacnotatkow ^_^ (jakis ff do czytania? :/)
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 17 sty 2010

rikli pisze:nono, zignoruj i w ogóle zablokujmnie na wallu :DDD

O.o

rikli pisze:haha, jakbyś była na doki naświętach to byś poczuła MOC ;P teraz wszystcy zakuwają. albo udają...

ba w swieta wszyscy w domu siedzili, no i Gaya przecież były, to się działo. Ja myślę, że na ferie zimowe (jeśli na takie się załapiemy -_-) doki znowu będzie wrzeć
czemu ja znowu udaję że się uczę -_-
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

lulzowe nie-do-końca tofuho? http://eijifujiryoma.livejournal.com/1744.html#cutid1

wysyła się już ;p nie wiem dlaczego, ale na tej płycie są takie wakacyjne piosenki Oo ale i tak cacy XD

fakt, przydałoby się coś zjeść w końcu dzisiaj Oo unf, pierożki trzeba odmrozić

"Little Red Taemin Riding Hood! I must sell you now to earn gold!" z dnia na dzień coraz bardziej wątpie w zdrowe zmysły shawoli x____________x

""Heesica rescued me from being eaten by an ogre." Eunhyuk said.

"Heesica rescued me when Little Mermaid kidnapped me to become her husband." Donghae narrated.

"Heesica rescued me from the evil wizard." Kyuhyun explained.

"Heesica rescued me from the giant gingerbread man." Ryeowook told the Prince.

"Heesica likes me so he took me in." Hangeng said with a smile.

"Heesica rescued me from my evil stepmother." Kibum said.

"Heesica rescue me from a giant raccoon." Sungmin explained."

"As they placed down their hands everything went slow. It's as if the world stop revolving around them, an epic music began to play as they slowly attacked each other in a battle of...

ROCK, PAPER, SCISSORS?!" epic music? moze kurde susju's miracle?!

""Are you here to save the fair maiden in the tower?" Prince Onew asked the charming prince.

"Yes I am. I am Prince Siwon, I came from a faraway land called 'Super Land'. Are you planning to rescue the fair maiden too?" Prince Siwon asked." juz myślałam, że zrobią z siwona szarego rumaka XD

"PUWAHAHAHAHA! Key, Key, Key, you didn't tell your prince about your stepmother? I am Shindong, Key's stepmother! I won't let this Key have her happy ending! After what you did to me?!" Shindong exclaimed.

-a/n: please imagine Shindong's appearance when he danced to Muzik in the gayo daejun. XDDD -> dopisek autorki >.<

Shindong used all his powers but it all came back at him because of the shield. Prince Onew and Princess Key were sound and safe, while Shindong turned into a mushroom. Prince Onew noticed the glass slipper that Shindong took. He reached for it and made his princess sit down on the bed. He knelt before Key and slipped on the glass slipper. He looked up to his princess and smiled.

"It fits perfectly." Prince Onew said standing up.

Prince Onew held Princess Key's hand and kissed her once more. They climbed down the giant beanstalk and headed back to the Land of SHINee.

(*&^^$#$%(*)_(*^&$%# mój mózg sie usmażył!
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

a,spoko,mój też się po tym usmażył ^__^ łiiii

a ferie każdy mainaczej przeca... ja bodajże nie mam ;DDD

nie lubie wakacyjnych piosenek ;__;
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

rikli pisze:a,spoko,mój też się po tym usmażył ^__^ łiiii

a ferie każdy mainaczej przeca... ja bodajże nie mam ;DDD

nie lubie wakacyjnych piosenek ;__;

ciesze sie, że nie tylko mój o_o syajmiku <3

ja jak sie uda (w co raczej wątpie) to bede miała 2 tygonie ferii? albo nawet 3? Oo zanudze sie w galicji

wakacyjne piosenki są fajne~ starałam sie wybrac takie mało wakacyjne sepecjalnie dla Ciebie <3
Obrazek
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

you know me to well ;O

cooooo 3 tyg ferii? czemu ja nie bede miec wcale? ;(((( (jeszcze to sprawdze - ale jak beda ferie na uj i zajecia na ksw to i tak jade do domu, woohoooooo)

nie wiem, nic nie robie, przeczytalam 3 strony notatek i koniec XD
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

nie, jak sie uda to 2, coś mi sie poknociło z tymi 3 tygodniami...

zła karma ciaży nad moją nauką, bardzo zła ;<
Obrazek
Awatar użytkownika
cookie_nut
Oglądam regularnie xD

Postautor: cookie_nut » 17 sty 2010

żeby nie zabierać się do kucia słówek, których jest chyba z 4975439869 oglądałam zdjęcia azjatyckich potraw i teraz zrobiłam się głodna >.>

żeby nie jeść chyba zabiorę się za słówka...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 sty 2010

buh.. juz sie nauczylam jaka jest roznica miedzy rise, raise, rouse, arouse i arise xD

a co robie w przerwach zeby nie zwariowac? pochlaniam ciastka i gorzka czekolade.. w koncu w krwi musi byc odpowiednia ilosc cukru..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

chyba nawet znam róznice miedzy tymi słowami, łoł x_x (albo tak mi się tylko wydaje, ja tam większosc słówek i tak znam z neta, bo nigdy nie uczyłam sie słówek na lekcje Oo)

bez odpowiedniego poziomu cukru nawet sie nie zabieram za nauke XD
Obrazek

Wróć do „Gry”